1

Téma: Přestavba

Zdravím jak jsem se již tady zmiňoval v příspěvcích- vlastním onroad  Porsche GT3 RS 4WD 2,49 ccm Force Engine od Carsonu (nic moc značka jak jsem se zde dočetl)nedostatek náhradních dílu u nás v CZ.Jsem trochu kutil a dokázal jsem si motor seřídit jede fakt super jen té roviny pro tak nízké auto je dost málo a proto jsem se rozhodl na přestavbu na offroad a potřeboval bych radu zkušených jestli je ta možnost nebo alespoň menší inspiraci.Motor by stačil je třeba sehnat samozřejmě větší kola-možná jiný převod-odpružení je dost malé určitě by to šlo nějak vyřešit-kastle se dá taky sehnat ne?Jsem vyloženě rekreační jezdec nechci investovat 10 tisíce do nové káry to by samozřejmě bylo řešení.děkuji za jakoukoli  radu. :oops:

2

Re: Přestavba

Covece , asi by se to dalo prestavit na rally , to ze bys jezdil po prasne ceste , ale take po rovine . Ale plnohodnotny off road z toho asi neudelas.

Bylo: Traxxas Slash, Traxxas E-revo
Nyní: HPI Baja 5B

3

Re: Přestavba

Podle mého názoru bych to prodal a koupil třeba Savage nebo Revo (tet jich je na bazaru spousta za dobrej peníz) a budeš mít kvalitní auto (dílů všude spousta).

4

Re: Přestavba

Nemám samozřejmě  na mysli něco třeba jako Savage XL tam jsou kola co by mi nesedli ani do rejdu,ale třeba taková Baja 5b SS něco na tem způsob

5

Re: Přestavba

Nemám samozřejmě  na mysli něco třeba jako Savage XL tam jsou kola co by mi nesedli ani do rejdu,ale třeba taková Baja 5b SS něco na tem způsob


Savage a Revo jsou 1:8 a Baja 5b je 1:5 (to ti tam nepudou kola ani z jednoho).
Možná třeba kola z Traxxas Slash (jestli tam pudou).

6

Re: Přestavba

Carson dělá na podvozku CV-10 i buggynu. Jmenuje se to stormracer extreme, ale z vlastní zkušenosti musím říct, že nic moc. Pokud bys to chtěl přestavět budeš potřebovat kola,  delsí tlumiče,ramena cv-10 buggy a delší poloosy + to má místo pěnovýho nárazníku jen takovej malinkatej z plastu.

7

Re: Přestavba

A právě na tento model Stormracer jsem se díval na netu dají se dokoupit i nahradní díly.Podvozek je mám tušení stejný jen asi budu muset koupit kola tlumiče,poloosy,ramena.  lol

8

Re: Přestavba

vyhozené peníze big_smile

9

Re: Přestavba

Tak se musím pochlubit-dnes jsem vyměnil své porsche CARSON s komplet výbavou za Thunder Tiger SSK V2 už jsem ho i testoval a jede skvěle snad jsem zvolil pro tentokrát dobře-Model je se zdá málo jetý dle dobrého pneu ani podvozek není poškrábaný  a veškeré díly vypadají jako nové-kompres je taky v poho jak bude čas tak hodím foto,ale to do sekce offroad:D