1,351

Re: KYOSHO Mini Inferno

Tak to je super, protože mi už asi 5*odelšli ty od 3racingu + ty původní od kyosha mam doma obě dvě z 09 v patek je dam na auto :twisted: a doufám, že je už nebudu muset měnit.díky

1,352

Re: KYOSHO Mini Inferno

Kdyby ne, tak posledni reseni je dat tam celej kovovej planetovej diff. Pro jednoho kamose jsem to kdysi zarizoval a pry od te doby uz nemel problem.

1,353

Re: KYOSHO Mini Inferno

Zajímavé, já co jsem vyměnil diffy za kuličkáče od Atomicu, tak jezdím už přes rok stále ty plasťáky od Kyosho (origo) a stále drží a to auto opravdu nešetřím :-)

Jinak taky znám lidi co měli hrušky z 09 a nikdo si nestěžoval. Je to takřka nadoživotí ;-)

1,354

Re: KYOSHO Mini Inferno

Ted uz je mam doma, ale jak na ně koukám tak nevim jak tam mam nandat ty unaseče nejsou stejný jako ty původní myslim to tak ze tam nemají závit a mají trošku jíný tvar

1,355

Re: KYOSHO Mini Inferno

pro upřesnění http://img12.imageshack.us/img12/9681/dsc02830sp.jpg

1,356

Re: KYOSHO Mini Inferno

Nahoď nějaký fotky, mám dojem, že by měli být stejný.

EDIT: Vypadá to, že ty futýrka mají správně, takže zandej hrušku a pak nasuň unašeč mne?

1,357

Re: KYOSHO Mini Inferno

nemam ho naco našrouvat do tý hrušky to nejde a ta hruška má výbrus jen z jedný strany.Je z dif. ale jsou stejný

1,358

Re: KYOSHO Mini Inferno

Hm, tak to nevím.
Jedině to třeba jedno "rádoby" futýrko na hrušce připilovat, aby tam potom vlezla, nebo do starýho unašeče plastovýho to nejde?

1,359

Re: KYOSHO Mini Inferno

Ne je stejnej, ale unašeče jsou všude stejný ne?

1,360

Re: KYOSHO Mini Inferno

Je tu někdo kdo s tím má osobní skušenost?

1,361

Re: KYOSHO Mini Inferno

Chybi ti tam protikus :-) A nebo B, to uz si nepamatuju :-) Musi se samozrejme koupit zvlast, strejda Google poradi :-)

1,362

Re: KYOSHO Mini Inferno

chjo sad  podčím to mám hledat?díky za radu

1,363

Re: KYOSHO Mini Inferno

Kdyby ne, tak posledni reseni je dat tam celej kovovej planetovej diff. Pro jednoho kamose jsem to kdysi zarizoval a pry od te doby uz nemel problem.


Máš na mysli tohle? http://www.thetoyz.com/cart/thetoyz_details.lasso?id=8362&cat_name=MINI%20INFERNO
To se mě zdá lepší něž kuličkovej dif od Atomicu.
Nebo to tak není?

1,364

Re: KYOSHO Mini Inferno

Máš na mysli tohle? http://www.thetoyz.com/cart/thetoyz_details.lasso?id=8362&cat_name=MINI%20INFERNO
To se mě zdá lepší něž kuličkovej dif od Atomicu.
Nebo to tak není?

A taky mas recht, je to to nejlepsi, co tam lze dat. S timhle to drzi jak pribity.

1,365

Re: KYOSHO Mini Inferno

Hned to objednávám.
Je něco podobnýho i do středovýho difu?
Nemůžu nic najít.

1,366

Re: KYOSHO Mini Inferno

Hned to objednávám.
Je něco podobnýho i do středovýho difu?
Nemůžu nic najít.

Zamknout a byt citlivejsi na plyn. Stredovej diff me trapil dlouhou dobu a pak jsem ho prakticky zamknul. Malou vuli jsem mu nechal.

Ohledne kovovejch planetaku bacha, potrebujes vic veci nez jen tuhle sadu. Tohle jsou jenom vnitrnosti, pak potrebujes kryt (ne domecek) a jeste nejaky jedno baleni minipicurovinek. Cely to zdvojnasob a mas predni i zadni. Opravdu to neco stoji, ale jak rikam, kdysi jsem to kamaradovi objednaval, on to sestavil a doted jezdi, je to tak rok a pul.

1,367

Re: KYOSHO Mini Inferno

Tak to už je na mě moc. Nemůžu nic najít.
Myslíš že bys to nenašel znovu? Já se v tom zase až tak nevyznám.
A ohledně toho strědovýho difu.
Kuličkový dif Atomic  http://www.egrracing.com/shop/miniinferno-cs-central-ball-diff-p-880.html     je spur ocelový nebo plastový
Do spojky dát ozubená kola  ocelová Atomic?
Pružínu spojky asi ultra hard.
Spojku hard.
A pastorky také ocelové? Od jaké firmy ?

1,368

Re: KYOSHO Mini Inferno

Tak to už je na mě moc. Nemůžu nic najít.
Myslíš že bys to nenašel znovu? Já se v tom zase až tak nevyznám.
A ohledně toho strědovýho difu.
Kuličkový dif Atomic  http://www.egrracing.com/shop/miniinferno-cs-central-ball-diff-p-880.html     je spur ocelový nebo plastový
Do spojky dát ozubená kola  ocelová Atomic?
Pružínu spojky asi ultra hard.
Spojku hard.
A pastorky také ocelové? Od jaké firmy ?

No kdyz neco nemuzes najit, je nejlepsi zajit na web vyrobce, konkretni model a exploded view, tj. jednotlive dily, co rikas :-)

Kulickovy diff ma plastovy ozubeny kolo. Do spojky zasadne plast. Pastorky ocel, HPI RS4.

1,369

Re: KYOSHO Mini Inferno

Co teda potřebuju abych ty hrušky mohl dát do auta? na kyosho.com sem díly nenašel.

1,370

Re: KYOSHO Mini Inferno

Co teda potřebuju abych ty hrušky mohl dát do auta? na kyosho.com sem díly nenašel.

Asi jsi malo hledal. Staci si vyhledat exploded view pro Half 8 GP, tam se dozvis, ze detailni rozkresleni difu je na strane 46 klasickeho manualu. Ten stahnes, a na strane 46 je popsan dil IH214.

1,371

Re: KYOSHO Mini Inferno

Díky moc neumim hledat lol

1,372

Re: KYOSHO Mini Inferno

Jezdím ještě na tužkové baterky (GP AA NiMH 2700 mAh)a teď si chci koupit nové. Váhám co si teď koupit. Jestli jít znovu do tužkových (LRP VTEC NiMH 2700 mAh) nebo do packu (intellect NiMH 7,2 V 1400 mAh).Hledám něco optimálního mezi dobou jízdy(cca 25+minut) a výkonem. S packem ještě nemám žádné zkušenosti a tak se ptám: jak  dlouho s ním asi budu jezdit (motor MIG 6V) na jedno nabití? kolik vydrží pack nabíjecích cyklů ?Jak zhruba velký je nárůst výkonu při jezdění s packem oproti ježdění s tužkama ? Taky se chci zeptat co by bylo podle vás lepší.Díky

1,373

Re: KYOSHO Mini Inferno

Hledat... a jinak si nenapsal co mas za elektroniku a nejlepší řešení je asi li-pol

1,374

Re: KYOSHO Mini Inferno

asi nemas motor na druhe strane kdyz mas mas tuzkovky vid?to se tam totis tak nejak nic jinyho nez nimh nebo li-pol o hodne mali kapacite nevejde

1,375

Re: KYOSHO Mini Inferno

Jedinou volbou je ten intellect pack, jelikož to máš určitě v základu a nechceš do toho vrážet peníze za nabíječky balancery atd...