1

Téma: kyosho mini inferno

Prosím mohl by mně někdo zdělit prumněr a šiřku rozmněr šestihranu diky

2

Re: kyosho mini inferno

lol  seš v on road...

šířka- 8,3 mm
tlušťka- 3,35 mm

Asso B44.1, Asso B44, Asso B4, Asso T3, Traxxas Slash 2WD, LRP Shark, HB Cyclone TC, Mini Inferno
Sanwa M11, elektronika LRP

3

Re: kyosho mini inferno

a prumněr pneumatiky a šiřku  diky

4

Re: kyosho mini inferno

Disk MI:

průměr(zvenku)- 4,675 cm
průměr(zevnitř)- 4,17 cm
šířka- 2,5 cm


Jen tak pro zajímavost, na co to chceš?

Asso B44.1, Asso B44, Asso B4, Asso T3, Traxxas Slash 2WD, LRP Shark, HB Cyclone TC, Mini Inferno
Sanwa M11, elektronika LRP

5

Re: kyosho mini inferno

Disk MI:

průměr(zvenku)- 4,675 cm
průměr(zevnitř)- 4,17 cm
šířka- 2,5 cm


Jen tak pro zajímavost, na co to chceš?

prumněr pneumatiky ne disku :evil:

6

Re: kyosho mini inferno

prumněr pneumatiky ne disku :evil:

Jeste se vztekej, kdyz ti tu nekdo dela sluzbu.

7

Re: kyosho mini inferno

Disk MI:

průměr(zvenku)- 4,675 cm
průměr(zevnitř)- 4,17 cm
šířka- 2,5 cm


Jen tak pro zajímavost, na co to chceš?

prumněr pneumatiky ne disku :evil:


hele proc si nastvany. nekdo ti tady chce pomoct a ty si nastvany kvuli tomu ze se spletl.

Xray XB8e'16/Tekin 2050kv/Xerun 150A/Savöx/Graupner X-8N
Xray XB4/Trackstar 5,5/Dualsky XC870TF/Savöx
Team Associated SC10 4x4/Trackstar 4,5/Dualsky XC850TF/Savöx

8

Re: kyosho mini inferno

roll  big_smile

Jako pneumatiky jsou různý, tak si vyber wink

Asso B44.1, Asso B44, Asso B4, Asso T3, Traxxas Slash 2WD, LRP Shark, HB Cyclone TC, Mini Inferno
Sanwa M11, elektronika LRP

9

Re: kyosho mini inferno

Tohle téma bych LOCKnul. O MI tady toho je sakra dost napsáno. Ať si týpek trochu počte. Jak by to tady za chvilku vypadalo?

10

Re: kyosho mini inferno

No hele, to téma o MI už má 90 stránek.. to je sakra dost a zabere to dost času, než najde co hledá... spíš bych locknul tamto, a pokračoval tu big_smile

Asso B44.1, Asso B44, Asso B4, Asso T3, Traxxas Slash 2WD, LRP Shark, HB Cyclone TC, Mini Inferno
Sanwa M11, elektronika LRP

11

Re: kyosho mini inferno

Hledat, hledat a pak zase hledat. Teprve pak se ptát. Prohlédnutí toho vlákna zabere deset minut.

12

Re: kyosho mini inferno

A je to tam vůbec někde?  lol  8)

Asso B44.1, Asso B44, Asso B4, Asso T3, Traxxas Slash 2WD, LRP Shark, HB Cyclone TC, Mini Inferno
Sanwa M11, elektronika LRP

13

Re: kyosho mini inferno

chtěl bych se zeptat ohledně středového diferáku Atomic. šoupl jsem ho do origoš skříně s origoš převodama a je tam strašně velká vůle.(skoro se to netočí) Musí se to řešit novoou skříní od Atomicu nebo převodama ?Je na té nové skřini od ATM možnost zakrytování převodů ? Ještě bych se chtěl zeptat s jakýma jezdíte hruškama, ja mam ty bílé plasťáky od 3racingu a dost často je měním tak se chci poohlédnout po něcěm pevnějším. Viděl jsem i kovovou hrušku od ATM, ale někde píšou že je jen pro spalováka někde zase ne... dik za odpovědi

14

Re: kyosho mini inferno

Skrin od Atomicu to resi vyborne, protoze ma posuvnou vuli mezi prevodama. Kovova hruska funguje vyborne, ale priprav si pak nejaky nahradni ozubeny kola diferaku, sem-tam je muzes strhat :-)

15

Re: kyosho mini inferno

Mám dojem že tvůj problém není ve vůly mezi převodovýmy koly ale v šířce diferenciálu, po stranách diferenciálu sou nastrčeny takové gumičky, sundej jednu a mělo by to fungovat. Měl sem stejný problém...

16

Re: kyosho mini inferno

no i když sundám obě tak to tam nějak drhne...

17

Re: kyosho mini inferno

stiffler: a hrušky používáš jaké ?

18

Re: kyosho mini inferno

Hrušky používám originál kyosho.

19

Re: kyosho mini inferno

Problém se středem jsem měl také. Ale sundání jedné, nebo obou gumiček to nevyřešilo.
Koupil jsem střed. domek od Atomicu a je to nádhera :-)
Krásně si nastavíš vůli, jak potřebuješ.

20

Re: kyosho mini inferno

diky moc

21

Re: kyosho mini inferno

Já jsem teda musel sundat gumičku, i když mám domek atomic..

Asso B44.1, Asso B44, Asso B4, Asso T3, Traxxas Slash 2WD, LRP Shark, HB Cyclone TC, Mini Inferno
Sanwa M11, elektronika LRP