1

Téma: Dotaz - RC Modely kamionů 1/24-25

Zdravím,

dělají se běžně RC Modely kamionů ( a náhradní díly) v tomto měřítku nebo je to anomálie ??
lol  lol  lol  lol   Hledám už několik dní na netu a nic jsem pořádně nenašel, jen takové spíš hračky  roll  roll

Předem díky za vaši odpověď

2

Re: Dotaz - RC Modely kamionů 1/24-25

Co já vim tak se dělaji 1:14 a vyrábí to Tamiya. Cena je asi 20 tis za RTR.  wink

3

Něco dělá tuším NIKO v 1:18, někde jsem je viděl a dokonce na některým foru někdo žádal o pomoc s opravou utrženejch vodičů v elektronice na takovéto mršce.   Pak ještě dělá SIKU tuším 1:32 (někde píšou 1:24 , někde 1:32) ale to je hodně mastný.

4

Díky za info  big_smile   

já vycházel z tohoto příspěvku na jednom německým fóru, viz odkaz
http://www.modelltruck.net/showthread.php?t=20534

Ještě jsem to celé něčetl, páč jsem prohlížel hlavně fotky a právě mě zajímalo jestli se to dělá nebo ne. Ty kolosy 1/14 jsou sice nádherný, ale ty ceny jsou fakt drastický. :?  :?  Pokud by to byl můj jediný koníček, tak bych to možná i vyšetřil, ale RC modely teprve začínají být mým druhým. Hlavní je u mě "kitařina"  smile  Nehledě na to, že v měřítku 1/25 to má "pro mě" přijatelnější velikost.  No a když už jsem se tak rozepsal, tak tedy na sebe prásknu, že jsem synovcovi "čmajznul" lol  hračku RC kamionu a mám v plánu ji předělat na kvalitnější RC tahač  lol  lol  lol   Nemám v úmyslu kupovat hotový model, páč ve mě třímá "srdce kitaře" a ego  lol  lol , že to zvládnu "upgradovat" .  Je to taková výzva  big_smile  big_smile  big_smile

5

Hotovku jedině SIKU.Mají to fakt vymazlený a na podvál 2 traktory.Ale 10 litrů je fakt dost.

CamoEXO,Vaterra Glamis Fear,LOSI LST2, Axial FOFF, Suburbátor, 4Runner, Defender D90, Chevy HC, Sand Scorcher,Kyosho Scorpion,Kyosho Tomahawk,Wild One, Porsche 934 TamTech, Beetle M-O4, HOTROD Beetle M-04, Transporter T1 M-04.

6

To co máš v odkazu se dost podobá právě  SIKU , nejlevnější ale vyjde něco kolem 7000,-   roll

7

Chlapi, takže stačilo si trochu přečíst texty autora a mám to yikes))))
Kdepak Siku!!  Je to EMEK a tady je odkaz na výrobce upgrejdů , ale pozor!!!  Je to taky "ranec" !!!
http://www.kleine-laster.de/pages/deutsch/startseite.php