26

Re: Výběr on-road na závody

Považoval bych za rozumnější kontaktovat p. Strupka a na podvozky v hobby kat. v Brandýse se zeptat, než něco koupit a čekat jak dopadnou pravidla...................

Tak sem psal p. Strupkovi ohledne pravidel,a jake bylo moje prekvapeni kdyz mě on sam napsal ze v kategorii hobby se jezdi tt01,himoto a strada,ale co me dostalo,je jeho tvrzeni ze ty himota a strady jsou lepsi nez tt01 :!:
je to opravdu tak?

Jo a v tom Kolíně můžu jezdit i TT01,ted jsem koukal na pravidla,takze tt01 řeší dvě mouchy jednou ranou smile Jak Kolín tak Brandýs big_smile

truggy Xray XT8,onroad Xray T2 08,expedice Axial SCX10-F350
Club RC GANG ČÁSLAV

27

To virtual:
Díky za upozornění. Na možnost použít v kategorii TC Stock stejnosměrný motor "plechovku" s 23z se p. Kořínka v týdnu pozeptám a dám vědět. Např. pro mladšího bráchu by to bylo podstatné zjištění, ne každý má 1700,- na motor sad

28

No, popravdě v pravidlech to není (sám mám předepsaný stockový motor) a možná jsem se vyjádřil nepřesně  :oops:  vím jen, že se někdo domlouval na účasti "na zkoušku" s plechovkou. Jak se bude pořadatel tvářit na celou sezonu s plechovkou nevím a omlouvám se případnou mystifikaci.

TT01 bych osobně na onroad závody nebral, už jen to že nemá v základu stavitelné odklony atd...

29

proboha, proč  diskutujete a nemrknete se aspoň na kořínkovi stránky. ve stocku je pouze motor LRP 17,5závitu, v modified motor velikosti 540 bez omezení.
pokud chceš závodit, tak se přije´d podívat v sobotu 26. na Žižkov

30

proboha, proč  diskutujete a nemrknete se aspoň na kořínkovi stránky. ve stocku je pouze motor LRP 17,5závitu, v modified motor velikosti 540 bez omezení.
pokud chceš závodit, tak se přije´d podívat v sobotu 26. na Žižkov

od toho je to diskuzni forum ne?,a nikdo netvrdi ze na ty pravidla nekoukal,to co pises uz davno víme tongue

Club RC GANG ČÁSLAV

31

carlos: přečti si poslední příspěvek hozi.ridera - na ten jsem reagoval

32

carlos: přečti si poslední příspěvek hozi.ridera - na ten jsem reagoval

ok,sorry
sem to blbe zachopil big_smile
jinak sem prave objednal TT-01E,vím ze to predem odsoudite,ze je to shit,ale nevim jestli me onroad vubec veme tak je to na zkousku.
naky tipy co vymenit ci dokoupit?
netusim sad

Club RC GANG ČÁSLAV

33

...sem prave objednal TT-01E,vím ze to predem odsoudite,ze je to shit,ale nevim jestli me onroad vubec veme tak je to na zkousku.
naky tipy co vymenit ci dokoupit?

Těžko říct, záleží jak to pojmeš. E má tuším jiný rozvor, takže tam hůř půjdou jiné kastle (např. Protoform). Základ je mít ložiska, olejové tlumiče, sadu pružin, stavitelné odklony a rozbíhavost. BTW Proč jsi nevzal D, ta už něco z toho má?

34

virtual:měl jsem za to že to D je na drift,a je hlavne vyprodany.ted uz je to jedno,hlavne abych to vubec sestavil a pak se uvidí,prodat to mužu vzdycky.
myslim ze je porad hodne lidí kteří tt01 jezdí big_smile

Club RC GANG ČÁSLAV

35

...měl jsem za to že to D je na drift...myslim ze je porad hodne lidí kteří tt01 jezdí big_smile

Má sice driftovací kola, ale taky všechny ty tuningový věci co píšu a kola počítám stejně koupíš jiný. Otázkou je co ty lidi jezdí, třeba na rally je to docela vhodný podvozek, na onroad závody už moc ne, ale to se opakuju.

36

virtual:ted uz je to jedno,zejtra dorazi balik se vsim potrebnym,tak uvidim,pokud me to chytne tak můžu potom koupit neco lepsiho smile
co se týče těch kol,tak sou předepsany Pneu Corally STCC,je to složity je nalepit :?: tohle jsem jestě nezkousel,tak uvítám kazdou radu smile
dík

Club RC GANG ČÁSLAV

37

...co se týče těch kol,tak sou předepsany Pneu Corally STCC,je to složity je nalepit :?: tohle jsem jestě nezkousel,tak uvítám kazdou radu

Corraly jsou tuším jen na X-ray chall., lepí se to vteřiňákem, máš nejlepší vzít hotovou sadu. Občas je to stejně potřeba zkontrolovat a přilepit znova.

38

ted nekdo prodava TA-05 za 3500,-

Xray XB8e'16/Tekin 2050kv/Xerun 150A/Savöx/Graupner X-8N
Xray XB4/Trackstar 5,5/Dualsky XC870TF/Savöx
Team Associated SC10 4x4/Trackstar 4,5/Dualsky XC850TF/Savöx

39

tak po 4 dnech montování je tady vysledek smile dnes sem provedl první jízdu
a jede,hurá big_smile
akorat to teda bude chtít pár vylepsení,chci na model hobby koupit naky ty loziska atd.maj tam takovyhle veci,nebo je lepsi to objednat?

http://carlosavik.rajce.net/Ferrari_360_Modena

Club RC GANG ČÁSLAV