1

Téma: HPI E-Firestorm Flux

Ahojky nemáte někdo přesnější informace kdy se bude unás novej storm prodávat a jaka bude cena oproti předchozímu modelu?Studoval jsem si i jakej má motor a mám chapat že ten novej má slabší sřídák jak předchozí model?Dale by mě zajímalo jake baterky k němu použít když už zvlada 3S,ale stačila by i např. Turnigy 5200mAh 2S 30C?Díky za odpovědi Lukáš

2

Re: HPI E-Firestorm Flux

Jeden obchod říkal září, další asi 3 obchody cca listopad... ale to stejně neodhadneš, až bude mít HPI volný kusy který nebudou chtít v žádných velkých obchodech, pošlou to do ČR k dodavatelům a pak se to začne rozšiřovat...

Cena by neměla být o moc větší, když ten s plechovkou byl jen o 500 dražší...

Ten motor je podle mě lepší, zaprvý je tam regl Sidewinder sv2 a zadruhý ve starým fluxovi si mohl jezdit jen na 2S a prej to lítalo... tady si můžeš vybrat... a ten 4600 by měl mít větší sílu než ten starej... A baterka by určitě stačila, ta co jsi napsal bude supr...

3

Re: HPI E-Firestorm Flux

supr děkuji za vyčerpavající odpověd.Už se na nej tešim až bude k maní.Chtel jsem jej kupovat už davno,ale rekonstrukce domu mě zaměstnala jinak a ted jsem rad že jsem počkal.Novej se mi zamlouva víc.Jen me ted napadlo myslíš,že unas bdou k autu i ty bonusove baterky?

4

Re: HPI E-Firestorm Flux

na usa webovce to je soucast baleni takze budou neni to tak ze by dosly Cz prodejci zvlast a ten si s nima delal co chce, budou zabalene v bedne jako u e-reva

E-REVO Brushless / Summit  / Sakura D3 drift / MICRO-DT / MICRO Raminator /
E-REVO VXL / MICRO-T / HPI BLITZ / SAVAGE flux hp / (bylo) 
http://jencek8.rajce.idnes.cz/

5

Re: HPI E-Firestorm Flux

tak to je fajn a je ten zda se nepletu osmy člaken 3300 použitelny nebo to je znouze cnost.V manualu je namalovana i zakladni nabiječka ale ta asi v cleni nebude ne?

6

Re: HPI E-Firestorm Flux

o tom auto toho moc nevim ale jako u e-reva ty baterky nejsou nic moc jezdi to jen chvily takze musis pocitat s tim ze bude jen do zacatku, a nabijecka bude taky v krabici dph ti budou pocitat za celkovy balik ve kterem je ta nabijecka urcite taky zaplacena

E-REVO Brushless / Summit  / Sakura D3 drift / MICRO-DT / MICRO Raminator /
E-REVO VXL / MICRO-T / HPI BLITZ / SAVAGE flux hp / (bylo) 
http://jencek8.rajce.idnes.cz/

7

Re: HPI E-Firestorm Flux

No hlavně, možná je to blbost, ale na hpieurope, když si dáš tu verzi s plechovkou, tak je u ní nabíječka, baterky atd... A je u toho napsano že nepotřebuješ vůbec nic dokupovat... Ale když dáš FLUX verzi a sjedeš uplně dolů, je tam že potřebuješ 8 baterek, baterky a nabíječku ... sad

8

Re: HPI E-Firestorm Flux

no vtom aby se pak človek vyznal co?Rozhodne by ta baterka potešila pro človeka jako jak když vše mě teprve čeka nakoupit a,že ty kačky pak jen letí.Planuji samozřejme nabiječku podle peňez,ale určo buď Raytronic C12 nebo C16.Bateri chci objednat 2x Turnigy
5200mAh 2S 30C z Hobbyking.Kolik to muže stat i s poštou i clem kdy 1 baterka stoji 23.40dolaru.

9

Re: HPI E-Firestorm Flux

ja jsem tedka z tama objednaval 2x nanotech 3s 6000mah , servo Y kabel a gyro celkova cena 113dolaru a celkove s postou me to vyslo na 130 takze okolo 20 dolaru postovne, a pokud mi zapoctou dph 20% tak me to vyjde na dalsich zhruba 500kc , a stejne ta baterka te moc nezachrani za chvili te s ni prestane bavit jezdi pokud to bude jako u me ze kazdou baterku nabijim kolem 45minut a jezdim okolo 10-15minut po rovne plose zadny kopec ani skoky

Naposledy upravil: jencek7 (11. 09. 2011 18:45:47)

E-REVO Brushless / Summit  / Sakura D3 drift / MICRO-DT / MICRO Raminator /
E-REVO VXL / MICRO-T / HPI BLITZ / SAVAGE flux hp / (bylo) 
http://jencek8.rajce.idnes.cz/

10

Re: HPI E-Firestorm Flux

tak si řikam zda to nevyjde levneji koupit tady wpx.seznam.cz/?sznu=h8yqqYY4ZOaxzXfux9ut&_sznurl=http://www.eshop-rychle.cz/model-rozumne/eshop/1-1-aku-baterie/0/5/322-Turnigy-5200mAh-2S-30C-Lipo-Pack-hardcase

11

Re: HPI E-Firestorm Flux

Tákže, pokud koupíš z DE skladu, tak 2 tyhle baterky a nabíječka Turnigy Accucel 6, ktera je dostačujici, tě vyjde i s poštovným na 106.52 dolaru smile tedy asi 1850 Kč... neplatíš ani DPH, ani clo nic...

12

Re: HPI E-Firestorm Flux

promin ted ti uplně nerozumím odkud přesne objednane?

13

Re: HPI E-Firestorm Flux

Jo promiň sem nenapsal, z Hobbykingu... dáš EURO sklad... doveze ti to normalně DPD dodávka...

14

Re: HPI E-Firestorm Flux

ty jo tak to ja jsem nevedel že to jde i takto ja že vše musi byt objednane z východu!Chapu to dobře že na te strance zvolím Eurn Warehouse a objednam zatama?

15

Re: HPI E-Firestorm Flux

jo, musis davat do kosiku zbosi z DE skladu byva to tam v zavorce za nazvem zbozi napsane ale nemaji tam vse co v usa

E-REVO Brushless / Summit  / Sakura D3 drift / MICRO-DT / MICRO Raminator /
E-REVO VXL / MICRO-T / HPI BLITZ / SAVAGE flux hp / (bylo) 
http://jencek8.rajce.idnes.cz/

16

Re: HPI E-Firestorm Flux

Ted jsem se dival na hpi stranky pro evropu a na strance je jen obrazek s oranžovou verzí je možne že knám se ta ružová nedostane?

17

Re: HPI E-Firestorm Flux

Tak stale čekam na novej model a sale nic.Je to možne že ho tak v zamoří drži jen pro sebe?

18

Re: HPI E-Firestorm Flux

mam ho par dni doma.. z USA, uz som nevydrzal cakat..

Ano baterky su sucast balenia, ale ta nimh je tak na rozcvicku.. pouzit sa da ale lipo je lipo.. tu nabijacku v baleni radsej rovno zahod do elektroodpadu.

Inak vysielajda aj radio je  TF-20 a RF-20 namiesto TF40 a RF40, je to tak dovod zameny je neznamy ale maju to vsetky 2,4Ghz Firestormy..

Nez ho vyberes von este doporucujem zaizolovat napojenie kablov od motora do reglu.. je tam trosku medzera a ked to ma byt akoze vodeodolne tak to neni najlepsie riesenie mat prave tieto 3 kable par mm od seba premostene vodou...

Po kupe skontroluj hned radiovu cast vo waterproof boxe.. box ma priestor na kabel ku servu a reglu na opacnej strane ako ich ma radio (asi dosledok zameny RF40 za RF20) a je to tam dost na fest

Jo a na sponky na karoseri si prilep kusok kriklavej farby, ta cierna mala p...ovinka sa strati aj na priestore 20x20cm smile))

Inak mam ruzovy, sice som objednal oranzovy ale co uz wink vyzera lepsie jak na fotkach..

PS: dostupnost mozes kontrolovat rovno u Pelikana kym ho nema on tak v CR nebude. A v lete tvrdil ze vsetky nove modely su objednane.. len nevie kedy naozaj pridu..

HPI E-Firestorm Flux 2,4GHz
Xray 808e 2010

19

Re: HPI E-Firestorm Flux

vyplati se cekat nebo si radsi za 5500 kupit strasi verzi ???

Bylo :HPi E-FIRESTORM 10T FLUX, X-RAY T2 007
Aktuálně : MST MS01-D PRO tuning, Traxxas Summit

20

Re: HPI E-Firestorm Flux

Koukej se stopro rovnou po fluxoj, ten je tady ve starší verzi za 6500, peta-biker objednával teďka za 7000 nvýho fluxe vč. pošty a poplatků pokud vím, napiš mu

21

Re: HPI E-Firestorm Flux

Jo, jo řešil jsem stejnou věc. Zda za 5,5 staršího, nakonec jsem vybral nového - strhlo se mi přesně 7200Kč. Dá se už ale koupit i v ČR za cca 7600 - takže si moc nepomůžeš.

Když si vezmeš, že ve starší verzi je 27MHz, takže jak budeš jezdit s někým, můžeš se rušit, takže investice do nového vysílače a pak, taky se bát, když projedeš kaluží (náhodou), zda se něco nestalo. Ten rozdíl se určitě oplatí.

V pátek by tu měl být, tak pak napíšu postřehy.

Naposledy upravil: Peta-Biker (23. 11. 2011 22:55:12)

HPI Firestorm Flux, HPI Savage Flux HP, Axial SCX 10 Honcho RTR

22

Re: HPI E-Firestorm Flux

Radši ČR, záruka. Peťo pošlel mi prosím link do PM, ještě jsem tady na něj nenarazil. Díky

23

Re: HPI E-Firestorm Flux

A ještě dodám, že pokud dolar půjde stále výše, což tak nejspíše bude, objednávání bude stále míň výhodné. Už tak díky těm poplatkům za CLO a DPH, kdy se to snížilo ze 150 na 22, to stojí za dvě věci... A nebo nás bude čekat zdražování v prodejnách. Z USA, pokud tam někdo nemá cestu ze známých, se nevyplatí v současné době nic, pokud to nebereš velkoobjemově a nedostaneš se na nižší cenu ( než při koupi jedno kusu) Takže - vol raději ČR.

HPI Firestorm Flux, HPI Savage Flux HP, Axial SCX 10 Honcho RTR

24

Re: HPI E-Firestorm Flux

noveho by mely met v cr do 10 dni a slibili me ho za 7000. jenze tady kdosi psal ze se tomu hreji regulatory nebo co

Bylo :HPi E-FIRESTORM 10T FLUX, X-RAY T2 007
Aktuálně : MST MS01-D PRO tuning, Traxxas Summit

25

Re: HPI E-Firestorm Flux

Jojo, to psal kexo, jelikoz nemel pajecku na prepajeni baterek (dutinky-deans) udelali jsme to u me, z niceho nic po pripojeni se regl zacal priserne hrat, sice to nejak jelo, ale sileny. Dali jsme tam vsude dutinky a zkusili s moji baterkou a to samy...za 10s regl 85 stupnu. no a pak uz ani netocil kolama a byl KO. Navic ten regl nemel vypinac...coz mi prijde divny.

**XRAY XB9 Brushless**                                                         **Xray XSCT-projekt ve vystavbe**
Bylo:HB-D8Te E-Revo, Serpent S811 brushless, Xray 808e, Losi 8ight Te 1.0,  Schumacher CAT SX, HPI E-Firestorm FLUX.