1

Téma: iWaver se nespáruje s ovladačem

Ahoj,
sehnal jsem si od kámoša iWaver na podvozku 02M,ale bohužel,nejde spárovat s ovladačem.Ovladač i auto jede,krystali jsou stejné,zezačátku to jelo,až teď to nevalí.
Je to krystalama nebo je problém jinde?
Dík za rady,krystaly nestojej moc,ale kdyby to nima nebylo,tak je škoda to kupovat.

2

Re: iWaver se nespáruje s ovladačem

Jak to myslis, ze ovladac i auto jede, kdyz to nevali ? Co to znamena nevali ? Nereaguje auto vubec, nebo jen zataci, ale nejede ?

3

Re: iWaver se nespáruje s ovladačem

baterie v ovladači a v autě jsou dostatečně nabité?

4

Re: iWaver se nespáruje s ovladačem

flshman

polož dotaz normálně a hlavně česky, takhle ti opravdu nemůže nikdo rozumět, pokud budeš psát blbiny, jako že ovladač a auto jede a nejde to spárovat, tak to fakt, nikdo trošku znalý, nemůže pobrat  roll jinak to budu muset vymazat, protože tyhle blbosti tady snad nikdo nemůže číst a bohužel nejde ani odpovědět...

5

Re: iWaver se nespáruje s ovladačem

Hoši,nechte to,omlouvám se že sem se vůbec ptal.
Každej není takovej profík jako vy tady.
Za ty řeči mě to nestojí,to radši dám 200Kč do krystalů a když to nepude,auta hodím do koše.

darth.hokro:Tobě dík za snahu,jo,baterky jsou OK

Klidně to smažte!!!

6

Re: iWaver se nespáruje s ovladačem

ještě mě napadlo, nejsou prohozené krystaly mezi sebou?

7

Re: iWaver se nespáruje s ovladačem

Bohužel,teď jsem to zkusil,ale díky.

8

Re: iWaver se nespáruje s ovladačem

můžeš prosím napsat co přesně to dělá, nedělá? Auto reaguje na plyn? Kola zatáčejí?

9

Re: iWaver se nespáruje s ovladačem

Nereaguje na nic,prostě jako kdyby tam nebyli krystaly.Ovladač zapnu,naskočí stav baterie.Pak zapnu auto,to pootoči servem (po zapnutí to dělá) a dál nic,prostě auto na ovladač vůbec nereaguje,ani na plyn/ovládání ani neseřídí kola podle nastavení v ovladači,jak to vždycky dělalo.

10

Re: iWaver se nespáruje s ovladačem

Tak může být problém ještě v anténě, mrkni do modelu, jestli není anténka uvolněná. Pak bych ještě pokud máš možnost zkusil druhý vysílač, pak teprve ty krystaly.

11

Re: iWaver se nespáruje s ovladačem

Jo,díky,rozdělám auta a pak i vysílač,druhý bohužel nemám kde vyzkoušet,a pokud nic,tak zejtra koupim krystaly.Dík

12

Re: iWaver se nespáruje s ovladačem

No pokud ti ještě můžu poradit, tak jakpůjdeš pro ty krystaly, vem sebou auto i vysílač, snad ti na prodejně pomůžou.

13

Re: iWaver se nespáruje s ovladačem

Hochu, pokud je dotaz nesrozimitelny, tak se nediv, ze pokud ti nekdo chce pomoci, tak te pozada o upresneni. Neni totak davno co jsme tu podobny problem s IVAWERem resili.

http://www.rcauta.net/forum/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=17556&highlight=