1

Téma: Diferenciál MR-4TC YOKOMO

Zdravím pánové.

Dostalo se mi do rukou výše uvedené auto. Je staré cca 7 let (možná více).
Problém, který na něm řeším je neotáčející se zadní kola při rozjezdu. Na volno ve vzduchu se točí. Když zadními koly zatočím ručně směrem dopředu tak se kolo diffu ani nehne a protáčí se to v něm. Je to řemínková verze. Diff jsem zkusil dotáhnout z boku. Záběr byl lepší, diff ale nefungoval tak jak má a po chvíli se zase protáčí. Rozebral jsem ho a kuličky ve středovém kole jsou, na kuličky tlačí z obou stran podložky, které jsou vmáčknuty do unašečů. Zdá se mi, že se jedna podložka na unašeči protáčí. Může to být tento problém? Do teď jsem rozebíral jen planetové dif. tak bych byl rád kdyby někdo jiný věděl.

Díky za radu.

Martin

2

Re: Diferenciál MR-4TC YOKOMO

Případně neví někdo kde by dali sehnat náhradní díly ?
ZS-501 nebo ZS-502S ?

3

Zkusím další dotaz ohledně tohoto auta smile
Vyměnil jsem původní regulátor bez zpátečky za Sidewinder SCT (střídavý regl z komba s motorem  NEU 1510). Zatím jezdím na původní uhlíkový motor, ale chtěl bych výměnu za střídavý. Z motoru jde vyčíst jen ZERO. Jaký bych měl vybírat motor, kolik otáček na volt by měl mít? Okolo 6.000? Pravděpodobně něco z HK asi bych bral.
Auto je řemínkové.
Díky za tip.

Naposledy upravil: Vigi (14. 07. 2011 15:28:33)

4

Ahoj. K difu : Podívej se,jestli nemáš do  těch dvou podložek kuličkama vymačkané drážky.
2 : Ikdyž tam máš všechny kuličky,můžou mít vejcovitý tvar. Zřejmě proto to zasekávání. Koupil bych obojí. Adresu máš v SZ.
3 : S tím stříďakem neblázni. Na 1:10 se dávají tak 2200 KV. Já budu kupovat Mambu. Tolik otáček by ti odrovnalo převody,poloosy,a neumím si představit,jak by dopadly řemínky,atd. (:-   .

Traxxas Summit 4WD Ezrun 2700 ot/V -regl Foxy 120 A
AT-10 2 WD
www.milou1.rajce.idnes.cz

5

Čus, dík za tip. Stránky nejedou cos posílal odkaz.
S tím motorem, mno nevydržel jsem čekat a už ho objednal smile. Tak až přijde tak asi půjde z domu zase sad a pořídím něco slabšího.

6

Tak to přeobjednej. Nikdo se zlobyt nebude. To by byla fakt hloupost.

Traxxas Summit 4WD Ezrun 2700 ot/V -regl Foxy 120 A
AT-10 2 WD
www.milou1.rajce.idnes.cz