1

Téma: TRAXXAS Slash 1/16

Co pak to denska přišlooooo?

http://nohajz.rajce.idnes.cz/mini_Slash/#album

2

Re: TRAXXAS Slash 1/16

kua nohajz ty musis mit snad kazdej novej model lol . jinak je to velice pekna káára na takove to domaci pojezdení to musí být super big_smile. vypada to moc dobre vedle te 1/10 wink

Xray XB8e'16/Tekin 2050kv/Xerun 150A/Savöx/Graupner X-8N
Xray XB4/Trackstar 5,5/Dualsky XC870TF/Savöx
Team Associated SC10 4x4/Trackstar 4,5/Dualsky XC850TF/Savöx

3

Re: TRAXXAS Slash 1/16

maš to hezký  wink   odkud to maš? ja sem to ani v google nenašel,... :cry:  a na kolik te vyšel ? kdyš se mužu zeptat

4

Re: TRAXXAS Slash 1/16

http://racetraxxas.com/amsoil/7005/7005_overview.html

5

Re: TRAXXAS Slash 1/16

Joo je to pěkný poježděníčko,vypadá to fakt suprově a jak se nese zmetek jeden malej.

GOOO Ansmann jen GOOO!!!

6

Re: TRAXXAS Slash 1/16

Dal jsem menší ozub a jako u Reva.....sklidnil se a začal poslouchat,ale až po úpravě geometrie.
Pak jsem prubnul mód 50%na 50% a v pohodě klídek a tabáček...je to dostatečně rychlé a přitom příjemně ovladatelné...stal se s toho takovej driftovací mazlík big_smile
Model se houpe jak kačena na vodě ale moc hezky se na to kouká když se prdelka kousne k zemi a driftek projedete kolem sebe big_smile .Zatím s tím nic dělat nebudu pokud to neprubnu na hlíně na dráze.

7

Re: TRAXXAS Slash 1/16

Jinak je to moc pěknej modýlek, líbí se mi že je 4x4 a je brushless(pokud jsem nekoukal špatně  smile ). To musí mít zátah, co?

8

Re: TRAXXAS Slash 1/16

Zátah je slabé slovo...je to učiněná raketa!!!!! viz vlákno revo 1/16 tak už je to popsané taky lol

9

Re: TRAXXAS Slash 1/16

Teď jsem doměřil jízdní čas na lipo 2200 2S a při malém pastorku a módu 1 což je 100%100%100% a jezdil jsem půl hodinky vkuse ne teda style,m hééén do prava hééén do leva ale kalsiku prd prd písk brzda otočka esíčko,vracáček na zámkové dlažbě....hodně jsem brzdil hodně z ostra jsem se rozjížděl.
Prostě parááda  big_smile pustil jsem toho hajzlíka těsně nad zem aby neštrejchal a naskytlul se mi při jízdě fakt super pohled jak slash vyndavá ty kola z podběhů v zatáčkách lol ...prostě bomba

10

Re: TRAXXAS Slash 1/16

Trochu jsem si to tady promazal.........

11

Re: TRAXXAS Slash 1/16

Byl jsem si po obědě zablbout a skusil jsem pár fotek,ale dělá se to fakt blbě...je to děsně rychlej hajz lol
http://nohajz.rajce.idnes.cz/Slash_racing/

12

Re: TRAXXAS Slash 1/16

Tak to je docela dobrej jumper  big_smile

Asso B44.1, Asso B44, Asso B4, Asso T3, Traxxas Slash 2WD, LRP Shark, HB Cyclone TC, Mini Inferno
Sanwa M11, elektronika LRP

13

Re: TRAXXAS Slash 1/16

Jak na to tak koukám, tak má na 90% fotek přední ve vzduchu a na 60% všechny ve vzduchu!  big_smile To musí bejt zlobidlo!!!  lol

14

Re: TRAXXAS Slash 1/16

No to ne to zase není takový zlobidlo jako Revíčko to jezdí imrvére po zadních,ale to Slash nedělá lol zlobidlo je to ale pořádný to jo ...ted ho právě rozebírám a dělám mu rozborku a celkovou kontrolu a výměnu serva právě totiž vzalo za své big_smile a jak na to tak koukám tak bude potřebovat přední a zasní skidplate to je nějaký opotřebení čéče kdo by to byl řekl lol Asi ho vyměním za ALU přeci jen to vydrží o kousek déle lol

15

Re: TRAXXAS Slash 1/16

No poridil jsem si predni a zadni ALU skid plate (od New Era Models) na Mini E-Revo (pocitam ze je stejne jako na Slashe). Rozhodne to pomuze. Pak jsem ale nasel toto:
http://stores.shop.ebay.com/TBR-bumpers … bZ21272845

Uz se mi jejich produkty osvedcily na E-Firestormu. Neni to tak vzhledne, ale ucel to plni vic nez na výbornou! Mimo jine uz jsem si objednal predni a zadni naraznik:)

16

Re: TRAXXAS Slash 1/16

zdravim,na vianoce mi prisiel krasny slash vxl, moc sa v elektrach nevyznam, tak co by ste mi poradili na zaciatok zmenit premenit atd.Cital som ze mozno by bolo vhodne zmenit servo s kovovimi prevodmi, a ze zmenit mod na 50% to sa ako roby? Kupil som k tomu 2x lipo 2s 1600mAh.Dakujem za rady

17

Re: TRAXXAS Slash 1/16

Ahoj, tak to je peknej dárek, ale taková raketa na začátek:-), tak jestli víš co sou kameny, tak ty objednej v kovu, první co ti odejde, skidplate v kovu je pěkné na machrování, ale plast je lepší a je jedno jak moc se podře, záleží na tom kde budeš jezdit, určitě bych objednal chladič, je to lepší pro motor. a takto bych mohl pokračovat do alelůjá, pročti fórum o e-revu 1/16

18

Re: TRAXXAS Slash 1/16

Uvědom si Husky že Slash vydrží víc jak malé revíčko páč má dlouhý ramena.
Slash má ramena kratší a je o hodně odolnější díky tomu.
Já na něm nic neurazil o proti revíčku.
Tak že kovboji buď v klidu a kup si chladič na motor a to prozatím stačí páč si vše vysleduješ časem.

19

Re: TRAXXAS Slash 1/16

to sice jo ale myslim si že kameny trpý stejně ne?

E-revo Brushless,2x2s,18/62,cvd & rpm tuning,Spectrum DX3E 2,4ghz,Jconcepts rulux + Pro Line Badlands,
Raytronic c-14,Daniel Sýkora jižní čechy--šumava---Kubova Huť

20

Re: TRAXXAS Slash 1/16

To Noha: prosimtě, pouč mě v čom sou nevýhody a výhody? já si teda myslim, že to na kameny nemá vliv jestli sou dlouhá ramena či krátká, ale asi se teda pletu, tak řikej

21

Re: TRAXXAS Slash 1/16

To je omyl. Uvědom si jakej průmer kol má revo a slash a jaké síly na to působí.
Neznamená to co platí u reva bude platit u slashe ...a obráceně.

22

Re: TRAXXAS Slash 1/16

jo no to je pravda ale stejně si myslim že když bude ve hvězdě po skoku tak pude na kameny dost velikej nápor aby nevydržely...

E-revo Brushless,2x2s,18/62,cvd & rpm tuning,Spectrum DX3E 2,4ghz,Jconcepts rulux + Pro Line Badlands,
Raytronic c-14,Daniel Sýkora jižní čechy--šumava---Kubova Huť

23

Re: TRAXXAS Slash 1/16

Takže ty tam maš stále orgio kameny a není v nich vůle? Já sem to měl asi po dvou hodinách jízdy od reklamaca a je pravda, že sem to teda nešetřil,takže boční nárazy a podobné, myslím, že když to ale dostane prdu z boku tak to je uplně jedno.Tak sem si přál Baju 5T a jelikož sem malý děcko, tak sem to předal rodičům, aby to přeposlali Ježíškovi a asi v tom trochu gumovali:-(

24

Re: TRAXXAS Slash 1/16

Vůle tam budeš mít za chvilku to je jasný a nemysli že ALU budou taky věčný..on se ptal co pořídit...ale nezlob se na mě tohle nepotřebuje.On si zjistí co je nutné pro provoz jeho modelu v jeho prostředí a nemusí vyhazovat peníze za něco co dle mě zatím nebude potřebovat protože jestli tam sou vůle? tak co? dyt to honíte po cestách a skateparcích tak je to vyhazování peněz......

25

Re: TRAXXAS Slash 1/16

No tak jestli si koupim za 3měsíce dvě sady plastovejch kamenů, nebo kovové to je rozdíl, sice to rasuju po parku a všude, ale abych měl kola o 30stupnů někde jinde a zatáčelo to furt do pryč, tak to jinak nejde, jasně je to na nom a taky, že sem to tam napsal, záleží co bude jezdit. Nic ten chladič to chce+ lipolky:-)