1

Téma: DF-03RA - svetla vyska podvozku, dlzka tlmicov?

Zdravim vsetkych majitelov DF-03RA.

Konecne som sa dopracoval k jeho skompletizovaniu a par skusobnym jazdam,
som s nim celkom spokojny len ma trocha trapi svetla vyska podvozku.

Tlmice mam spravene podla navodu prilozeneho v stavebnici a vyska podvozku(bez baterie)
je 12mm vpredu a 15mm vzadu, neskor som pridal dalsi kruzok pod pruziny v prednych
tlmicoch, takze predok sa mi dvihol na nejakych 13.5mm ale potreboval by som
este viac.

Aku mate vysku podvozku ostatny?

Meral som dlzku tlmicov(stred oka - stred oka) a vyslo mi to na tych 55mm,
ale niesom si tym 100% isty, tak bolo by celkom dobre keby mi to niekto potvrdil?

Rozmyslam nad kupou 60mm tlmicov ale niesom si isty ci mi sadnu? Skusal to niekto?

Nasiel som tieto co vyzera na celkom dobru cenu:
http://www.rcmart.com/catalog/rc-damper-dp0003svcombo-yeah-racing-alloy-60mm-p-28333.html?cPath=389_390

2

Re: DF-03RA - svetla vyska podvozku, dlzka tlmicov?

Pokud máš DF-ko jako stavebnici, měl bys mít někde delší oka tlumičů, který ti těch 5mm naženou a tamiye budou podle mě lepší, než YR

3

Pokud máš DF-ko jako stavebnici, měl bys mít někde delší oka tlumičů, který ti těch 5mm naženou a tamiye budou podle mě lepší, než YR

tak som nasiel a vymenil tie spodne oka a je to tak ako som si myslel: s kratkymi okami su tlmice dlhe 55mm a s dlhymi okami je to 60mm.

zadne tlmice s dlhymi okami sadnu v pohode a vyska podvozku v zadu je o dost lepsia, problem je vsak v prednej naprave, kde su tie tlmice dlhe a sadnu tam jedine tak, ze ich stlacim. takze zvysenie podvozku vpredu sa nekona.

v stavebnici su vsak dalsie dva ramena navyse, tak ich skusim zajtra pozriet mozno v nich bude nejaky rozdiel.

4

zajimalo by mě kde je tých slibovanych 27mm

5

zajimalo by mě kde je tých slibovanych 27mm

vysku, ktoru som spominal vysie mam ma drift gumach. na origo rally gumach, ktore boli prilozene v stavebnici to moze byt tak +7mm.

6

mám to složené jak to má být
s komplet el výbyvou a ma to jen 16 mm

7

mám to složené jak to má být
s komplet el výbyvou a ma to jen 16 mm

ja som to meral bez baterie a kedze mam NIMH 5000mha tak s bateriou to sadne o par mm nizsie hlavne vzadu. teraz este pracujem na meksich tlmicoch a pruzinach, takze to bude este horsie.

nejak tam treba pouzit tie dlhsie oka na tlmice, to spravi dost akurat ze sa mi to nechce brusit

8

tak sem si včera s tlumičema pohrál dál sem ty delší oka
a mám světlou výšku i s komplet vybyvením 29mm big_smile
ale musel sem odsranit přední pohon byly krátké kardany a celkově ten předek není na tu výšku dělaný,ale ze zadokolkou je větčí sranda lol

9

29mm je moc, na rally bohatě stačí 20 :-D

10

já už mám df03ra doma tyden a světlá víška je 27 a jen co tam dám akumulator tak to klesne na nějakych 23

11

mohli by ste tu nekdo dat foto jak mate vyresenou tu svetlou vysku??? mam 15 a prijde mi to malo  sad

12

já jsem to složil a bez baterie mám 27 a pak tam dám baterku je klesne to na 25 a jsem spokojenej stačí mi to ...

13

ale jak si to udělal?

HB Lightning Stadium Pro 2 - 4.6ccm

14

NA TLUMIČICH MATE DELŠÍ OČKO TAK HO TAM DEJTE A TU POLO OSU TROCHU VYSTRČTE A MĚLO BY TO BYT DOBRE..

15

hmmm, tak to mám a vůbec nevidím 27mm, maximálně tak 20

HB Lightning Stadium Pro 2 - 4.6ccm