1

Téma: Pomoc

Čau,heke mám další otázku,ale v čem auťaky převážíte.Jsou na to nějaké boxy nebo tak něco? :oops:

2

Re: Pomoc

Monstera v kufru auta pak v ruce za predni naraznik
1:10 elektru davam na plato na okne ... pak v ruce na stul

nepouzivam zadne tasky ...pockej na dalsi reakce

3

no me se ta taska hodne libi, ale dat 2000 za tasku, a nejsem si jiste jstejne jestli se mi tam vsechno vejde, a navic
podobna taska prijde u sikmejch spoluobcanu na 300 - 500
takze taky za naraznik,

ty vole az uvidim dedka s radiovkou na hlave a platem vajec za oknem, tak budu vedet ze to je bejvalej RC autickar

a ja vzdycky myslel ze to je buran

4

Dosud jsem nabijec, zdroj, baterky a gumy vozil v mensi sportovni tasce a auto na ni (chytnu usi a jdu), vercajk v malym rybarskym boxu do druhy ruky a prezuti se svacinou do batohu na zada.. ted jsem si na soupravu nabijec a zdroj poridil Alu kufr... auto do ruky nebo igelitky

5

o tom allu uvazuju, ale nevim odkud, ty co mivaji v hypernove kvalitou nic moc, po pul roce pouzivani upadaji bud usi nebo panty

6

poridil jsem ho ted v Hornbachu, cena asi 450,- rozmery okolo 450*330*180

uvidime, panty a zamky vypadaji slusne, ucho ukaze cas...

7

Taky mam ten z hornbachu uz dlouho maly na nabijec a baterky a velky na radio s dalsi veci

8

poridil jsem ho ted v Hornbachu, cena asi 450,- rozmery okolo 450*330*180

uvidime, panty a zamky vypadaji slusne, ucho ukaze cas...

Ja mam plastovej kufr ve sleve za 400kč, vejdou se tam komplet náhradní šrobky, kolečka, troje sady pneumatik, baterky, podvozek (1:10 onroad) a 1 karoserie, ovladačka, náhradní motory, a je to dobrý, jen se mi tam nevejde nabíječka a kuželíky lol , ted myslim že stojí 600korun, je z Makra

9

Ja mam plastovej kufr ve sleve za 400kč, vejdou se tam komplet náhradní šrobky, kolečka, troje sady pneumatik, baterky, podvozek (1:10 onroad) a 1 karoserie, ovladačka, náhradní motory, a je to dobrý, jen se mi tam nevejde nabíječka a kuželíky lol , ted myslim že stojí 600korun, je z Makra

pro plastovej kufr jsem puvodne sel, odnesl jsem si Alu kufr... byl levnejsi nez ty bedny, ani jedna z nich mi nevyhovovala usporadanim a hlavne - mel kovovy panty...