1

Téma: Karoserie HP/Tamiya na XRay

ZDravim, chtel bych si poridit jeste jednu vymazlenou kastli na sveho T2 008 Xrayie (stridak 6,5T), mam Profotm Mazdu 6 Speed, ale rad bych jeste neco vice memu oku lahodiciho:) a co tady neni moc videt, placnu treba tady HPI Porsche
http://www.mz-racing.net/p4579-17541-karoserie-porsche-911-gt3-rs/
nebo Tamiya BMW
http://www.mz-racing.net/p2272-583231-karoserie-schnitzer-bmw-m3-sport-evo/
opravdu to bude az tolik znat na jizdnich vlastnostech auta? Nebo to na fun jezdeni az tak nepoznam? Casem se chystam na zavody, ty bych pripadne odlital s Mazdou samo..

2

Re: Karoserie HP/Tamiya na XRay

ano, karosérie má obrovský vliv na jízdní vlastnosti. ale poznáš to na dráze, když se snažíš držet optimální stopu. při fun ježdění zleva doprava je to celkem jedno.

3

Re: Karoserie HP/Tamiya na XRay

Na podvozku T1-r původně seděla kastle HPI BMWGTR pad přišla  zmiňovaná mazda a byl jsem mile překvapený kolik % z mojich gramlavých paprčí zamaskovala.Ne že by to dalo na víc jak oblíbené první místo od konce...

od 6,2008 E-revo

4

Re: Karoserie HP/Tamiya na XRay

Zdravím, teď jsem si pořídil první elektru (TT01) ale už pokukuji po xrayT3, chtěl bych na něj dát jinou karoserii, než jsou obvyklé na zavodních videiich,  tak bych se chtěl zeptat na to jak karoserie ovlivní jízdní vlastnosti? Může mi to někdo popsat?
(Nemám zatím představu jak se chová elektra, teprv s ní začínám. Dřív jsem jezdil s FG 1:6).
Díky za info.

FG Marder, FG Monster Beatle, TT-01drift, Xray T2-08, Micro losi = vše jezdí pod Spektrum DX3