1

Téma: BRno dráha Líšeň

Zdravím chtěl bych se zeptat jestli někdo chodím seka na tuto dráhu do Brna Líšeň http://rcmapy.com/?locid=2071

2

Re: BRno dráha Líšeň

Tak se toho asi moc nedozvím :-)

3

Re: BRno dráha Líšeň

Spíš někoho najdeš tady vedle: http://rcmapy.com/?locid=923

XRAY XB808, RB C6, Spektrum DX2

4

Re: BRno dráha Líšeň

zdravím... měl bych dotaz... v sobotu jedeme na dovolenou do Strachotína na Nový mlýny a fábku samozřejmě beru sebou, neporadíte mi někdo jestli se dá někde poblíž v okolí zatrénovat a zajezdit..? Díky

5

Re: BRno dráha Líšeň

nazdar, muzem se domluvit a zajezdit
mam teda 1/16 tongue

ale casteji jsem u globusu na draze

6

Re: BRno dráha Líšeň

To bude ale asi v Brně že..? Já sem třeba myslel spíš bližší okruh jako třeba Hustopeče nebo tak smile nevíš o něčem..? Sem spíš na rally než jen asfalt... asfalt je dobrá rally vložka, ale celý tratě asfaltu moc nemusim, i když, když není nic jinýho, jde o jízdu ne o terén smile
nevíš ještě o něčem..?
Zatím wink

7

Re: BRno dráha Líšeň

mam truggy a podvozek si nastavim, rad jezdim oba setupy tongue
do hustopeci to mam stejne daleko jak do brna ale o mistech tam nevim, byl jsem tam asi tyden na dovolene

jinak doporucuju sklep v pavlove smile

8

Re: BRno dráha Líšeň

Výborně, necham si doporučit... No co sem koukal na letecký mapy, tak na kraji Hustopečí je něco vyježděno, ale vypadá to spíš na motorky, ale tam by se taky dalo pojet... tak kdyžtak rozhoď sítě a poptej se známejch wink zatim wink

9

Re: BRno dráha Líšeň

Zdarec tak na kdy se domluvíme?? Jen tak si zajezdit?? jsem teda začátečník... Mám monster truck 1:10 electric RC Ruckus

10

Re: BRno dráha Líšeň

vicemene kdykoliv smile
zitra v pondeli 9.7. odpoledne?
nebo muzem zalyzt do lesa...

11

Re: BRno dráha Líšeň

muzu v tydnu kazdy den od 15.oo
vikendy obcas, spis v nedeli

12

Re: BRno dráha Líšeň

Ted jsem zatím bez auta a malý auto mi nezatáčí musím koupit servo pak se domluvíme wink

13

Re: BRno dráha Líšeň

servo ti muzu vzit, je to ale traxxas 2080 micro i s pakou
co to mas maleho?

a kdy mas cas? makas nebo studujes? tongue

14

Re: BRno dráha Líšeň

Makám, ale do pátku bych měl mít velký auto vcajku ... a malý auto mám toto http://satik12.rajce.idnes.cz/nastenka#hhh015.jpg ono jako zatáčíto, ale jde to trochu ztuha měl jsem to servo rozdělaný, ale nic viditelnýho tam vidět neni ... No můžem se domluvit navrhnu neděli navečer u Globusu čas cca kolem 17hod ??

15

Re: BRno dráha Líšeň

vikend mam volnejsi, nedele cajk

16

Re: BRno dráha Líšeň

ok jsme domluveni ...

17

Re: BRno dráha Líšeň

S Danii si zajezdim u Globusu a pak se můžem domluvit třeba ještě někde s víc lidma ... Sice jsem amater :-) s monster truckem big_smile

18

Re: BRno dráha Líšeň

moje prvni jizdy u globusu byly hodne kratky, takze si ber nahradni dily big_smile
naradi taham porad s sebou

v te lisni a vinohradech jsem koukal ze jsou taky offroad placky, vlastne ty o kterych se vyse zminoval toms...
49.210793, 16.66921 - pod hady
49.217933, 16.675529 - hady lom

jinak u me od odpoledne poprchava, v brne nevim jak to vypada
tak bysme prinejhorsim zalezli do nejakejch parkovacich garazi, co? smile

19

Re: BRno dráha Líšeň

Můžem sicce nevím vůbec kam by jsme šli, ale třeba v ten čas nebude pršet :-) Tady v Brně té poprchává. pod ty hády sem tam chodím tm to je docela dobrý..., ale někdy tam chlastaj nějací maldí blbci tak to se tam jezdit neda, ale u toho lomu tam jsem ještě nebyl

Naposledy upravil: satik (14. 07. 2012 15:39:37)

20

Re: BRno dráha Líšeň

taky moc rad jezdim po lese, nejlepe jehlicnaty
tyden jsem byl u noveho mesta na morave - stezky a lesni cesty luxus smile)
u nas kolem mame lesy spis listnaty a vysokou travu takze zadna slava s mym malym autem
tak aspon za stary antukovy hriste jsem rad tongue

tak v nedeli smile

21

Re: BRno dráha Líšeň

Ok v neděli u Globusu wink budu tam kolem té 17cté

22

Re: BRno dráha Líšeň

Kdybych se krapánek spozdil tak neboj dorazím  ještě jedu s našima do Hornbachu ...

23

Re: BRno dráha Líšeň

hodne dobrej placek smile
dalsi nedeli zkusim rict i dvema znamejm jestli budou mit cas tongue

24

Re: BRno dráha Líšeň

No já to musím nabít u Globusu to bylo nachuja big_smile

25

Re: BRno dráha Líšeň

dnes tu jsme dva, tak do osmi asi... dolez smile