101

Re: TRAXXAS Summit

pekne video smile ale v tom tahani by me zajimalo, jak by to vypadalo kdyby mel maxx nejake lepsi a vetsi kola... + cihlu na kapote aby se srovnala hmotnost smile

102

Re: TRAXXAS Summit

Rychlost s originalnim motorem je 29-33 km/h (mereno radarem na silnici), ted uz mame stridavy motor a rychlost je minimalne 2x tak vetsi s omezenim rychlosti na 65%. Pri 100% je auto neovladatelne :-), proste je to sila.... Budou dalsi videa, nechte se prekvapit....

103

Re: TRAXXAS Summit

Zdravím, objednal jsem si tohoto krasavce a čekám než přijde poštou. Teď vybírám baterie a mám na vás dotaz  jestli se projevuje rozdíl ve výkonu auta při použití  baterie NiMH 6, 7 článkové a Lipol ?

104

Re: TRAXXAS Summit

Ahoj.
Pokud mohu vyjádřit svůj názor,tak každopádně Li-Po baterie,kapacita je na každém jakou zvolí,ale mám 5300mAh 2x,a je to super poježděníčko,Jen chce opatřit Li-po stop,aby jsi je nevybil moc a následně je neodepsal.Jinak proud dávaji po celou dobu jízdy maximální,ke konci tě upozorní hlídač li-po.

105

Re: TRAXXAS Summit

Zdravím, objednal jsem si tohoto krasavce a čekám než přijde poštou. Teď vybírám baterie a mám na vás dotaz  jestli se projevuje rozdíl ve výkonu auta při použití  baterie NiMH 6, 7 článkové a Lipol ?

Pokud pominu rozdil technologicky, tak 6clanek a 2clanek LiPo budou na stejne urovni. 7clanek bude rychlejsi.

A pokud to vezmu z urovne technologie, typ baterii, tak doporucuji zapomenout na NiMH a jit rovnou do LiPo. Omezovac je nutnost, ale stoji par supu. Staci i pipak.

106

Re: TRAXXAS Summit

Pokud bude zajem o nejake pipaky, muzu je sehnat za rozumny peniz, hlida 2-4 clanek, ma to i kontrolni diody....chvilku to potrva, ale sehnal bych je.....

107

Re: TRAXXAS Summit

Co znamena rozumnej peniz? (?-Kč) A mas treba nejakou fotecku? wink

108

Re: TRAXXAS Summit

Zájem asi bude, hold je to potřeba a když to bude za nějakej srandovní peníz tak proč ne (?Kč)

109

Re: TRAXXAS Summit

Mozna se pletu, ale nejsem si jistej, jestli nejaky pipatko nebo blikatko uvidite a uslysite na aute, ktery je od vas 50 metru. Idealni je podle me lipo-stop, kterej opravdu ty baterky vcas odpoji. A jediny takovy zarizeni, co znam, je od Novaka za cca 550 kacek. A v mem pripade, kdyz chci na erevu vyuzit original drzaky baterii, to znamena 2x 550.
Jestli se pletu, budu rad, kdyz me vyvedete z omylu...

XRAY T3R, Traxxas Ken Block, Axial SCX10 Hilux, Axial Wraith, Tamiya Scania R620 - Spektrum DX3E, DX3C, Futaba 4PL
Beta 1400, Multiplex FunCub, Ikarus vznášedlo - Spektrum DX7, FrSky Telemetry
www.mojemodely.cz, www.calcrc.com

110

Re: TRAXXAS Summit

No sám používám -jak říkáš toto pípátko a pípání je tak intenzivní,že by člověk musel bejt hluchej,aby to neslyšel.50 metrů úplně s přehledem.Ještě musím upřesnit,že mi ho dovezl DR GOGO.

111

Re: TRAXXAS Summit

Jo ještě k věci -na dvě baterie -v serii-e revo-summit,dává se jen na baterku,která napájí přijímač,jelikož je dříve vybitá-rozdíl činí tak 300mAh!!!na baterie s kapacitou 5300mAh.

112

Re: TRAXXAS Summit

to je nesmysl, spolehat se na to, ze se jedna baterka vybiji rychleji nez druha.
taky by to chtelo aby to umelo merit kazdy clanek zvlast, jinak je to vzdy takove polovicate reseni. Ne vsichni maji super vybalancovane kokamy, a sam moc dobre vim, jak to je treba se zippynama. tam se pri dojezdeni napeti lisilo klidne o nejakych 0,3 - 0,4 V.
pipak na cely pack zaroven si umim udelat doma na kolene za 60 korun, to je par soucastek, nicmene s pipakem pro 2-6S na kazdy clanek zvlast sem uz tak uspesny nebyl big_smile aby to melo rozumne rozmery tak sem musel pouzit oboustranny tistak, a nejake SMD, a cele to fungovalo v laboratornich podminkach dokonale, ale jakmile sem to strcil do auta, tak haleluja big_smile
ono je to cele relativne jednoduche navrhnout, naprogramovat, spajet, ale delat ten tistak v domacich podminkach je des... durch kdyz tam maji byt nejake smd... Jako nejlepsi se mi zda ten GABI... umi az 7s tusim, kazdy clanek zvlast.. cena neco kolem 500...

113

Re: TRAXXAS Summit

Staci to dat u Summita jen na jednu baterku jak psal Rybickar.....tak si nekupuj zippy a kup peradny baterky.....nicmene castka se zde nesmi uvadet, ale fotky Vam sem pridam a uvidite sami. Je to male cca 1/2 zapalkove krabicky....zvuk idealni a na tech 50m bohate staci....a je k tomu i vizualni kontrola diodama, takze bohate vystaci....a podle zkusennosti to rve i o neco drive nez zastavi auto Lipo-stop....

114

Re: TRAXXAS Summit

No a prozradíš nám taky přibližnou cenu?

115

Re: TRAXXAS Summit

V pravidlech fora se toto nesmi uvadet....nahod email...poslu cenu.....

116

Re: TRAXXAS Summit

SZ.
Jinak email mam dole

117

Re: TRAXXAS Summit

jj poslu i obrazek pres email, nejak se mi nedari vlozit obrazek do fora....vyfotil jsem to na aute....

118

Re: TRAXXAS Summit

Staci to dat u Summita jen na jednu baterku jak psal Rybickar.....tak si nekupuj zippy a kup peradny baterky.....nicmene castka se zde nesmi uvadet, ale fotky Vam sem pridam a uvidite sami. Je to male cca 1/2 zapalkove krabicky....zvuk idealni a na tech 50m bohate staci....a je k tomu i vizualni kontrola diodama, takze bohate vystaci....a podle zkusennosti to rve i o neco drive nez zastavi auto Lipo-stop....


http://dpjccopf.4226404.ukazto.com
http://ijm8sdbe.4226406.ukazto.com

119

Re: TRAXXAS Summit

Tak jsem konečně mohli pořádně vyvenčit Summita.

http://www.youtube.com/watch?v=v-arY7p4T4M&feature=channel
http://www.youtube.com/watch?v=SXQ4stgzveA&feature=channel

120

Re: TRAXXAS Summit

Tento pipák mám taky je fakt dobrej cena na eBay cca 5-6dolarů i s poštovným.pišu to na mobilu tak to vipadá divně

Losi 8ight 2.0T,Xerun 80A+4274SL 2000KV
E-Revo,Turnigy 150A+4074SL 2000KV
HiMOTO Mega E,Velineon VXL-3s+EZRun 3650 4300KV

121

Re: TRAXXAS Summit

Tak jsem konečně mohli pořádně vyvenčit Summita.

http://www.youtube.com/watch?v=v-arY7p4T4M&feature=channel
http://www.youtube.com/watch?v=SXQ4stgzveA&feature=channel

Hej Hej to je pitbike  dráha v Roudném u ČB žejo?
Tam jsem jel 3krát pitbike závody...  :twisted:


Jinak ty vydea jsou fakt hustýý. lol

122

Re: TRAXXAS Summit

A jak budou hustý až se Zváňa naučí řídit a já filmovat.  lol

123

Re: TRAXXAS Summit

JJ to asi bude husty, zatim jste ho fakt jen vyvetrali...  roll

124

Re: TRAXXAS Summit

O víkendu jsem byl konečně se známým otestoval co si nechá Summit líbit při skocích a byl jsem mile překvapen. Akorát se po chvíli začalo ze zadní části ozývat podezřelé chroupání - hlavně při couvání a následném brzdění - vypadalo to, jako když přeskakujou zuby v zadním diferáku. Už jsem si pomalu začal připravovat peněženku na nový, naštěstí se po chvíli ukázalo, že šlo o povolenou matku jednoho zadního kola a přeskakuje disk na unašeči.
Takže kromě trochu ostrouhaného disku to Summit přežil naštěstí bez úhony.
Přikládám video ke zkouknutí: http://www.youtube.com/watch?v=m2NO_1kCCKs

125

Re: TRAXXAS Summit

No koukam, ze si najizdel hodne zlehka, to auto ma na mnohem vice. Doufam, ze priste to uz ty skoky budou delsi smile Videjko kazdopadne pekne.