1

Téma: Začátky

Hojte, už nějakej ten pátek mě táhnout závodky. Tak jsem se chtěl zeptat závodníků. Jaké byly vaše první závody, jaké ste měli pocity před závodem, v průběhu a na konci. Jak ste si to užívali, sčím ste jeli, co ste měli všecko sebou atd. Díky

HB Lightning Stadium Pro 2 - 4.6ccm

2

Re: Začátky

jen se tak zeptam, co chces jezdit?

rally, drift? nebo neco jineho :?:

Xray XB8e'16/Tekin 2050kv/Xerun 150A/Savöx/Graupner X-8N
Xray XB4/Trackstar 5,5/Dualsky XC870TF/Savöx
Team Associated SC10 4x4/Trackstar 4,5/Dualsky XC850TF/Savöx

3

Na začátek jsem si vzal auto, 2 baterky, nabíječku a zdroj wink V průběhu závodů jsem zjistil, že jsem si mel vzít svačinu lol

jinak bych se toho vůbec nebál - není čeho smile

4

Paráda. Na posledním místě jsem ztrácel asi 2500 bodů na předposledního.

5

ja som siel 1:18 (zatial prvy a posledny zavod smile), neskoncil som posledny, ale posun dopredu este o 2 miesta je momentalne pre mna nerealny.
inak sa mi pokazilo auto pred finalovymi jazdami, takze som bol pekne nervozny. ale mozem odporucat smile

6

Záleží na co tě tahnou, ale obecně se všichni o nováčky dobře starají a patří jim za to dík wink

Na driftech i na okruhách mi hned po první jízdě zabavili auto lol omrkli a nastavili geometrii a hodně pomohli se vším v čem jsem tápal, takže závody můžu jen doporučit určitě se tam dozvíš hodně informací  wink

7

Já když jsem se dozvěděl o závodech rally, tak jsem se jel podívat, auto ssebou.Když se závod odjel, tak jsem si 2 rychlostky zkusmo projel, pořadatelé mi to změřili.Zjistil jsem, že poslední bych nebyl, tak příště už jsem jel na ostro.dojel jsem zhruba v polovině pole, neměl jsem ssebou skoro nic.
Dnes vozím takřka celé auto v dílech, zkušenost říká, že když ssebou díl mám, tak ho nepotřebuji. lol

8

Dnes vozím takřka celé auto v dílech, zkušenost říká, že když ssebou díl mám, tak ho nepotřebuji. lol

Svatá pravda. Běda jak člověk doma něco zapomene.
No jednou jsem zapoměl i vysílač.