1

Téma: nové auto od Tamiya

AHOJ
přemíšlím jaký auto ud tamie
chci jezdit rallye tak jsem přemišlel o tt-01.
na netu jsem jich našel hodne TT-01(R,D,E)
tak nevim který si mam vybrat prosím porate .
myslim že nejlepší "R" .
všechny jsem našel na

http://www.mz-racing.net/

prosim pomožte
dik čau  big_smile

2

Re: nové auto od Tamiya

Z těch podvozků, mezi kterými se rozhoduješ, bych také volil TT-01R.

Xray T4, Xray T4 2015, Sanwa MT-4, Spektrum DX3R Pro

3

ahoj
nevite jestli na "R" bude pasovat kryt z TT-01 ??
ale "R" nemá to horní spevnení podvozku jako to má "E" nevite jestli se dá dokoupit??
dik čau  big_smile

4

TT nebrat radeji  ansmana , vydrzi mnohem vic a bordel kryt na to svede udelat kazdej.....

5

a je v tech TT-01  E,R,D nejaky rozdil??? co ty pismena znamenaji??

6

Ecko je trosku vylepseny TT-01, Dcko je na drift, a R je vymazleny TT-01, kup Rko, a nepřemýšlej, pokud tě nesere cena  wink

7

sry ale zalozil sem to nove a pozdeji sem nasel tohle sry

8

http://www.mz-racing.net/p203-58348-podvozek-tt-01r-bez-regulatoru/

9

ja si myslim ze jedno z tech aut by mi na domaci jezdeni stacilo ne? postupem casu bych dokoupil lepsi dily atd...

1. http://www.rc-auta.eu/zbozi/4331/TT-01E-XBPro-Subaru-Impreza-WRC08---LED--+-Darek.htm

2. http://www.rc-auta.eu/zbozi/3395/TT-01-XBPro-Subaru-Imprezza-WRC-2007--LED--+-Darek.htm

10

Pokud TT-čko, tak D-čko, pokud chceš něco lepšího, tak TB-02/03 nebo TA-05 (podlee toho, jestli chceš kardan nebo řemen). TT-01R je podle mě ztráta peněz, i když to má lepší poloosy a podobný blbůstky, pořád je to TT-čko s obrovskýma vůlema a blbýma ramenama s kuličkama... za stejný prachy je TB-02

11

no jo jenze TB-02 je ted pro me diky prachum tabu:( tak se ptam jestli by nejake z tech co sem vypsal stacilo na uvod a postupne je zlepsovat nebo koupim jinem podvozek...ted fakt nemam tolik prachu:(

12

tak mozna budu mit prachy tak sem se rozhodl ze asi koupim DF-03Ra...a potrebuju poradit jake koupit tyhle veci

Potřebné příslušenství:
- RC souprava vč. přijímače a serva

- pohonný šestičlánek 7.2V

- nabíječ pohonné baterie

- spray na karoserii PS..

a nemusi to byt nejlepsi...budu to zatim vyuzivat jen na doma pozdeji byc koipil lepsi...staci fakt jen zaklad dik moc

13

Tak tě trochu nechápu... nejdřív napíšeš, že TB-02/03 je moc drahý a pak napíšeš, že si koupíš DF-ko, který je dokonce dražší  roll  nechápu tvoje myšlení...

a k tý sestavě napíšu, co používám já, neni to nic extra, ale stačí a dá se s tim i závodit :-D

servo Futaba S3003

RC souprava HBX.. nevim, kde ji sehnat, ale prý se objevujou na aukru asi za 500...

regl mám Nosram Magnum Reverse - sice je to A.I., ale už jsem si zvykl

baterie - jáúspěšně používám orionky 3300 a 4500.. nikdo je moc nedoporučuje, ale mě choděj, jak maj...

nabíječka Ultramat 14 - neumí nabíjet a má časování na 5h nabíjení, takže nemůžeš cyklovat... to je -, ale dá se to přežít... ale i tak by to možná chtělo něco lepšího...

14

pardon, překlep.. samozřejmě jsem myslel vybíjení, jinak by to byl nesmysl :-D

15

ja sem taky za nazor TT-01 nebrat i kdyš je to D,E,R,DE,a nevim co ješte,...
ja sem ho taky mnel asi 3 a byla to hruza prvejch 30 jizd,to bylo celkem v poradku,ale pak začinaly ty vule,pak bylo treba ložiska,kloubky,kardany,a dalši veci,tak sem se nasr... a koupil sem rovnou jiny auto a mam vystarano, ted už jen splašit prachy na nakou tu lepši elektroniku,...
a co kdybys pokoukl po bazaru, taky se tam daji sehnat paradni modely za prijatelne ceny,taky mam z druhe ruky a sem spokojen,... vymenil sem tam ty hlavni veci (podkovičky na kardany,...) a jede to jak ma ,(pro predstavu,jezdim s T2 007)

16

sry,asi sem se dosti opozdil s prispevkem, :oops: a ted nevim jak to smaznout, prominte...
kdyš je tady nakej Admin tak prosim o smazani,dekuji

17

Neopozdil, příspěvek je k tématu, tak pro ho mazat? :-)