51

Re: Misto na jezdeni Praha-Opatov

Tak pokud se chcete sejít o něco dříve, tak určitě není problém. Uvidím, jestli se mi to podaří taky, ale spíš to vypadá až na tu 20hod.

E-Revo - Xerun 150A+SD4274 2200KV Combo, Sanwa MX3-X

52

Re: Misto na jezdeni Praha-Opatov

ahoj, info. z dnešního dne: mluvil jsem v betonárce s řidičem nakladače, jsou dvě varianty. Buď budou pracovat o víkendu, což se dozvědí zítra do dvanácté hodiny, pak by bylo možno upravit základní obrysy dráhy v sobotu, nebo neděli. Pokud tomu tak nebude, pak je jistotou pondělí, středa odpoledne, asi i pozdní, kdy může technika vyrazit na plac. Dám sem vědět, jak jsem zítra dopadnul a pokud by se o víkendu nebagrovalo, pak svoláme na nedělní dopoledne brigádu, na vytýčení dráhy. Pokud se bude moci pracovat s technikou o víkendu, vytýčíme trasu v pátek.

MCD 4WD  Futaba 4PL 2.4 GHz

53

Re: Misto na jezdeni Praha-Opatov

Ahoj, jak to tedy bude nakonec? Potřebuji si naplánovat víkend ;-)

S pozdravem, Aleš.
Mugen Seiki  - MBX6 eco; Spektrum - DX3C; Savöx - 1267 MG; XERUN (2250 kV + 80 A)
Align - T-rex 550 E, Graupner HoTT MX-20

54

Re: Misto na jezdeni Praha-Opatov

Dnes jsme do toho nešli, přesunuto na neděli ráno. Pište, kdo všechno může přijít a v kolik. V.

E-Revo Brushless, 2.4GHz, Kyosho MP9e, Futaba 4PL, Raytronic C60
http://revopmtnec.rajce.net/

55

Re: Misto na jezdeni Praha-Opatov

Zdarec, v neděli v 9.30 je sraz na místě, musíme vyměřit tvar dráhy, příští týden, asi pondělí, nebo středa, se bude bagrovat.

MCD 4WD  Futaba 4PL 2.4 GHz

56

Re: Misto na jezdeni Praha-Opatov

cca 9:30 - 10:00 tak nějak bych to viděl ;-) ... musím dorazit jsem mimo Prahu wink ... za deště to padá předpokládám ?

S pozdravem, Aleš.
Mugen Seiki  - MBX6 eco; Spektrum - DX3C; Savöx - 1267 MG; XERUN (2250 kV + 80 A)
Align - T-rex 550 E, Graupner HoTT MX-20

57

Re: Misto na jezdeni Praha-Opatov

Cau chlapci, uz se citim trosku lepe, docela bych prisel aspon na cumendu, ale jelikoz mam vychazky od 14 do 18 a jak jsem zjistil, ze to plati i o vikendu, takze to tam prijdu pravdepodobne odpoledne omrknout jak jste to pekne vymysleli...

**XRAY XB9 Brushless**                                                         **Xray XSCT-projekt ve vystavbe**
Bylo:HB-D8Te E-Revo, Serpent S811 brushless, Xray 808e, Losi 8ight Te 1.0,  Schumacher CAT SX, HPI E-Firestorm FLUX.

58

Re: Misto na jezdeni Praha-Opatov

Pánové, tak dráha je v hrubých rysech těžkou technikou připravena. je stržen travnatý porost a mírně prohlouben pudorys. Na neděli je objednán bobcat a budou se provádět detailní úpravy tvaru dráhy. Bobcat je zaplacen na celý den, je tudíž potřeba jej co nejefektivněji využít. Sraz svoláme opět na 9.30 hod., musí se nás sejít co nejvíce a ne jen na dvě hodiny, abychom s tím pohnuli, když tam bude technika. Zároveň je již také aktuální složení 500 kč vkladu do společné pokladny. Doposud byly všechny výdaje financovány ze soukromých zdrojů. O detailech, jak by mělo vše fungovat, se můžeme pobavit také tam. Neděle je tedy opravdu klíčová v docházce. Pokud máte kdokoliv možnost, vzít s sebou lopatu, nebo hrábě, bude to vítáno.

MCD 4WD  Futaba 4PL 2.4 GHz

59

Re: Misto na jezdeni Praha-Opatov

Nešlo by to dát na sobotu ?

S pozdravem, Aleš.
Mugen Seiki  - MBX6 eco; Spektrum - DX3C; Savöx - 1267 MG; XERUN (2250 kV + 80 A)
Align - T-rex 550 E, Graupner HoTT MX-20

60

Re: Misto na jezdeni Praha-Opatov

Rad bych se k vam taky pripojil, mam to tam kousek, bohuzel mam 29. statnice, takze mam ted dost uceni, ale potom nebude problem, rad pomuzu pri stavbe i financne prispeju (samozrejme v ramci moznosti :-))

61

Re: Misto na jezdeni Praha-Opatov

Jindro, ta nedele je spatna, Ja, Jena, Ales, mame zavody v Huti, takze tato nedele je podle me dost nestnastna...

**XRAY XB9 Brushless**                                                         **Xray XSCT-projekt ve vystavbe**
Bylo:HB-D8Te E-Revo, Serpent S811 brushless, Xray 808e, Losi 8ight Te 1.0,  Schumacher CAT SX, HPI E-Firestorm FLUX.

62

Re: Misto na jezdeni Praha-Opatov

Klucííí nechci vás tady přemlouvat, ale možná by stálo za to třeba přemejšlet o tom, jestli jste ochotný obětovat jeden závod. Jde totiž o to, že Bleptodoktor bude od pondělí následující 3 týdny pracovně mimo a velmi se obávám, že nikdo z nás ostatních není schopnej cokoliv dojednat či domluvit. Já pak budu taky minimálně další 2 víkendy pryč a byl bych osobně nerad, aby to nakonec dopadlo tak, že se tomu budou věnovat 2 nebo 3 lidi a tím vše skončí.
Nechci vás tady morailzovat nebo cokoliv jinýho v tomhle smyslu, ale věnovali jsme tomu všichni poměrně dost energie a já jsem si kvůli tomu řešil docela složitě rodinný věci, abysme to v tu neděli pokud možno spláchli alespoň z co největší části. To se mi taky už pak příliš nebude dařit, abych si zařídil celou neděli volnou bez dětí...
Tak to prosím promyslete, jestli byste jedny závody eventuelně nemohli vynechat - nevím, jestli za to už máte třeba zaplaceno nebo tak, ale fakt prosím o co největší účast. Díky a dejte vědět co nejdřív, jak to s vámi bude. smile

Naposledy upravil: JeanB (15. 05. 2012 21:34:38)

E-Revo - Xerun 150A+SD4274 2200KV Combo, Sanwa MX3-X

63

Re: Misto na jezdeni Praha-Opatov

V neděli dorazím pracovat alespoň po obědě. Nářadí nemám, ale privezu peníze za mě a za bráchu. Jinak byl jsem se včera večer podívat jak dráha po bagru vypadá a je to velké. I s tím Bobcatem budeme mít problem s tím pohnout. A mám návrh, podle mě bude nutné tribůnu dát na hliněný násep, alespon metr vysoký, jinak bude moc nízko a trať bude nepřehledná.

Přátelé vracím se na můj původní nick Dovi

64

Re: Misto na jezdeni Praha-Opatov

Dejte sem prosím číslo účtu. Rád pošlu příspěvek....

Kyosho MP9e 1:8 / Axial XR10 / HPI Crawler King 1:10
Orion MR8& 1950kV, Tekin FXR, Novak M2Dig, Orion 4S 6400mAh 90C, Ko propo, Hitec, Futaba 4PK, Raytronic C60            http://rakovi.rajce.net

65

Re: Misto na jezdeni Praha-Opatov

S nasypem pod tribunu počítáme. Proto je už v těch místech i navezená hlína, byť ne úplně na správným místě.
Velký to je, ale rozhodně si nemyslím, že nějak nesmyslně. Spíš bych řekl že akorát... Myslím, že to bude fakt v pohodě. smile

Naposledy upravil: JeanB (16. 05. 2012 09:04:50)

E-Revo - Xerun 150A+SD4274 2200KV Combo, Sanwa MX3-X

66

Re: Misto na jezdeni Praha-Opatov

Ahoj všem.
Teď to tady čtu a rád bych se přidal.
Bohužel tuhle neděli ale asi nebudu moct se dostavit :-(

Je už možnost někam poslat peníze na účet? Abych alespoň tím zatím pomohl?

Bydlím cca 2km od místa.

Díky moc.

Hobao Hyper 8, 1/8 Buggy ; LRP Shark Monster 1/18
Bylo: Kyosho DBX, Kyosho MP777

67

Re: Misto na jezdeni Praha-Opatov

Ahoj, zatím to řešíme tak, že se to vybere na místě a bude vracet lidem, co už do toho vložili svoje peníze - půjčení strojů,aby vůbec dráha vznikla.
To jak to bude fungovat dál, se budemem teprve bavit. Pokud se budou peníze někam posílat, tak se to tady vyvěsí, zatím ale osobní výběr smile

E-Revo - Xerun 150A+SD4274 2200KV Combo, Sanwa MX3-X

68

Re: Misto na jezdeni Praha-Opatov

Nemyslel jsem nesmyslne velky. Jen velky rozsahem potrebne prace   :-)

Přátelé vracím se na můj původní nick Dovi

69

Re: Misto na jezdeni Praha-Opatov

Prijdu se tam podivat dopoledne, kdyz sezenu odvoz, tak vezmu i nejake naradi, je pravda, ze tam toho s tou prackou stejne moc nevytrhnu. Je mi jasny, ze se to nikdy nebude hodit vsem. Jak jena nevim, ale videl bych to nejak podobne.Od kdy tam budete? Dorazim co nejdriv.

**XRAY XB9 Brushless**                                                         **Xray XSCT-projekt ve vystavbe**
Bylo:HB-D8Te E-Revo, Serpent S811 brushless, Xray 808e, Losi 8ight Te 1.0,  Schumacher CAT SX, HPI E-Firestorm FLUX.

70

Re: Misto na jezdeni Praha-Opatov

Zdar Panove,

tak to mam velku radost ze sa buduje nejaky placek kusok od mojej prace. Rad by som prispel vramci moznosti k tomu aby sa draha zrealizovala..

nedelu by som mohol po obede - jak dlho bude zalezat od deti a manzelky, a tak trochu stavu mojej alergie na pele a prach sad

Kazdopadne nejaky peniaz urcite prispejem.. Skusenost z budovanim niecoho takeho nemam ale snad nepatrim do kategorie ludi ktori najviac pomozu ked nezavadzaju wink

Filipe,
z naradim sa dohodneme do auta sa mi to vojde..  bud teda poobede ked tam vyrazim, alebo este by som sa na pol hodky mohol uvolnit medzi 9-10..

HPI E-Firestorm Flux 2,4GHz
Xray 808e 2010

71

Re: Misto na jezdeni Praha-Opatov

Jedna nová info., JeanB dnes zajistil a uhradil převoz 6 m tribuny, je uložena poblíž dráhy, jen se bude muset navařit zábradlí, které bylo nutno kvůli přepravě odříznout. Svářečka je zajištěna v místě uložení, do konce týdne se pokusím zajistit přivaření. Další nové zájemce o pomoc při výstavbě dráhy zdravím a samozřejmě je vítáme do našeho rodícího se kolektivu. Žádosti o číslo účtu, ohledně složení vstupního poplatku 500 kč zatím ponechávám bez odezvy, protože nemáme dosud přesně stanoveno, ke komu a na jaký účet, se budou finanční prostředky, potřebné na počáteční investice do budování tratě, ukládat. Nicméně rádi bychom v neděli vybrali alespoň nějakou část, protože už začíná částka hrazená ze soukromých zdrojů, narůstat. Po neděli bude, alespoň v to doufám, již možno zaslat vklad i na účet.

MCD 4WD  Futaba 4PL 2.4 GHz

72

Re: Misto na jezdeni Praha-Opatov

Jen upřesním, že tribunu zařizoval PMTNEC:)
Chudák, bys mi připsal takovou důležitou věc a Vláďa by byl to vše odmakal. Tomu se říká slíznout jen tu smetanu. smile

E-Revo - Xerun 150A+SD4274 2200KV Combo, Sanwa MX3-X

73

Re: Misto na jezdeni Praha-Opatov

Pokusím se dorazit třeba odpoledne.

Hobao Hyper 8, 1/8 Buggy ; LRP Shark Monster 1/18
Bylo: Kyosho DBX, Kyosho MP777

74

Re: Misto na jezdeni Praha-Opatov

droopy299 napsal:

Pokusím se dorazit třeba odpoledne.

Jasně, doraz, ať se poznáme.

MCD 4WD  Futaba 4PL 2.4 GHz

75

Re: Misto na jezdeni Praha-Opatov

JeanB napsal:

Jen upřesním, že tribunu zařizoval PMTNEC:)
Chudák, bys mi připsal takovou důležitou věc a Vláďa by byl to vše odmakal. Tomu se říká slíznout jen tu smetanu. smile

No to je pravda, Vláďovi patří také uznání, za vyšmejdění tribuny, někde v internetovém vesmíru, kéž by bylo více takových hledačů čehokoliv, co se nám šikne. Degraduji tímto tvé zásluhy, na pouhopouhé přepravení, teď už vlastně ani nevím, kdo to uhradil.  Vivat neděle, tam se vše dozvíme.

MCD 4WD  Futaba 4PL 2.4 GHz