26

Re: RC Závodiště na Vysočině

Ahoj,
takže, foták jsem si zapoměl big_smile , ALE vypadá to docela slibně. Viděl jsem tam pár chlapů, jak tam naváží hlínu, takže to ještě bohužel není hotová ta dráha... neutral

Naposledy upravil: bedna555 (24. 06. 2011 12:27:40)

27

Re: RC Závodiště na Vysočině

aha no pár dní jsme tam nikoho neviděl tak sem ji měl za hotovou. ale taky by mě zajímalo jestli mě tam pustí z osminou a jestli to bude volně přístupný..

28

Re: RC Závodiště na Vysočině

NO tak to už jsme 3, který by nás to zajímalo big_smile big_smile big_smile

29

Re: RC Závodiště na Vysočině

včera jsem tam byl, dráha se buduje a bude pro desetiny elektro, větší měřítka a spalováky ne.
Myslím, že 30.7. tam už chcou uspořádat závody a v září dokonce mezinárodní.

Na vrchním bývalým kurtu bude tribuna a na dolním je ta dráha.

Losi Desert Buggy XL 1/5 4WD
Nitro 1/8 HPI Savage X SS K4,6
Nitro 1/10 OFNA Hyper GPX4

30

Re: RC Závodiště na Vysočině

Ahoj a nevíš, kdy to tak bude dostavěný a jestli se tam dá jezdit jen tak nebo musíš mít nějaký povolení?

31

Re: RC Závodiště na Vysočině

Kdy to bude dostavěný, nevím a dostupný to asi bude po nějaký domluvě s provozovatelem. Takhle to vypadá, že to bude v provozu podobně jako ty kurty, v určitou dobu a za nějakej poplatek. Zadarmo by to nikdo dneska nedělal, všechno stojí finance a čas.
Jinak staví to tam Michal Bok (mibosport.com)

Losi Desert Buggy XL 1/5 4WD
Nitro 1/8 HPI Savage X SS K4,6
Nitro 1/10 OFNA Hyper GPX4

32

Re: RC Závodiště na Vysočině

Ok, dík za informace

33

Re: RC Závodiště na Vysočině

taky jsem to zkoukl, je to zamčený, chtělo by to kontakt na majitele
skoky nic moc

Arrma Kraton 6s 1:8,
BYLO: Traxxas E-Maxx 1:8, Traxxas Summit 1:8,  Axial SCX-10 Honcho 1:10, Tatra na písek handmade smile
Moje reklama;  Tvořím weby levně do 5 tisíc..  www.trebwebdesign.cz

34

Re: RC Závodiště na Vysočině

A už to jako mají hotový?

35

Re: RC Závodiště na Vysočině

prý to vlastní pan michal bok. Provozuje taky obchod mibosport, jak je psáno výš;)....

Naposledy upravil: malousek (04. 07. 2011 17:57:00)

36

Re: RC Závodiště na Vysočině

A už je to dodělaný? big_smile

37

Re: RC Závodiště na Vysočině

KONTAKTY
MIBOSPORT - Ing. Michal Bok
Josefa Suka 267, 674 01 Třebíč
tel: +420 724 658 937
bok@mibosport.com

Arrma Kraton 6s 1:8,
BYLO: Traxxas E-Maxx 1:8, Traxxas Summit 1:8,  Axial SCX-10 Honcho 1:10, Tatra na písek handmade smile
Moje reklama;  Tvořím weby levně do 5 tisíc..  www.trebwebdesign.cz

38

Re: RC Závodiště na Vysočině

Ahoj ,je to super dráha:testpo: dnes se tam jel první závod  a po domluvě z panem Bokem není problém jízd pro nás amatéry:D.Mrkněte na jejich stránky dráha tam je ve fotografiích.

39

Re: RC Závodiště na Vysočině

milda23 napsal:

Koukám poslední příspěvek cca 2 roky dozadu tak co se změnilo našla se někde nějáká good trať nebo si někdo z vás udělal soukromou ??? Mám FG marder a někam bych zajel jsem z Jihlavy.....

ja mam drahu asi 50km ot tebe pokud bys mel zajem neni co řešithttp://mexiko49.rajce.idnes.cz/

40

Re: RC Závodiště na Vysočině

mexiko49 napsal:

...ja mam drahu ...

Kde to, prosím Tě, přesně je?

Losi Desert Buggy XL 1/5 4WD
Nitro 1/8 HPI Savage X SS K4,6
Nitro 1/10 OFNA Hyper GPX4

41

Re: RC Závodiště na Vysočině

Ahoj,takže abych uvedl dráhu v třebíči na pravou míru tak dráha je sice pro veřejnost ale po domluvě z Michalem Bokem do konce roku ještě přístup zadara.A potom na jakési čipové karty že to nemá majitel ještě zrealizované.Jinak jsem sním osobně mluvil na závodech a vypadá to že sním bude dobrá domluva .Pokud by jsme se nějak rozumě domluvily mohly by jsme si tam udělat nějaké příjemné dopoledne nebo odpoledne :)Vše je o domluvě.Jsem ze synem stejně postižen :lol:jako vy takže by se dalo nějaké ježdění  domluvit.

42

Re: RC Závodiště na Vysočině

bohužel pouze elektro max 1/10 sad

ale i tak je dobrý, že tady alespoň něco je

Losi Desert Buggy XL 1/5 4WD
Nitro 1/8 HPI Savage X SS K4,6
Nitro 1/10 OFNA Hyper GPX4