1

Téma: výběr nového podvozku

ahoj, tak doted sem jezdil TT-01 a rozhodl sem se pro porizeni neakeho lepsiho auta na rally muzete mi neco doporucit a rovnou k tomu podvoznku rict neake upravy co na nem udelat atd. jinak cenovy strop je i s upravami na 10000kc takze myslim ze s tim se dobre auto postavit da.

2

Re: výběr nového podvozku

na rally je nejlepsi asi xray nejnovejsich modifikacich , nebo podobne uhlokove podvozky , ale s xrayem jezdi vetsina rallyove spicky ,  akorad je to hodne o modelareni  pri vyrobe bordelkrytu

3

jj ale do xraye se mi moc nechce kvuli cenam nahradnich dilu...:-( ale tak stejne jakej typ od toho xraye bys mi doporucil?

4

T2  , T2 007 ,008,009

a kdyz nechces xraye , tak jezdej i tamiya TA05  ale nekdo si ji pochvaluje a nekdo na ni nadava ....

5

o tamiyi ta-05 prave premejslim..

6

no v porovnani s TT je snad vsechno lepsi , krome HPI E10 coz pocitam stale mezi hracky
TA 05 je uz plnohodnotnej model a urcite se da vyladit ze to bude fungovat , je potreba poresit vetsi propad ramen , vymenit tlumice za delsi s mekkejma perama ,koupit volnobezku a dle fantazije vytvorit bordelkryt

a nebo je este dalsi moznost losi xxx-s ale tam nejni moc praktickej ten jeden reminek ale zase je zakrytovanej... a palcovy srouby - naradi

7

a co TA-02? mate s tim zkusenost?

8

TA-02 je hodně používaná na Zlínsku, v Intercupu.Osobně jí nemám, ale majitelé si jí chválí.Dobrá na rally je i TB-01, jezdíme 3 tyto podvozky.Za nic jiného než X-raye bych nevyměnil. wink

9

Ahoj,
a co DF03 RA od Tamiya?
Mohl by být dobrej.
J

Traxxas Summit 1/16 VXL, RC4WD  Bully crawler, DF03-RA Tamiya, Mini-Z AWD

10

ahoj no neco sem uz slysel ze pry je to novinka od tamye ,nekdo chvali druhy hani nevim ,ja sem si objednal tt-01 sem zacatecnik ale do budoucna chci lepsi podvozek big_smile

11

tak už čekam na DF-03ra smile  smile  smile

12

Chci fotky a popis a vůbec nějaký video a prostě nám to koukej představit  big_smile

13

Také jsem na tento podvozek zvědavý, hlavně kolik bude mít v originálu světlou výšku, výbavu a jak se bude chladit motor.A samozřejmě fotky důležitých skupin,přístup k převodům, diferákům atd.
  "Referát" o tomto podvozku asi bude zajímat víc lidí. 8O  lol

14

jj hned jak prijde jdu na to!!! vcera mi dodovatel psal ze to ma tejden zpozdeni cela dodavka! sad

15

muzu se zeptat na podvozek tamya tt-01e muzu ho pouzit na rally cross nebo musim udelat upravy je to pry podobny tt-05 :?:  big_smile

16

noo tak urcite bych na nem upravyl svetlou vejsku, rejd, mozna i rychlejsi servo a asi na rallycross i trochu rychlejsi motor... ale o tom tu bylo napsano nekolik kilometru!!!  lol  mimo to bych uz treba kvuli bordel krytu vzal spise normal ttcko. a podvozek tt-05 neznam!

17

Ahoj,
taky jsem DF03 RA hned objednal, doufám že brzy dorazí. Pak budu referovat. Dle informací od výrovce by měl mít světlou výšku 27 mm.
J.

18

TT-01 se dá upravit pro rally i rallycross.Záleží jen na tvé šikovnosti.Před časem jsem na toto téma psal článek na Tamiyaclubu, tak si dovolím umístit odkaz. Je tam shrnuto to základní.
http://forum.tamiyaclub.net/viewtopic.php?f=10&t=6163

19

Ahoj,
tak už mám DF03-RA doma a začala ta nejlepší etapa - montáž.
Co nejdřív sem dám nějaké fotky.
J

20

davej davej budem moc radi! smile

21

Ahoj,
založli jsem nové vlákno o DF03-RA.

http://www.rcauta.net/forum/modules.php … mp;t=11509

J.

22

DF-03 RA je už k mání i s kastlí nového Subaru.Je u něj i slušná výbava, jsem zvědav na detailní fotky a zkušenosti, až si ho někdo pořídí.
http://www.rc-auta.eu/zbozi/4312/DF-03-Rally-special---Subaru-Imprezza-WRC-2008.htm

23

tak zdarec lidi, zitra mi dovezou df03ra, tak v sobotu vecir bude recenze na linku kterej sem pak hodim, budu mit i profi kameramana takze o nic neprijdete, jo a bude tam mig tak sem zvedavej jestli se mi tam zapece nebo ne ale vse bude v me recenzi tak mi drzte palec.

24

rally se už nějakej čas nevěnuji ale tak trochu nostalgicky jsem nakouknul. DF 03 mi přijde jako návrat k osvědčené TA 02 šmrncnuté TB 01. TA 02 byl asi nejlepší podvozek na rally. Jen ty kuličkové diferenciály tamiye nějak moc nefungovaly.

25

Mě u DF-ka vadí to, že je celej motor schovanej v šasi, u TA-čka byl aspoň kousek venku pro nasazení chladiče, diferenciály jsou spolehlivější, u všech tamiyí okopírované z TRF, jen z jiného materiálu.

Jinak já dělám pokus s novým TB-03 na rally a zatim to vypadá, že funguje, jak má. Na rozdíl od TB-02 jsou diferáky bez problémů, ať už jsou utažený na krev, nebo volný. Akorát to uložení předních tlumičů jsem musel předělat (u D-čka by nebyl problém).