1

Téma: TRAXXAS Slash

nazdárek,vlastníte někdo tuhle káru nebo máte nějaké zkušenosti??? zajímá mě odolnost, dostupnost náhradních dílů atd. jinak přemýšlím ještě o e-firestorm flux nebo speed-t od losi, ale ten slash se mi tak nějak nejvíc líbí,jak model, tak reálné závody. půjdem do toho asi tři, jsme z č.b. a okolí

2

Re: TRAXXAS Slash

Na Tamiya fórku ho někdo má.
Máš pravdu v tom,že ze všech výrobců je od traxxasu nejhezčí.A myslím,že kvalita dílů bude na úrovni.

Axial, Vaterra, Kyosho, Tamiya, Asso.

3

Re: TRAXXAS Slash

Prakticky je to prodlouženej Rustler. Takže kromě plata a nějakých cipovin je to totožné.

4

Re: TRAXXAS Slash

jo já ho mám kdyštak napiš poradim ti...

5

Re: TRAXXAS Slash

JJ to je mooc pekny auti.Premyslel jsem o tom koupit tu kastli a dat ji na Maxxe.To by mohlo bejt super! wink Udelat z toho takovej specialek neco jako na BAJA 1000  :idea:

6

Re: TRAXXAS Slash

jo já ho mám kdyštak napiš poradim ti...

jak to jezdí v základu??? stačí ti to nebo uvažuješ o střídáku.

7

Re: TRAXXAS Slash

Pripojuji se k dotazu na stridak, po tomhle aute pokoukavam a mam jeste v merku zmenseninu 1/16 a e-revo 1/16... :-)

A muzes mi jeste prosimte zmerit svetlou vysku? :-)

8

Re: TRAXXAS Slash

Pripojuji se k dotazu na stridak, po tomhle aute pokoukavam a mam jeste v merku zmenseninu 1/16 a e-revo 1/16... :-)

A muzes mi jeste prosimte zmerit svetlou vysku? :-)

Přesný rozměry máš na traxxas.com, v našich mírách je to na traxxas.de
A ty prcky 1|16 začnou prodávat začátkem května v americe a pak to půjde sem, ale řek bych že to bude nedostatkový zboží -ze začátku,ale to nic nemění na tom, že sou fakt bombastický, hlavně ten Slayer.
no já ale nastoupim do toho slashe 1|10..................................

9

Re: TRAXXAS Slash

Mno, a myslis, ze jsem se tam nekoukal? :-) Na Traxxaskejch strankach svetlou vysku nevidim, na .de uz vubec ne :-)

BTW taky asi pujdu do 1/10 Slashe, je na case zkusit neco vetsiho nez jen 1/16 :-)

EDIT: Uz jsem to nasel, je to 89mm. Ale na ofiko strankach nenalezeno.

10

Re: TRAXXAS Slash

Stříďák tam nemam a asi jen tak nebude.Mám tam 17z motor.

11

Re: TRAXXAS Slash

Mno, a myslis, ze jsem se tam nekoukal? :-) Na Traxxaskejch strankach svetlou vysku nevidim, na .de uz vubec ne :-)

BTW taky asi pujdu do 1/10 Slashe, je na case zkusit neco vetsiho nez jen 1/16 :-)

EDIT: Uz jsem to nasel, je to 89mm. Ale na ofiko strankach nenalezeno.

ajaj máš pravdu, já to našel jinde, promin. Du do něj určitě, mam taky 1|16 a chci něco většího, kdy ho koupíš???  A od jaký firmy??? Dej pak vědět cenu atd. Já si pro něj asi zajedu do německa, dá se sehnat za 199.-eur a v combo setu se stříďákem vxl 307,- eur.

12

Re: TRAXXAS Slash

Stříďák tam nemam a asi jen tak nebude.Mám tam 17z motor.

A stačí to??? nechci jezdit po dráze na plnej plyn a kroutit volantem.

13

Re: TRAXXAS Slash

17z v zadokolce bude určitě stačit,  wink  taky ale záleží jak to zpřevoduješ.

14

Re: TRAXXAS Slash

17z v zadokolce bude určitě stačit,  wink  taky ale záleží jak to zpřevoduješ.


ok dík

15

Re: TRAXXAS Slash

Koukal jsem na stock set s tim, ze prikoupim rovnou nekde brushless pohon, ale asi to nebude VXL. Co jsem cetl, tak pujdu nejspis do Mamba SideWinder a motor 4600. Cenove jsem nasel zaklad za 250-260 dolaru s postovnym. Pokud chces vic info, SZ.

16

Re: TRAXXAS Slash

Ten základní set co tam je je vodotěsnej.Stříďákům prej voda vadí...

17

Re: TRAXXAS Slash

Sak ja to nemam do vody, nevim jak ostatni :-) Staci mi, kdyz to bude vode "odolny", coz si udelam samo domo. Staci motor utesnit, regl do balonku nebo samodomo spesl krabicka a jede se.

18

Re: TRAXXAS Slash

To ano vadi, ale ne motorum, jen regulatorum, ktere vesmes nejsou vodeodolne, ale zato jak to jede!  wink

1/8 Mugen Seiki ..MBX6-TR e.../Flux 2200...Mugen Seiki ..MBX7R Eco.../Tekin 2650
**Xray XB4
http://intertrack.cz/

19

Re: TRAXXAS Slash

To ano vadi, ale ne motorum, jen regulatorum, ktere vesmes nejsou vodeodolne, ale zato jak to jede!  wink

Voda vadí jak reglům tak i motorům. U motoru to platí jenom když mají senzor, ten když navlhne nebo se k němu dostane voda tak je to blbý.  wink

20

Re: TRAXXAS Slash

Tak dnes Slash dorazil :-) Zpracovani se mi moc libi, vypada bytelne, hned jsem ho otestoval. I puvodni motor a regl lita na 2clanek LiPo (7,4V) velice svizne. S NiMH 7clankem to musi byt taky moc pekny ;-)

Ale nedalo mi to a hned jsem tam soupnul Velineon a Mambu Max. Neni holt nad stridak, nemuzu si pomoct :-) Kroutak je brutalni.

Akorat mam trosku problem s dosahem, videl bych to na 30 metru, pak uz je to problem, takze koupim nejakou DSM vysilajdu.

Vy, co mate naprosty zaklad, jak jste na tom s dosahem?

21

Re: TRAXXAS Slash

Presne tak,pokud tam das stridak tak se 27AM a 40FM uz se bezpecne jezdit neda (vlastni zkusenost) ty potvurky to rusej ja svina lol       Kdyz jsem jezdil jeste se stok elektronikou tak 100m nebil problem.(dal jsem to nikdy nezkousel)

22

Re: TRAXXAS Slash

Vylepsil jsem to posunutim prijimace dopredu, co to nejvic slo... A opravdu to pomohlo. Nicmene me stejne nemine nakup DSM, vidim to na DX3.0 od Spektra :-)

23

Re: TRAXXAS Slash

Vylepsil jsem to posunutim prijimace dopredu, co to nejvic slo... A opravdu to pomohlo. Nicmene me stejne nemine nakup DSM, vidim to na DX3.0 od Spektra :-)


Mel jsem stejny problem. Nejenze byl maly dosah, ale obcas si auto udelalo, co chtelo. Nakup Spektrum DX3.0 vse vyresil, vrele doporucuju...

XRAY T3R, Traxxas Ken Block, Axial SCX10 Hilux, Axial Wraith, Tamiya Scania R620 - Spektrum DX3E, DX3C, Futaba 4PL
Beta 1400, Multiplex FunCub, Ikarus vznášedlo - Spektrum DX7, FrSky Telemetry
www.mojemodely.cz, www.calcrc.com

24

Re: TRAXXAS Slash

Já mám Rustlera VXL na 27 což je skoro to samý jako Slash a žádný rušení nemám. Dosah v pohodě 100m, dál už stejně nejezdím. Takže problém může být někde jinde.

25

Re: TRAXXAS Slash

Problem je srandovni, protoze dneska jsem testoval vzdalenost v lese, a tam to bylo vazne bidny, cca 25-30 metru a pak cuk-cuk. Druhy pokus sel na otevrenou louku a tam jsem jel, dokud jsem videl :-D

DX3.0 ceka.