1

Téma: Losi XXX-S

Zdravím majitele XXX-S a mám dotaz jaký průměr unašeče je na kolech.
Hledal jsem to tu, ale marně :? díky za odpovedi.

1/8Kyosho Inferno MP9e+Mamba 2200kv, 1/8 Inferno MP777WC, 1/7 Peugeot 206WRC ve výstavbě  ,Kopropo Eurus EX-10 , Raytronic C60

2

Re: Losi XXX-S

No tak hoši to nikdo nemáte nebo jste neměli XXX-S ???  :cry:

1/8Kyosho Inferno MP9e+Mamba 2200kv, 1/8 Inferno MP777WC, 1/7 Peugeot 206WRC ve výstavbě  ,Kopropo Eurus EX-10 , Raytronic C60

3

Re: Losi XXX-S

nevim presne co myslis prumerem unasece, sestihran je normalni jako na vsech autech, matka je palcova, zavit ma o neco vetsi prumer nez je na autech s metrickymi zavity, ale kola tam jdou v pohode, problem je jenom se setupem, do nekterych to nedas.

4

Re: Losi XXX-S

šlo mi o to zda náhodou nemá unašeč (šestihranou plastovou matku nebo-li taky hex) 12mm jako spousta jiných modelů. chtěl bych to popř. použít na losi xxx-4 myslím si, že by ta část poloosy co je na ní závit mohla být zaměnitelná.
Ty máš xxx-s?? byl by jsi ohotný mi popř. poslat rozměry té poloosy od kloubu na konec závitu?? poslal bych ti obrázek s tím co mám na mysli. wink

1/8Kyosho Inferno MP9e+Mamba 2200kv, 1/8 Inferno MP777WC, 1/7 Peugeot 206WRC ve výstavbě  ,Kopropo Eurus EX-10 , Raytronic C60

5

Re: Losi XXX-S

Sestihran ma 12mm, ale vetsi prumer diry. Losinu uz nemam, ale prodal jsem ji kamaradovi a zrovna ji mam doma na servis, tak posli obrazek a ja ti to zmerim.

6

Re: Losi XXX-S

dál SZ

1/8Kyosho Inferno MP9e+Mamba 2200kv, 1/8 Inferno MP777WC, 1/7 Peugeot 206WRC ve výstavbě  ,Kopropo Eurus EX-10 , Raytronic C60

7

Re: Losi XXX-S

Ahoj sháním rozměry poloosy z Losi xxx-s, chtěl bych jí použít na Losi xxx-4 rozměry které mě zajímají jsou zde.

http://honzaolda.rajce.idnes.cz/Losi_xxx-s/

předem díky za ochotu wink

1/8Kyosho Inferno MP9e+Mamba 2200kv, 1/8 Inferno MP777WC, 1/7 Peugeot 206WRC ve výstavbě  ,Kopropo Eurus EX-10 , Raytronic C60

8

Re: Losi XXX-S

Ahoj, tak jsem si pořídil tento podvozek. Jak se co nejrychleji a nejsnadněji dostanu k diferenciálům, abych je dostal ven?

Co mám: Tamiya CC-01 s pár úpravami
Co bych chtěl: Onroada, ale není kde a s kým jezdit

9

Re: Losi XXX-S

Ahoj, u tohoto auta to není tak jednoduchý.V podstatě musíš rozebrat celý předek nebo zadek podle toho jakej chceš vyndat.
vprvní řadě musíš povolit
řemínek a pak to ostatní.
nejlepší bude když se podíváš na manuál,tam je to pěkně nakreslený
http://www.astramodel.cz/podrobnosti_prehled.php?kod=LOSA0286

10

Re: Losi XXX-S

Když mi nikdo neodpověděl pár dnů tak jsem se do toho pustil a předek rozebral. Takže diferák je venku. Akorát jsem toto koupil z bazaru a je to stejné jako to v manuálu, ale trošku jsou vtom jiné díly než co najdu v nabídce na astře. Tak vtom mám trochu hokej. Nemáš náhodou českej manuál od astramodel, abych věěl jak to přesně mají oni udělaný?

Co mám: Tamiya CC-01 s pár úpravami
Co bych chtěl: Onroada, ale není kde a s kým jezdit

11

Re: Losi XXX-S

Když mi nikdo neodpověděl pár dnů tak jsem se do toho pustil a předek rozebral. Takže diferák je venku. Akorát jsem toto koupil z bazaru a je to stejné jako to v manuálu, ale trošku jsou vtom jiné díly než co najdu v nabídce na astře. Tak vtom mám trochu hokej. Nemáš náhodou českej manuál od astramodel, abych věěl jak to přesně mají oni udělaný?

Co mám: Tamiya CC-01 s pár úpravami
Co bych chtěl: Onroada, ale není kde a s kým jezdit

12

Re: Losi XXX-S

českej nemám, ale mám origo i s obrázkama který řeknou více než text
ty jiný díly co tam máš popiš  o co jde  nebo udělej foto
nemáš tam náhodou tohle http://www.astramodel.cz/podrobnosti_prehled.php?kod=LOSA1232

13

Re: Losi XXX-S

tento manuál jsem si stáhnul. Shoduje se s modelem co mám na chlup. Problémem je že třeba když se dívám na diferák tak v tom manuálu jsou trochu jiný díly než v nabídce na astře. tak mě zajímalo jestli třeba nemají model co prodávají trochu upravený. Pak bych potřeboval jejich manuál. Třeba já tam mám nějaký podložky, asi na nastavení svornosti, oni tam maj pružinu. Pak samotný diferák co prodávají jsem v autě nikde nenašel.

Co mám: Tamiya CC-01 s pár úpravami
Co bych chtěl: Onroada, ale není kde a s kým jezdit

14

Re: Losi XXX-S

pružina je náhrada za podložky. Už prý museli udělat nějaký face-lift,tento model se vyrábí už přes 10let.
samo že je to na svornost a fungovat bude obojí
A dif.no neboj se to rozebrat.

15

Re: Losi XXX-S

tento manuál jsem si stáhnul. Shoduje se s modelem co mám na chlup. Problémem je že třeba když se dívám na diferák tak v tom manuálu jsou trochu jiný díly než v nabídce na astře. tak mě zajímalo jestli třeba nemají model co prodávají trochu upravený. Pak bych potřeboval jejich manuál. Třeba já tam mám nějaký podložky, asi na nastavení svornosti, oni tam maj pružinu. Pak samotný diferák co prodávají jsem v autě nikde nenašel.

16

Re: Losi XXX-S

jsou dvě verze: XXX-S (základ) a XXX-G (grafit - tuning)

17

Re: Losi XXX-S

michal111cz napsal:

nevim presne co myslis prumerem unasece, sestihran je normalni jako na vsech autech, matka je palcova, zavit ma o neco vetsi prumer nez je na autech s metrickymi zavity, ale kola tam jdou v pohode, problem je jenom se setupem, do nekterych to nedas.

Tak jsem úspěšně narazil na tento problém. Koupil jsem si setup do kterýho to nedám lol Prosím, kterej setup pasuje na losi XXX-S????

Co mám: Tamiya CC-01 s pár úpravami
Co bych chtěl: Onroada, ale není kde a s kým jezdit