1

Téma: Software pro časomíru Kyosho

Ahoj kluci,
koupil jsem originál Kyosho dráhu pro mini Z. Bývalý majitel ale nemůže najít adaptér k měřící rampě a program do PC. Poraďte mi, prosím, kolika volty je rampa napájena, abych ji nepopravil a kde bych mohl sehnat měřící program. Děkuji

2

Re: Software pro časomíru Kyosho

Možná odpověď mimo mísu.

1. Produk měření ve stavu jakém popisuješ bych raději rychle vrátil. Zrovna u KYOSHA jsem chtěl jednou nahradit redukci a ejhle, vše pasovalo, ale nefungovalo. Ti "klucí japonští", v té originální, měli něco jinak. Doposud nevíme co. Takže po těchto zkušenostech bych prohlásil: "Není adaptér jak adaptér i když volty a ampéry mohou být shodné."

2. Náš pořadatelský tým a týmy okolo mne provozují MINI-Zka. Na závody i tréninky používáme optické měření Robitronic. Ve finále vyjde levněji. A hlavně ovládací SW je univerzálnější. Má široké možnosti nastavení pravidel pro jízdy a dokáže spolupracovat i s "čipy" AMB. Po dvouročním provozu žádný problém. Dokonce jde řídící program i "počeštit".

Hezký zbytek dne přeji. MiKy; http://mkmiky.wz.cz

3

Re: Software pro časomíru Kyosho

LAP-Z nebo jak se to Kyosho měření jmenuje doporučuju co nejdříve vrátit. Ze všech dostupných infra měření na trhu jednoznačně nejdražší a ne zrovna spolehlivá varianta. Kompatibilita v softu co vím naprosto nulová. Měření která chodí pod softy AMB poskytují výrazně větší komfort a také nesrovnatelné uživatelské možnosti. Jen pro informaci, čipy do modelů jsou pro jiná Infra měření dostupné už od pěti stovek. wink