26

Re: Kde sehnat a co koupit...

Také se rozmýšlím co koupím, protože na moje Yokomo se už nic nedá sehnat ani ve světě sad. Vybíral jsem mezi http://www.ofna.com/jl10e.php a http://www.ofna.com/jl10e-drift.php
Jednu Ofnu mám doma a jsem s ní velmi spokojen. Pravděpodobně to vyhraje po výplatě OFNA JL10e - 1/10th Electric GT Sedan protože má lépe zakrytovaný podvozek a řemínkové pohony se mi moc nezdají.

27

Re: Kde sehnat a co koupit...

Ta OFNA vypadá dobře a mrknu na ní z blízka více do popisu a je to jen podvozek že ???

28

Re: Kde sehnat a co koupit...

Ta Ofna nevyzera zle, ale osobne by som do nej asi nesiel.
Skus mrknut na ebay tie TA05-ky... Minule som tam nejaku videl za 140usd. Diely budes mat omnoho dostupnejsie ako na Ofnu, a ak nieco budes surne potrebovat, urcite to lahsie zozenies na Tamiyu, pretoze niektore veci na nu pasuju aj z inych tamiyi.
Remienkov sa bat nemusis. Ked som kupoval moju TA-05MS, tiez som sa ich bal, ale zatial som s nimi nemal ziadny problem. Je pravda, ze na drift je lepsi kardan, ale iba v pripade, ze mas slabsi motor. Kardan dokaze viac trhnut kolesami, a tym rychlejsie prejist do smyku.

Tamiya TRF TA05 MS- LRP SPX Competition StockSpec+LRP X11 10.5T, Spektrum
Tamiya TRF 201- LRP SPX Competition StockSpec+LRP X11 7.5T, LRP, Savox, Spektrum

29

Re: Kde sehnat a co koupit...

Ano, je to jen podvozek. A u nás se neprodává, jestli ho chceš musíš z ciziny.
Edit: náhradní díly jen z ciziny, ano, ale vždy do týdne dojdou

Naposledy upravil: Vigi (08. 08. 2011 10:33:55)

30

Re: Kde sehnat a co koupit...

Vigi napsal:

Edit: náhradní díly jen z ciziny, ano, ale vždy do týdne dojdou

Dojdu, ale... Napríklad, idem pojazdiť a rozpadne sa mi tá super lahka alu polos ( osobna skusenost). Jednoduchsie je, si od niekoho pozicat nahradnu a jazdit dalsie 2 hodky, aj ked mozno s o 2mm dlhsou, ako ist domov a cakat tyzden na novu.

Naposledy upravil: Martin_7901 (08. 08. 2011 10:40:59)

Tamiya TRF TA05 MS- LRP SPX Competition StockSpec+LRP X11 10.5T, Spektrum
Tamiya TRF 201- LRP SPX Competition StockSpec+LRP X11 7.5T, LRP, Savox, Spektrum

31

Re: Kde sehnat a co koupit...

V tom máš pravdu. Snažím se proto nakupovat díly do zásoby. No někdy se rozbije to co nemáš smile. Ale co můžu říct tak Ofna je držák. Co nevydařenejch skoků z několika metrové výšky na boudu nebo na bok. Náraz v cca40km/h do betonové zdi (trochu nevyšla zatáčka big_smile) a podobné koniny to auto vydrží bez závady. Jasně nějaké ulomené rameno nebo přední C, ale to je většinou o obrubník. Když vidim Reely jak jezdí 5 min a pak odchází, že něco ruplo smile) Zlatá Ofna.

32

Re: Kde sehnat a co koupit...

Nakupovat diely do zasoby smile Nie kazdy ma tu moznost, konkretne narazam na financie.
Spominam si na tie casy, ked som mal E-Revo... Praskol mi disk, ktory bol na 14mm hex. Tak som som si nasetril, a kupil som si nove kolesa. Ked dosli, bol som cely vysmiaty. Baterky nabite, krasne pocasie... Tak som to isiel nahodit, no ale zistil som, ze tam nejako nepasuju. Boli totiz na 17mm hex. S obrovskym smutkom som ich polozil do kuta, a isiel som postudovat nieco na nete. Zistil som, ze sa robia na revika aj 17mm adapteri. Nasiel som si ich na nejakom ceskom e-shope. Pozrel som do prasiatka big_smile, a bolo tam akurat 20€ ( tak nejako stali ). Tak som si ich isiel obiednat no a zamrzol som, ked som uvidel sumu za postovne, cca 500Kc.
Teraz, po 2 rokoch, sa nad tymi sumami len posmejem, ale vtedy mi velmi do smiechu nebolo, prave naopak.
Viem kolko som dal do ND na 1:8 truggy... A teraz to predavam komplet truggy, dielmi a prkotinami k tomu, len za tu sumu dielov hmm Takze nie vzdy sa prave oplati mat doma dalsie auto v ND big_smile

Naposledy upravil: Martin_7901 (08. 08. 2011 11:59:18)

Tamiya TRF TA05 MS- LRP SPX Competition StockSpec+LRP X11 10.5T, Spektrum
Tamiya TRF 201- LRP SPX Competition StockSpec+LRP X11 7.5T, LRP, Savox, Spektrum

33

Re: Kde sehnat a co koupit...

Máš ode mě SZ wink

34

Re: Kde sehnat a co koupit...

Jackob1 : Jestli s driftem teprve začínáš tak mohu doporučit Himoto nascadu,dostupnost náhradních i tuningových dílu 100% i v česku,za 2600 máš kompletní auto a za další 2000 můžeš koupit drift kola, nějaké to kombo... Navíc u driftu je to opravdu hodně o ruce... Taky mi příjde že docela vydrží, v plné rychlosti jsem čelně narazil do betonového sloupu a kupodivu to odnesla pouze karoserie a po týdnu ježdění se mi ani šroubek či matka nepovolila. Zde odkaz na topic > http://www.rcauta.net/forum/topic15131- … 0-rtr.html

PS: nevšiml jsem si jak starý je tenhle topic takže auto už jsi si asi vybral lol ale třeba to pomůže i někomu jinému roll .

Naposledy upravil: maty999 (14. 09. 2011 18:37:26)

Traxxas E-Revo 1/16 VXL 2,4 Ghz TQi
Himoto EMXT-1
                               RAJČE