1

Téma: RC Závodiště na Vysočině

Je někde na Vysočině RC závodiště pro buggy nebo pro monster trucky? Přesněji poblíž Třebíče. Rád bych si to totiž se svým monstrem zkusil.

2

Re: RC Závodiště na Vysočině

u Trebica se jezdi 1:10 onroad a je tam nejmene jeden majitel monstru, urco ti poradi

vid JT? wink

3

Re: RC Závodiště na Vysočině

Uz to resime SZ

4

Re: RC Závodiště na Vysočině

Ahoj, muzete vysledky sve diskuze zverejnit? Mam 1:8 buggy, jsem z Mor.Budejovic a nejak tu neni s kym jezdit sad

5

Re: RC Závodiště na Vysočině

ahoj, já jsem od třebíče a kamarád z jemnice, máme bugy 1:6 FG Marder a zrovna taky hledáme plac na ježdění, domlouváme pronájem tratě ve vranově - tam je to pro motorky-čtyřkolky. kdybys věděl o placu nebo s námi chtěl jezdit, tak se ozvi. email jan.bostik@centrum.cz

6

Re: RC Závodiště na Vysočině

Taky se přidám s žádostí o informace. Z třebíče nejsem, ale trávím tam víkendy a to sou jediný dny kdy mám čas na revo, takže bych taky uvítal nějakou informaci o možnosti prohnat svýho mazlika.

7

Re: RC Závodiště na Vysočině

Nazdar  autickari! Kdyz uz jste u tech trati okolo trebice tak ja bych potreboval info na nekoho kdo jezdi s cestakem 1:10 v Mor. Budejovicich.Jinak v Syrovicich je mensi soukroma trat pro buggy.Diky

8

Re: RC Závodiště na Vysočině

to: swn_bugy hele stím vranovem nevím jestly vám to klapne protože motorky můžou trénovat jen úterý a čtvrtek!!sou tam nějaký problémy s chatařama

9

Re: RC Závodiště na Vysočině

Take se pridam se zadosti o informace. Jsem z Trebice a chtel bych si se svym Mini infernem zajezdit v terenu nebo i na asfaltu. Jenze jsem nikde nezjistil kde se da jezdit.

10

Re: RC Závodiště na Vysočině

Koukám poslední příspěvek cca 2 roky dozadu tak co se změnilo našla se někde nějáká good trať nebo si někdo z vás udělal soukromou ??? Mám FG marder a někam bych zajel jsem z Jihlavy.....

11

Re: RC Závodiště na Vysočině

Taky by mě to zajímalo, jsem od Jemnice a někam bych se zajel podívat, pokud by se našlo víc lidí, kteří jezdí....

12

Re: RC Závodiště na Vysočině

Povím ti to asi takhle u nás v Jindřicháči jsou dvě dráhy a jedna dráha je v Červené Řečici což je pár km od Pelhřimova.

13

Re: RC Závodiště na Vysočině

zeptám se jsem z Havlíčkova Brodu a rád bych se jel podívat na nějaké RC závody - nejlépe bugyny či monster se synem - ale zřejmě tu žádné nejsou, alespoň jsem nic nenašel - nebo víte někdo o ničem tak do 80 km okolo??? Díky

http://hbboy.rajce.idnes.cz/ 2 x E-Firestorm 8,5 a 9,5 závitů - EZRUN a Mamba S2, 2 x TT-01 - E - Robitronic, 1 x Formule Tamiya 104 W - LRP SPX, XRAY T3 2012 - Speedpassion Reventor R - ZERO BOOST, Rádia Sanwa MT-4 a Sanwa MX-V, přijímače Sanwa RX461

14

Re: RC Závodiště na Vysočině

hoj lidi, taky sem z třebu, kupil sem si ted novy autičko tak klidně se taky k někomu přidám. a kdyby byl někdo kdo by mě vyšteloval volnoběh bylo by to super smile nějak mě to nejde seštelovat aby autičko stalo namístě a nechciplo sad

15

Re: RC Závodiště na Vysočině

Čau čau, jak tak koukám, tak z Třebíče by se našlo hodně RC autíčkářů, jinak taky jsem z Třebíče a nemám s kým zajezdit, co to zkusit třeba u Lubí?

16

Re: RC Závodiště na Vysočině

gulda0 napsal:

hoj lidi, taky sem z třebu, kupil sem si ted novy autičko tak klidně se taky k někomu přidám. a kdyby byl někdo kdo by mě vyšteloval volnoběh bylo by to super smile nějak mě to nejde seštelovat aby autičko stalo namístě a nechciplo sad

co máš za spalováka?  volnoběh se seřizuje jehlou pod karbecem, pokud ti to chcípe, tak zkus trošku utáhnout šroubek, asi o čtvrku otáčky asi

Arrma Kraton 6s 1:8,
BYLO: Traxxas E-Maxx 1:8, Traxxas Summit 1:8,  Axial SCX-10 Honcho 1:10, Tatra na písek handmade smile
Moje reklama;  Tvořím weby levně do 5 tisíc..  www.trebwebdesign.cz

17

Re: RC Závodiště na Vysočině

Hele ted je postavená nová dráha na průmce v Třebu, nevíte někdo víc info (jestli tam můžu s osminou jestli musím něco platit atd...)
Dík

18

Re: RC Závodiště na Vysočině

myslite na Prumyslove skole Technicke? tam chodim na skolu a o zadne draze pro RC jsem nevidel ani o ni neslysel. Myslite, ze je to jako uzavrena hala nebo tak neco? kdyztak napiste vic...

19

Re: RC Závodiště na Vysočině

taky jsem slyšel, že tam má něco bejt, ale jezdím kolem dost často a kde nic, tu nic, tak nevím sad
takový jedna paní povídala wink

Naposledy upravil: Zbyna (23. 06. 2011 12:07:05)

Losi Desert Buggy XL 1/5 4WD
Nitro 1/8 HPI Savage X SS K4,6
Nitro 1/10 OFNA Hyper GPX4

20

Re: RC Závodiště na Vysočině

bedna555 napsal:

... co to zkusit třeba u Lubí?

kde konkrétně, tam se nedá dojet s autem a táhnout sebou model a kabelu s věcima je celkem vopruz, ale zajezdit bych šel

Losi Desert Buggy XL 1/5 4WD
Nitro 1/8 HPI Savage X SS K4,6
Nitro 1/10 OFNA Hyper GPX4

21

Re: RC Závodiště na Vysočině

ta dráha je v areálu prumky. Jak se tam vjíždí k intrum tak je tam u silnice tenisový hřiště a hned vedle je ta dráha...

22

Re: RC Závodiště na Vysočině

Zítra se tam půjdu podívat a kdyžtak něco ofotím a dám to sem... smile

Naposledy upravil: bedna555 (23. 06. 2011 16:18:12)

23

Re: RC Závodiště na Vysočině

kdyžtak pokud chodíš na prumku tak de vidět z koridoru....

24

Re: RC Závodiště na Vysočině

Jo, to máš pravdu, čudnu se se tam.

25

Re: RC Závodiště na Vysočině

tak to je paráda, teď ještě jestli se tam může se spalovákem 1:8

Losi Desert Buggy XL 1/5 4WD
Nitro 1/8 HPI Savage X SS K4,6
Nitro 1/10 OFNA Hyper GPX4