51

Re: HobbyKing HK-310 3 Channel FHSS

No Jardo, já to mám sice na takové ty hobby závody, ale i tak bych chtěl mít jistotu, že to bude fungovat big_smile a klasický FHSS je lepší než DSM? nějak se v tom neorientuju.. díky ;-)

Xray XB8e'16/Tekin 2050kv/Xerun 150A/Savöx/Graupner X-8N
Xray XB4/Trackstar 5,5/Dualsky XC870TF/Savöx
Team Associated SC10 4x4/Trackstar 4,5/Dualsky XC850TF/Savöx

52

Re: HobbyKing HK-310 3 Channel FHSS

taky mi dnes došla, naštěstí naběhla /uvodní obrazovka je jak při bootu v Linuxu smile


Píše to OK OK OK ale když se odpojí wifina tak to pořád píše wifi OK. Jsou to kolotočáři

Latrax Teton
bejvávalo E-Revo, E-Maxx

53

Re: HobbyKing HK-310 3 Channel FHSS

tak jsem tak v prd... sad

když mi přišla tak nabíhala OK a dnes po zapnutí steering error sad

rozdělal jsem ji a když přehodím na ST potenciometr z TH tak běhá... tišťák je tedy OK, ale potenciometr na ST je v prd...

pavelcivka, máš tucha, kde ho sehnat ? díky   wink

54

Re: HobbyKing HK-310 3 Channel FHSS

GES, GM apod., já tejden nebudu tak nemůžu kouknout. Každopádně pak kouknu případně přeměřim co tam je za poťáky abych je měl do foroty. Ty co tam daly vypadaj strašně

Latrax Teton
bejvávalo E-Revo, E-Maxx

55

Re: HobbyKing HK-310 3 Channel FHSS

ani jeden je nemá, už jsem hledal všude tohle je výrobce
Shenzhen Cherkfan Electronics

ale ani na jejich stránkách ho nenajdu sad

poťák jsem rozebral oba, když přehodím spodky s kontakty tak ty jsou OK, ale desticka s dráty je na prd... dráty jsem přepájel v těch to není...

štve mě, že vše ostatní funguje vč. přijímače, jinak bych šel do popelnice...

edit : tak jsem proměřil funkční potenciometr - hněděj na černej 5V, hnědej na zelenej 2,6V a u špatné destičky je i na zelenej 5V sad

56

Re: HobbyKing HK-310 3 Channel FHSS

opraveno, "prošleh" jsem destičku trafo pájkou uff smile  tak jdu tu mrchu skládat...

57

Re: HobbyKing HK-310 3 Channel FHSS

Koukám, že tahle vysílajda taky není žádná výhra. To lámání volantu v diskuzi na Hobbykingu uvádí také. Když pominu expa, tak u těch Flysky žádný mechanický problém nemám.

Michal Nováček - RC.305
... zběhl jsem k expedicím.

58

Re: HobbyKing HK-310 3 Channel FHSS

tak dnes zprovozněno v Losi 1/24 SCT a zatím funguje suprově, škoda těch problému s potenciometrem... jinak musím se jí zastat co se týče plastů, když jsem držel v ruce DX3S tak mi připadala rozvrzaná... zde nic nevrže plasty sedí, volant nevypadá, že hned tak upadne... funkčně /výbavou/ je na tom skvěle, škoda nepodsvíceného displeje...

59

Re: HobbyKing HK-310 3 Channel FHSS

kurnik, furt o ni přemýšlím, ale když čtu tu "chválu" tak se mi do toho moc nechce. doufám, že ten problém nějak vyřeší..

Xray XB8e'16/Tekin 2050kv/Xerun 150A/Savöx/Graupner X-8N
Xray XB4/Trackstar 5,5/Dualsky XC870TF/Savöx
Team Associated SC10 4x4/Trackstar 4,5/Dualsky XC850TF/Savöx

60

Re: HobbyKing HK-310 3 Channel FHSS

kurnik, furt o ni přemýšlím, ale když čtu tu "chválu" tak se mi do toho moc nechce. doufám, že ten problém nějak vyřeší..

i tak koupím mladýmu ještě jednu, na díly smile

61

Re: HobbyKing HK-310 3 Channel FHSS

už ji nekoupím ani na díly sad potenciometr opět v hajzlu, jeho rozměry jsou na dvě věci, hřídel má 3,5mm, nemohu najít vhodnou alternativu, asi s ní půjdu do popelnice...
trošku jsem se nas..l a napsal jsem do hobbykingu a taky výrobci SHENZHEN CHERKFAN ELECTRONICS CO.,LTD. , kde mám ten jejich slavný potenciometr sehnat, když je nesehnatelný sad

takže tuto novinku nedoporučuji...
vzhledem k tomu, že úplně stejná vysílačka je u nás pod značkou Robitronic TL-3C 2,4GHz, docela by mě zajímalo, jaké má střeva ona... napsal jsem do Lestru, jestli jsou schopni sehnat poťáky do Robitronicu, tak uvidíme... taky jsem napsal přímo Robitronicu, tak aspoň uvidím, jaká je od nich podpora...

PS: kdyby byl někdo šikovnější a našel tento typ Cherkfan CF B502 90 degrees, budu mu vděčen...
wink

62

Re: HobbyKing HK-310 3 Channel FHSS

Nebylo by levnejsi koupit hned na zacatku poradnou vysilajdu a nes*at se s timhletim? :-)))

63

Re: HobbyKing HK-310 3 Channel FHSS

Nebylo by levnejsi koupit hned na zacatku poradnou vysilajdu a nes*at se s timhletim? :-)))

mladýmu do ruky nic dražšího nedám smile, sám jsem měl DX2.0, DX3R, dvě Sanwy a 3PKS, ale vše je pryč a na toho malýho prcka co má, jsem myslel, že to bude stačit... hold se plácnu přes kapsu a půjdu mu koupit do FHSS-3 od Sanwy wink

64

Re: HobbyKing HK-310 3 Channel FHSS

tu od robitronicu si po vejplatě koupim, tak dám recenzi co a jak funguje. ale kdysi jsem ji měl pod značkou xynie N4Q a byla naprosto v pohodě. známej ji má pod licencí modelcraftu a sere se mu taky poťák. na plynu.
já budu robitronica kupovat v čr, takže záruka a klidný spaní wink

65

Re: HobbyKing HK-310 3 Channel FHSS

Pajiku, to je škoda, že bude v záruce smile to se nebudeš moct podívat co je uvnitř za poťák sad

66

Re: HobbyKing HK-310 3 Channel FHSS

to ne, ale nebude mě drásat, když to přestane fungovat big_smile

škoda, že už u sebe nemám xynii, kouknul bych se ti tam. protože se mi povedlo ji vyzkratovat ( a ne málo) tak odešla, daroval jsem ji známýmu s tim modelcraftem k transplantaci poťáku. ale kdyby se dal použít ten z volantu, tak by možná mohl být k mání wink

67

Re: HobbyKing HK-310 3 Channel FHSS

Pajiku to by bylo fajn  wink  oba potenciometry bývají stejného typu... nebo kdyby se spoň mrknul na přesné typy těch poťáků, třeba jsou jiné a šly by sehnat, díky  wink  ale samozřejmě ten volný bych koupil..

68

Re: HobbyKing HK-310 3 Channel FHSS

tak Robitronic zareagoval rychle, jeden poťák 7,20EUR a pošta 12EUR  roll
500,-Kč za jeden poťák, to je mazec... Poděkoval jsem a zeptal
se na přesný typ potencimetru...

Hi!
It is possible to get the Potis (Throttle and Steering).
Each is EUR 7,20 and shipping cost (EUR 12)
Please inform me if you want to buy the potis. (shipping adress)

Best Regards!
Felix Wibmer
Service

69

Re: HobbyKing HK-310 3 Channel FHSS

hmm, takže nic moc sad

Hi!
Im sorry, I have no Data from the Potis.
Best Regards!
Felix

70

Re: HobbyKing HK-310 3 Channel FHSS

Chlapi, co to tam máte za poťáky, je nějaký foto? To musí jít sehnat. Sháním takhle díly a součástky na různé stroje, protože zákazníci nechtějí dávat ranec za "origo" součástky. Mám slušnou úspěšnost v nahrazování. Můžu pomoct................................. wink

71

Re: HobbyKing HK-310 3 Channel FHSS

Ondro to by bylo fajn, měl by mít 5kohm
foto zde

http://jhery.rajce.idnes.cz/Potenciometr_z_HK-310/

díky  wink

72

Re: HobbyKing HK-310 3 Channel FHSS

A jakej rozměr je důležitej? Předpokládám hřídelka pr. 3,5mm (délka se dá upravit) aby tam pasoval ten origo čudlík, že?
A drží to tam jak, skrz nějakou díru zajištěný ségrovkou??

73

Re: HobbyKing HK-310 3 Channel FHSS

jj ta hřídelka, ale klidně by mohla mít průměr 4mm, to bych dopiloval, délka hřídelky taky není problém, je chycený ségrovkou, to bych taky ale upravil, spíš jde o hloubku /délku těla do díry/ a průměr těla může být klidně 16mm..

74

Re: HobbyKing HK-310 3 Channel FHSS

A co tohle? Šlo by to???

http://www.rajce.net/f322014360

75

Re: HobbyKing HK-310 3 Channel FHSS

myslím, že jo  wink  je ta hřídel kovová ?

edit, to bude z Gesu P4M s plastovou hřídelí, bohužel ty blbci mají i páčku plynu závislou na nosnosti potenciometru...

nemůžu najít rozměry týhle potvory, myslíš, že by šla ?

http://www.pselektronic.cz/k1005-006-tp160an5k.html