1

Téma: Traxxas rally VXL 1/16

tak e-revo přemutovalo na on-road,celkem se těšim až to uvidim a nejvíc mě bude zajmat jak vyřešili travel tlumičů:-) a jak se to bude chovat.
http://www.traxxas.com/products/video/7307rally/

2

Re: Traxxas rally VXL 1/16

Jo no docela sem zvědav...hlavně jak moc to bude rally a jak moc drift myslim v základu..

E-revo Brushless,2x2s,18/62,cvd & rpm tuning,Spectrum DX3E 2,4ghz,Jconcepts rulux + Pro Line Badlands,
Raytronic c-14,Daniel Sýkora jižní čechy--šumava---Kubova Huť

3

Re: Traxxas rally VXL 1/16

Vypada to zajimave, zrovna jsem tuhle pokukoval po necem vylozene na silnici, s cim se da i driftnout. Pokud to v zakladu pojede slusne, zadny velky prehrivani apod, mozna to bude stat za zkousku :-)

http://www.traxxas.com/products/electric/7307rally/slideshow/fullsize/7307-rally-3qtr-rt-low_blue-2_fs.jpg

4

Re: Traxxas rally VXL 1/16

já bych předpokládal že to bude malé revo..takže s přehříváním nic moc problém jen sem zvědavej na ty tlumiče...:-)

E-revo Brushless,2x2s,18/62,cvd & rpm tuning,Spectrum DX3E 2,4ghz,Jconcepts rulux + Pro Line Badlands,
Raytronic c-14,Daniel Sýkora jižní čechy--šumava---Kubova Huť

5

Re: Traxxas rally VXL 1/16

Podvozek z maleho E-Reva to samozrejme ma, naprosto totozny. Tlumicu se nebojim, snad pujde jen o nastaveni a budou tam k necemu platny :-)

6

Re: Traxxas rally VXL 1/16

mno a převod myslíš že bude stejnej??

E-revo Brushless,2x2s,18/62,cvd & rpm tuning,Spectrum DX3E 2,4ghz,Jconcepts rulux + Pro Line Badlands,
Raytronic c-14,Daniel Sýkora jižní čechy--šumava---Kubova Huť

7

Re: Traxxas rally VXL 1/16

Nebude, staci se podivat na stranky :-)

E-Revo: 9.00
Rally: 7.32

Ted jsem na to jeste koukal a s LiPo by to mohlo svistet vazne dobre. 2x3S asi hodne rychle :-)

8

Re: Traxxas rally VXL 1/16

když si vzpomenu na malý revo na 3s...tak tohle..:-D...mno mazec

E-revo Brushless,2x2s,18/62,cvd & rpm tuning,Spectrum DX3E 2,4ghz,Jconcepts rulux + Pro Line Badlands,
Raytronic c-14,Daniel Sýkora jižní čechy--šumava---Kubova Huť

9

Re: Traxxas rally VXL 1/16

jenže furt ta krátká koncepce auta nezajistí hladkej průjezd, bude to chtít hodně hladkej asfalt či beton a jak znám malé revíčko tak todle bude dobrej nářez to udržet v rovným směru:-)

10

Re: Traxxas rally VXL 1/16

to jo,bude to raketa driftovalo i malé revo nastavené na vysoko natož tohle...

E-revo Brushless,2x2s,18/62,cvd & rpm tuning,Spectrum DX3E 2,4ghz,Jconcepts rulux + Pro Line Badlands,
Raytronic c-14,Daniel Sýkora jižní čechy--šumava---Kubova Huť

11

Re: Traxxas rally VXL 1/16

Tak tu máme speciálni edici od Kenyho Blocka.
Fiestička vypadá celkem slušně. Ani jsem nevěděl, že opustil Imprezu.
Otázka... Dá se to použít i mimo asfalt?

http://www.traxxas.com/products/models/electric/7309kenblock

12

Re: Traxxas rally VXL 1/16

Hmm.. jakožto fanda Fordu se mi ta kastlička fiesty hodně zamlouvá, kdybych měl ty peníze, tak bych si to VXLko asi hned koupil ;-)

Xray XB8e'16/Tekin 2050kv/Xerun 150A/Savöx/Graupner X-8N
Xray XB4/Trackstar 5,5/Dualsky XC870TF/Savöx
Team Associated SC10 4x4/Trackstar 4,5/Dualsky XC850TF/Savöx

13

Re: Traxxas rally VXL 1/16

Teď udělali další "race repliku", tentokrát Toyotu Tundru. Liší se ty auta (Rally VXL, Fiesta VXL, Tundra VXL a ještě tušim Mustang VXL) i něčim jinym než kaslí?

1/12 Silverlit Honda Repsol
1/10 Traxxas Slash 4x4 Velineon 3500 + 3S Lipo

14

Re: Traxxas rally VXL 1/16

Jak je tak zkoumam, tak maj stejnou elektroniku i převody a liší se jen gumama... To mi ale moc nevysvětlí poměrně vysoký rozdíl v cenách...
Je tam i něco co jako začátečník přehlížím (vybírám první model)?

btw: Jsem slepý nebo se tu nedají editovat příspěvky?

Díky za reakce.

1/12 Silverlit Honda Repsol
1/10 Traxxas Slash 4x4 Velineon 3500 + 3S Lipo

15

Re: Traxxas rally VXL 1/16

No jak uz byva u Traxxasu zvykem, posledni dobou pouziva jeden a ten samej podvozek a meni jenom kastli a kola. Sem tam zmeni prevodovej pomer, to je vse. Jinak koukam na cenu a ta je stajna jako u rally, cca 290$

XRAY T3R, Traxxas Ken Block, Axial SCX10 Hilux, Axial Wraith, Tamiya Scania R620 - Spektrum DX3E, DX3C, Futaba 4PL
Beta 1400, Multiplex FunCub, Ikarus vznášedlo - Spektrum DX7, FrSky Telemetry
www.mojemodely.cz, www.calcrc.com

16

Re: Traxxas rally VXL 1/16

Rally je za $299.99 a Gymkhana Fiesta $319.99. Repektive to jsou doporučené ceny. V Česku  je rozdíl necelá tisícovka, což se mi za kasli, která stejně dostane napr*l zdá dost

1/12 Silverlit Honda Repsol
1/10 Traxxas Slash 4x4 Velineon 3500 + 3S Lipo

17

Re: Traxxas rally VXL 1/16

No v cesku jsou ty ceny o nicem. 20$ rozdil se mi nezda tak velky. Asi to taky bude tim, ze ta kastle Fiesty je podle licence...

XRAY T3R, Traxxas Ken Block, Axial SCX10 Hilux, Axial Wraith, Tamiya Scania R620 - Spektrum DX3E, DX3C, Futaba 4PL
Beta 1400, Multiplex FunCub, Ikarus vznášedlo - Spektrum DX7, FrSky Telemetry
www.mojemodely.cz, www.calcrc.com

18

Re: Traxxas rally VXL 1/16

V tom máš asi pravdu.
Český ceny jsou zlodějský. 8000 vs. 5600... Official Traxxas ale do EU nedodává... Mohl bys mi doporučit nějaký obchod, přes který be se dalo auto objednat? Na reklamaci pak ale asi můžu zapomenout, co?

1/12 Silverlit Honda Repsol
1/10 Traxxas Slash 4x4 Velineon 3500 + 3S Lipo

19

Re: Traxxas rally VXL 1/16

No tech tvejch 5600 malinko pokulhava. Urcite si nezapocital postovny, DPH a celni poplatky. wink K nakupu doporucuju Amainhobbies nebo Towerhobbies. Na reklamaci muzes zapomenout, ale ja ji za ty roky nikdy nepotreboval...

XRAY T3R, Traxxas Ken Block, Axial SCX10 Hilux, Axial Wraith, Tamiya Scania R620 - Spektrum DX3E, DX3C, Futaba 4PL
Beta 1400, Multiplex FunCub, Ikarus vznášedlo - Spektrum DX7, FrSky Telemetry
www.mojemodely.cz, www.calcrc.com

20

Re: Traxxas rally VXL 1/16

Cenu jsem bral jako konečnou pro místní spotřebitele, je mi jasný že doprava neni zadarmo (a clu a DPH bych se raději vyhnul big_smile)

Mam ještě dotaz k modelu: Jakou má světlou výšku?
Díky za odpovědi.

Naposledy upravil: ScooterBil (23. 05. 2011 08:49:33)

1/12 Silverlit Honda Repsol
1/10 Traxxas Slash 4x4 Velineon 3500 + 3S Lipo

21

Re: Traxxas rally VXL 1/16

Tak co teda? Jezdí ho někdo tady? Uvažuji o něm velmi vážně jako doplněk mini Summita. Velikost mi vyhovuje, ale nevím jaké má to rally jízdní vlastnosti. Viděl bych to asi hlavně na drift a klidové poježdění kolem baráku

22

Re: Traxxas rally VXL 1/16

Ja mam tu Fiestu vod Kena. Jezdi super, snad by to chtelo jen lepsi vysilacku. kupoval jsem ji na www.smazánoadminem.cz, ale byl jsem primo na prodejne. Cena rozumna, s reklamacema nedelaj drahoty a jsou vseobecne ochotny. Na sklade maj veskerej sortiment Traxxasu vcetne nahradnich dilu.

Naposledy upravil: Admin (25. 09. 2011 19:48:56)

23

Re: Traxxas rally VXL 1/16

neprehanite uz to s tou reklamnou tohohle shopu? Nechci nic rikat, ale linky na cz shopy jsou tu zakazany....

aktuálně bez povozu
Bylo: E-Revo, E-Firestorm, Losi 8ight T brushless
http://shadowmaster.rajce.idnes.cz/

24

Re: Traxxas rally VXL 1/16

Shadovmaster - už dostal varování. Podle toho jak píše, je to asi sám pán majitel shopu. smile

25

Re: Traxxas rally VXL 1/16

Zdravím příznivce Traxxasu a chci se zeptat, zda máte někdo tohle autíčko -Traxxas Rally VXL a jestli ano, jak jste s tím spokojeni.
Díky

hmm Traxxas Stampede  hmm Losi Mini 8ight 1/14 4WD hmm Himoto MegaE8MTL Monster Truck hmm  Axial SCX10 II Jeep Cherokee hmm Savage XS Flux VGJR hmm Exceed RC Mad Torque 8x8 Crawler hmm
                                                        http://jackie49.rajce.idnes.cz/