26

Re: Plzeň

to mi neříkejte že  nikdo neví a že tu nic není...

27

Re: Plzeň

Co vim,tak by se měly postupně rozject závody s 2WD.Zkus Ládu Plha z Ebola sportu,jako pořadatele.

28

Re: Plzeň

No a drifty se jezději v třemošný každou neděli. Jinak v teple o ničem nevim.

29

Re: Plzeň

Já jsem po sedmi letech objevil dráhu, kterou mám cca 1000m od baráku.
Teď to vypadá jinak než na fotomapě, je to uzavřený a hlavně větší a členitější okruh, víc skoků,
kdyžtak sem můžu hodit nějaké foto.
Ta šipka ukazuje vchod do objektu, je to jinak oplocené, majetek města, podle cedule vstup na vlastní nebezpečí.
http://www.ukazto.com/?id=1394271&a … ;overall=1
na jednom tom obrázku jsou souřadnice


Jsem Plzeňák,lochotínskej.Z tý mapky moc nechápu, mohl bys popsat kde přesně ta dráha je ? Až se zlepší počasí, tak bychom provětrali monstříky a Hummera.Vypadá to na bikrosovou trať ? Díky. lol

30

Re: Plzeň

poježdění v teple všichni plzeňáci a z blízkýho okolí mno prostě vi co nemáte kde jezdit když je venku fuj fuj. dneska odpoledne jsem si byl zajezdi tna tartanu a při tý příležitosti jsem se optal jak je to s pronájmem školní tělocvičny abylo vy řečeno že není problém... že za pár korun to de stačí se domluvit kdy a najak dlouho..:) nemusíte mít strach prý tam chodí lítat nějaký týpci z letadýlkama..:D takže místa bude dost... Jinak je to V Doubravce v ulici Na Dlohých 49, neboli 22.ZŠ

Pište kdo by měl zájem a kdy a v kolik... čím víc tím líp...

31

Re: Plzeň

no já bych možná zájem měl, ale až od září, protože blízko od tamtud budu chodit do školy, a dráha bude?

32

Re: Plzeň

mno trať..:) možná musela byse nějaká sesmolit..:) ale na zem jim tam nic asi nemůžem...:) něco mobilního...:)

33

Re: Plzeň

Jsem Plzeňák,lochotínskej.Z tý mapky moc nechápu, mohl bys popsat kde přesně ta dráha je ? Až se zlepší počasí, tak bychom provětrali monstříky a Hummera.Vypadá to na bikrosovou trať ? Díky. lol

Já jsem tu mapku právě umístil proto, abych to nemusel vysvětlovat, páč bychom se asi nesešli vůbec.
Zatím stále páčím klíče z UMO 1.

34

Re: Plzeň

No my sme tam byli jednou nebo dvakrát, ale jezdili sme tam mezi bicyklistama. Jenže jim šéfuje nějaká naprosto otravná a nepříjemná babizna kolem 55ti. Házela na nás xichty, a přitom to oficiálně patří městu, a oni to nemaji ani pronajatý.
Jinak pod velkou klopenou pravou zatáčkou je díra v plotě jako vrata, takže se tam dovnitř dá projít dobře. Ovšem chce to jezdit s citem, babizna povídala, že jim to tam rozrejváme, (dva finaly a jeden highlift vše s originál motorama) taxem jí teda vysvětloval, že se opravdu mýlí, ale byla chytrá jak radio. FG sem ještě neměl odvahu tam vzít big_smile

35

Re: Plzeň

Tak jsem se dozvěděl když jsem byl nakupavat nějakou drobnost ve Škvrňanech že mezi Šlovicema a Dobřanama(když se jede podél dálnice jao by zadem do Dobřan),že se tam buduje nějaká trať na ofroudy,ale zapoměl jsem se zeptat kdo tomu velí a na kontakt.
Nevíte někdo kontak na ty makáče?

36

Re: Plzeň

Tak jsem sel zkouknout tu rc drahu na onroady v Plzni u SPŠE a byla docela zanedbana ale jezdit se tam da stejne. Pod ni je vetsi placek pro offroady.
Bylo to tam opusteny, kdyz jsem dorazil na misto.
Az mi prijdou novy dily na moje HBX (cca 2-3 tydny) tak to tam projedu.
  :!: Kdo bude mit zajem tam jit se mnou, tak at se mi OZVE  :!:
Zatim cau lidi  wink

37

Re: Plzeň

Zdravím všechny plzeňáky..:) tak se nám udělalo hezky..:D  Tak sem se chtěl zeptat jestli nece někdo někam zajít zajet??

38

Re: Plzeň

Tak jak to v Plzni vypadá? Je dostupná ta BMX dráha na Lochotíně? Nebo snad už je v Plzni nějaká ofiko off-road dráha?

Dejte prosím info, v sobotu se tam chystám, tak ať nemám prostoje...

Díky.

UPDATE: Takže pokus o ježdění v Plzni na BMX dráze dopadl následovně.

Po obhlídce místa, které je oploceno a nalezení díry v dřevěné části oplocení kude se dá pohodlně prolézt jsme s bráchou zjistili, že vrata nejsou nijak zamčená, jen je přidržuje drát.

Dráha je zpustlá, povrch štěrk. Po cca 20 minutách co jsme tam Savika trochu podráždili přišla paní, která se nás ptala co tam děláme a říkala, že jsme na soukromém pozemku. Ptali jsme se, jestli je to až takový problém být na soukromém pozemku města a ona že to mají od města jako BMX Plzeň pronajaté, a že kdybychom prý neničili BMX trať, tak vby to až takový problém nebyl. Nechtěl jsem být nezdvořilý, takže jsem nic nenamítal, protože se zdálo, že se s paní lze dohodnout. V zápětí řekla, že není problém že tam jsme, jen abysme jim tam neryli v tom štěru a neotáčeli se na vrcholech překážek a nejezdili vnější strany klopených zatáček...z těchto míst prý smeteme štěrk připravený na válcování a oni jej tam budou muset znovu nahazovat.

Pravděpodobně čekají několik měsíců na válec a ten štěrk tam naházeli kdysi v dobré víře, že se jim povede dostat tam ten válec v nejbližší době.

Poznámky o tom, že to tam stejně budou muset naházet znovu těsně před tím válcováním jsem si nechal pro sebe, neb byl jsem pravda na cizím území a byla to jen její dobrá vůle, že nás tam nechala.

Co se týče samotné dráhy a její vhodnosti pro RC off-road: Nedoporučuji.
Když pominu sprdunk od ochránkyně BMX klubu práv a její káravá doporučení, dráha má hromadu skoků, nicméně je dost těžké najít místo ze kterého byste viděli jak na začátek skoku tak i na jeho konec, takže celkem pravidelně ztrácíte auto z dohledu.

Díky tomu, že je dráha vysypaná štěrkem, tak každé vaše zaváhání bude zaplaceno hlubokými rýhami v karosérii, případně v plastech ochranných rámů. Tam, kde byste plasty na normální trati jen oprášili, tady budete koukat, kolik vám tam toho plastu ještě zbylo a jestli nemusíte kupovat náhradní díl.

A ochrané rámy na motor vám moc nepomohou, protože ten štěrk projde až na blok chladiče...

Takže pokud bych měl příště cestu do Plzně a chtěl si trošku zajezdit, rozhodně budu koukat po jiné lokalitě.

To že jsem paranoidní neznamená, že po mně nejdou.
Savage SS BigBlock 4.6 Kit
LOSI 8ight 2.0 EU - Novarossi TORO NERO .21

39

Re: Plzeň

Je někde v Plzni a okolí nějaká trať pro offroad, krom Nepomuku?

40

Re: Plzeň

Přímo v Plzni by se dalo jezdit na Doubravce, jestli víš, kde je velikej okruh pro cyklisty. Uvnitř toho kruhu je taková nemastná neslaná dráha pro BMX kola.
Zkus to tam, snad jsem ti pomoh.

41

Re: Plzeň

Sinpa, kdyby jsi neco nasel tak dej vedet, taky hledam nejakou trat. Díky

42

Re: Plzeň

Teď jsem objevil
http://www.mapy.cz/?query=#mm=TtTcFP@x=130500048@y=134586208@z=17
Trat je parádní, ale pro mého Firestorma nic/moc smile
Zítra se tam prý jedou závody onroad čmoudů, tak se tam jdu podívat.

43

Re: Plzeň

Jo na proti mame chatu. Taky se mozna stavim, jezdi tam docela casto soboty. Urcite tam nekdy vyzkosim to moje zihadlo.

44

Re: Plzeň

pry se stavi offroad trat v Plzni-cernicich nevis o tom neco???

45

Re: Plzeň

Něco jsem už někde četl, tuším že to má být tady
http://www.mapy.cz/?query=#mm=TtTcFP@x=130764080@y=134579520@z=16

46

Re: Plzeň

Něco z té neděle smile
http://sinpa.7u.cz/RC/

47

Re: Plzeň

Moc hezky fotky. Byl jsem tam taky ale jenom tak na deset minut, byl docela parak a malej by mi tam zarval smile  Myslel jsem ze rano zkusim jit do skate parku zkusit auticko a zrovna muselo prset :?

48

Re: Plzeň

Byl jsem se podivat na slovanech na drahu a je to na drifty a navic je tam zakaz vstupu. Pak jsem byl v tech cernicich a tam je to totalne zarostly, tak jsem jel do lhoty, tam jsem se trosku vyradil na draze. Zkusil jsem si i par skoku o ty patnicky a do dalky 4 metry vic uz jsem to nepokousel i kdyz by to slo:-)

49

Re: Plzeň

My jsme taky nic jiného/lepšího nenašli.
Skokánky mam připravené, nechám je pak někde za "posedem"  wink

50

Re: Plzeň

Není náhodou nějaká dráha u Přeštic? Jezdim tamtudy na chalupu a za přešticema směrem na kucíny je tribunka a pod tim nějaká dráha..