1

Téma: Tamiya DF03 Ra

Dobrý den, uvažuji nad koupí tohoto podvozku, ale z obrázků není jasné, jestli se tam dá dat na motor chladič. Můžete pls. poradit nebo navrhnout jiné auto za dobrou cenu? Ješté uvažuji nad TT-01. Děkuji

Naposledy upravil: DLetec (03. 06. 2012 18:26:02)

LRP S10 Blast TC - upraven na rally

2

Re: Tamiya DF03 Ra

Ahoj, resil jsem tt01 na ralye a podle me je to fakt nouzovka. Df03 i kdyz se tvari jako ralye podvozek je snad jeste horsi. Ta baterka zespodu je otresna a celkove je to takovej komplikovanej paskvil. Ale zalezi na jaky ucel to chces. Jezdit jen s kamaradama okolo barak OK, ale prihlasit se na nejaky vaznejsi zavod :-(

Přátelé vracím se na můj původní nick Dovi

3

Takze kdyz chci jezdit zavody tak TT-1 nebo jeste uvazuji nad TA-02?

4

Na zavodech se hodne jezdi Xray T2 a T3 ale narazis i na tu df03 pripadne jine Tamiacke podvozky. Vsechna auta se na zavody upravuji. Pouzivaji se delsi tlumice a zvetsuje se propad naprav. Xray se navic musi hodne dobre zakrytovat, protoze pouziva reminkovy nahon a necistoty by reminek odrovnaly. Koukni na nejake special stranky, treba www.rallybrno.cz

5

Presneji koukni sem http://www.rallybrno.cz/clanky.php?secId=2&page=1

6

Dovi5 napsal:

Na zavodech se hodne jezdi Xray T2 a T3 ale narazis i na tu df03 pripadne jine Tamiacke podvozky. Vsechna auta se na zavody upravuji. Pouzivaji se delsi tlumice a zvetsuje se propad naprav. Xray se navic musi hodne dobre zakrytovat, protoze pouziva reminkovy nahon a necistoty by reminek odrovnaly. Koukni na nejake special stranky, treba www.rallybrno.cz

Tak na zavody je lepsi to TTcko nebo DFko? smile

7

Na zavody je lepsi Xray :-) Ale pokud vybiras jen z tt01 nebo df03, tak bych se asi priklanel k tt01 a hodne upravam. Na tt01 existuje hodne hlinikovych dilu a lepe se s ni pracuje. Nadruhou stranu pocitej ze pokud poridis v hliniku ramena a kameny plus rozvody, k tomu hlikove rizeni a hlavne kovove ozubene kola, tak se cena dost zvedne

8

Deset tisic i na jety podvozek fakt nemam big_smile

9

Mam jeste jeden dotaz. DFko je psano jako off-road special na RALLY ale v pravidlech intercupu je psano ze auto misi byt On-road. MUzu teda s timto podvozkem jed?

10

Myslím že by s DF neměl být problem, ale raději si to ověř přímo u pořadatele. Jen počítáš tak nějak s celkovými náklady za baterky, pořádnou vysílajdu a nabíječku, pneumatiky, startovné a dopravu atd.?

11

vyilacku mam, baterky taky, pneu vim dopravu mam big_smile

12

Snad není pozdě big_smile TT se vyhni obloukem, DF-ku ještě větším big_smile Z levných Tamiyí se dá něco zajet jen z TA-02 nebo M-kama (dvoukolky)... Nevím cos tu psal o deseti tisících, jetej xray seženeš právě za cenu novýho DF-ka big_smile

13

V létě se bude prodávat nový podvozek Tamiya XV 01 mrkni sem:

http://www.radiocontrolzone.com/showthread.php?t=266583

Xray T4, Xray T4 2015, Sanwa MT-4, Spektrum DX3R Pro

14

To uz vypada trochu lip, ale propady naprav budou myslim stale male a baterka se bude cpat nejspis zase zezpodu. Jen je to dobre zakrytovane zezhora a presli na reminkovy pohon.