1

Téma: Carson Dazzler - Serizovani motoru problem ...

Dobry den,
potreboval bych prosim vas poradit se serizenim uvedeneho spalovaka. Serizuji to dnes uz asi 5-6hod a stale to nejede tak jak by melo. Motor se podle me prehriva pak to chcipne a uz to do vychladnuti nejde nastartovat. Otacky motoru jsou bud vysoke a nebo zas nekdy moc male. Kdyz to chci, ale dat do otacek tak to vyleti a jede pak uberu otacky zas uplne spadnou a chcipne. Obcas kdyz to nastartuju tak mi to prijde jako by se seknul plyn a auto po nastartovani zacne ujizdet a to nemusim macka ani dalkove ovladani. Muzete mi stim nekdo poradit ? Je to original Carson Dazzler.

Diky ...

2

Re: Carson Dazzler - Serizovani motoru problem ...

Ahoj, podle toho co píšeš, nebudeš o seřizování moc vědět. Bude lepší, když požádáš někoho o pomoc. Ukáže Ti, která jehla na co je, jak poznáš rozdíl mezi chudým a bohatým nastavením a vše si vyzkoušíš za dohledu zkušenějšího. Ušetříš si tím nervy a předejdeš možnému zničení motoru.

Prvně napiš odkud jsi a případně si najdi zde na fóru http://www.rcauta.net/forum/forum42-zav … enink.html lidi, kteří jsou nejblíže tvému bydlišti. Popros je a dojeď za nimi. Určitě Ti někdo rád pomůže. smile

3

Re: Carson Dazzler - Serizovani motoru problem ...

zkus toto

http://sites.google.com/site/rcazidloch … edirects=0