1

Téma: Tuning a drift s xray.

Zdravím, chtěl bych radu ohledně tuningu chci mit xray jak na zavody ale také na krasu a drift jen tím že přendám kastli a kola. Kastli ale chci mit vymazlenou a chci si udělat osvetlnei(přední a zadní) ale všude jsem našel jen diody ale nevím jak mám uděat jakoby sklo z venčí. Zvládl bych to udelat z nejakyho plexi skla a tak ale dost práce tak se chci zeptat jestli necite kde se da sehnat led celý svetlo(parabol a sklo). Hlavně každý auto má jiny tvar světla. Děkuju za radu.

Losi 8ight 2.0 Te - Hpi flux scream 1965kv - 4S, Hpi blitz - TEKIN Redline Brushless 10.5, Spektrum DX3.0 DSM
Bylo: Traxxas slash, LRP S10 Blast TX

2

Re: Tuning a drift s xray.

Nevim, co mas doma, ale kastle se da koupit uz primo s parabolama na svetla. Koupit muzes cokoliv, jenom si pohlidat rozvor kol. Ja mam na zavody kastli R9 190mm a na "paradu" Porsche 911 200mm, ktera uz je na svetla pripravena. Moznosti, jak zapojit svetla, jsou tuny. Od primeho napajeni z prijimace az po jednotky, ktere ridi diody podle toho, jak jedes...

XRAY T3R, Traxxas Ken Block, Axial SCX10 Hilux, Axial Wraith, Tamiya Scania R620 - Spektrum DX3E, DX3C, Futaba 4PL
Beta 1400, Multiplex FunCub, Ikarus vznášedlo - Spektrum DX7, FrSky Telemetry
www.mojemodely.cz, www.calcrc.com

3

Re: Tuning a drift s xray.

Je tak to je fajn, já právě hledal s těma parabolama a nenašel. Hodíš sem prosím nějakou stránku kde jsou? Asi to je můj nejhorší problém jinak to blikání atd. to už snad zvládnu :-)

Losi 8ight 2.0 Te - Hpi flux scream 1965kv - 4S, Hpi blitz - TEKIN Redline Brushless 10.5, Spektrum DX3.0 DSM
Bylo: Traxxas slash, LRP S10 Blast TX

4

Re: Tuning a drift s xray.

Stranku ti sem hodit nemuzu, nesmime. wink Ale ma to skoro kazdy cesky eshop. Jenom musis v popise hledat info o tech parabolach a cenove jsou taky trochu drazsi, nez ty "obyc".

XRAY T3R, Traxxas Ken Block, Axial SCX10 Hilux, Axial Wraith, Tamiya Scania R620 - Spektrum DX3E, DX3C, Futaba 4PL
Beta 1400, Multiplex FunCub, Ikarus vznášedlo - Spektrum DX7, FrSky Telemetry
www.mojemodely.cz, www.calcrc.com

5

Re: Tuning a drift s xray.

Aha... tak to musím přečíst new pravidlo ale drív se to mohlo ne ? A tak posli mi to prosím na mail :-) jestli tedy mužes wink. A co taky mas vymazlenýho xray wink. A nechceš se mi pochlubit fotkama zajimalo by mě jak ho máš jestli ti to teda neva.

Losi 8ight 2.0 Te - Hpi flux scream 1965kv - 4S, Hpi blitz - TEKIN Redline Brushless 10.5, Spektrum DX3.0 DSM
Bylo: Traxxas slash, LRP S10 Blast TX