1

Téma: Brno a okolí

Ahoj lidi nevíte o nějaké pískovně v okolí Brna? V lomu v Líšni jsem už byl a není to špátné, ale piskovnu bych chtěl vyzkoušet. Popřípadě je nějaky seznam drah?

2

Re: Brno a okolí

Ahoj, ozivim dotaz.;)

3

Re: Brno a okolí

Včera jsem našel jednu dráhu v Brně Řečkovicích naproti kasárnám - je to podle katastru sportovní hřiště Sokolu Brno, jsou tam označeny zatáčky, několik skoků a začíná zarůstat plevelem, nemáte někdo k tomu nějakou zprávu? Je to tady N 49°15.11145', E 16°34.70602' http://www.mapy.cz/#!t=s&x=16.57823 … =quar_27_1.

Druhé menší místo na ježdění jsem našel tady N 49°14.91502', E 16°35.30137'http://www.mapy.cz/#!t=s&x=16.58843 … =quar_27_1 , je to také v Řečkovicích za hřištěm v těsné blízkosti výpadovky na Svitavy. Je to ne moc využívaná rádoby bmx dráha. Tento pozemek je ve vlastnictví města a je volně přístupný.

Pokud by měl někdo nějaké info, nebo by šel jezdit, rád se jako začátečník přidám.

4

Re: Brno a okolí

Dnes jsem mluvil se starostou Sokola v Řečkovicích a hřiště N 49°15.11538', E 16°34.70490'  http://www.mapy.cz/s/8qE9 jsou ochotni propůjčit k využití a postavení dráhy, ale pouze pro elektro, před časem tam prý nějací bratři začali budovat dráhu a jezdili spalováky a místním se nelíbil hluk, tak sepsali petici a bylo po ježdění.

Přidal by se někdo ke zbudování dráhy pro Off Road? Pozemek je už částečně upraven, pozůstatky dráhy tam jsou, na dráze je nyní plevel, chtělo by to posekat a vytrhat a něco vybudovat.

5

Re: Brno a okolí

... já bych se i zúčastnil, ale chtělo by to aby to bylo ofiko povoleno atd... Párkrát jsme tam jezdili a teď posledně nám tam jakýsi dědula důležitě přecházel, tak aby tam nebyl zase problém s okolníma lidma atp..

Tom

6

Re: Brno a okolí

tom.r> Už aji rcauta vadí lidem? vynadal vám?

Je: E-firestorm,yokomo dib 2
Bylo toho hooodně smile
http://pavlos12.rajce.idnes.cz/

7

Re: Brno a okolí

Ahoj,

jakmile budu mít od starosty Sokola Řečkovice písemné svolení (běhěm pár dní) o provozování RC dráhy pro elektro, tak sem napíši.
Pak bychom se v nějaký den navečer se zájemci o ježdění potkali na místě a dohodli se co dál.

Kdo se přidá dál?

8

Re: Brno a okolí

OK, Tom

Tom

9

Re: Brno a okolí

Dnes v 18 hodin jdu na sokol vyjednat podmínky, pokud se chce někdo přidat, tak může dojít, Vážného 19, Brno, sokolovna.
Večer napíšu detaily.

10

Re: Brno a okolí

Po rozhovoru se starostou sokola jsem dnes zaslal písemnou žádost, budu čekat na vyjádření. Snad to do zimy rozhodnou:)

11

Re: Brno a okolí

Ahoj, tak je konečně rozhodnuto a hřiště je možné využívat na dráhu pro rc ELEKTRO. Kdo by měl zájem se přidat a začít jezdit v Řečkovicích, tak mě kontaktujte a sdělím dál podmínky.

Dráha bude zcela veřejná, bez nějakého poplatku a členství, podmínka je, že bude pouze pro elektro.

Očekával bych pomoc při zkulturnění pozemku na slušnou dráhu tzn. motyky, lopaty, případně kolečko a jedno až tři odpoledne nebo soboty dopoledne se tam objevit a něco podělat.

Mám to kousek od domu, tak nenní problém se tam skoro kdykoliv s někým sejít.

Provozní řád co ještě dám dohromady se starostem sokolu sem vyvěsím.

Zítra odpoledne to jdu nafotit a změřit plac, a taky si zajezdit.

Pište mě na mejl musiljiri@email.cz

Naposledy upravil: musa (22. 09. 2013 18:20:15)

12

Re: Brno a okolí

elektriku tam máš zajištěnou?

XRAY NT1 PRO / Sonic 2,11ccm ProStock .12
Xray XB4
Spektrum DX3R

13

Re: Brno a okolí

to bohužel ne a ani to nepůjde, je to jen plac na ježdění, vzít několik baterek a jezdit.

14

Re: Brno a okolí

Zdravim vsechny RC maniaky z Brna a blizkeho okoli a preji VSE NEJ do noveho roku ;-) Jak je na tom draha v Reckach ted v "zime"? Mam do pondeli dovolenou, tak se tam z druheho konce Brna konecne chystam :-) Nejake nove postrehy, foto ci info? Dik moc za odpovedi.
KajosH

HPI WR8 Flux - Upgrade 5/2014 - Mamba Monster 2 ESC + NC1512-2650kV motor + chladič/ventilátor, ALUMINUM THREADED SHOCK SET (67-87mm), Futaba 4PLS + R2104GF + R304SB
HPI Bullet ST 3.0, Nabíječka+Zdroj - Raytronic C60, Power X-80

15

Re: Brno a okolí

Ahoj,
plac na dráhu před časem byl vyjednán, ale pro nezájem lidí jsem se už víc do toho neangažoval a vše bylo pozastaveno.
Kdyby si chtěl pojezdit, tak napiš SZ nebo zavolej 775 296 070 a dohodnem se, jsem do neděle doma a čas na to mám, jsem z Řečkovic. Dráha na off roady tu není, ale v okolí plno lesů a kopců, nebo případně lom Hády.

Jirka

16

Re: Brno a okolí

dnes v neděli odpoledne 12.1. jsem potkal v Brně Řečkovicích u Zamilcu partu čtyř lidí s autama. na chvilku jsme se dali do řeči a ptal jsem se na kontakt na ně, ten jsem bohužel zapoměl. Co vím, tak jeden měl modrýho summita 1/8. Nevím to jistě, ale matně si vybavuji rc kénik, ale na to nemohu sehnat kontakt, pokud někdo o někom od tama znáte, tak mě dejte vědět, rád bych šel někdy s nima pojezdit.

Díky za případné info.

17

Re: Brno a okolí

Nebudu pro to zakládat nové téma a písnu to sem. Kdyby se někomu chtělo v pátek 6.6. 2014 odpoledne až skoro večer někde po Brně nebo okolí pojezdit nějakou tůru po lesích (Baba, Soběšice, Babí lom, ), lomech (Hády, ..), ... , tak se může přidat. Lokalitou se klidně přizpůsobíme.
Zatím jsme dva se Summitem, třetí zatím ještě neví.
V autě ještě dvě až tři místa.

18

Re: Brno a okolí

Ahoj, a kde v Brně můžu jezdit se spalovákem ? big_smile Vytáhl jsem ho zatím jen tak párkrát v kr.polích za domem, ale není to ideální a pravidelně tam chodit nebudu...

Tamiya Nitrage 5.2. (3.5 motor) 5.2. je na renovaci

19

Re: Brno a okolí

co mezi Komín a Medlánecky letiště, co máš taky za stroj záleží

20

Re: Brno a okolí

... určitě okolo medláneckýho letiště. Sice tam semotamo narozíš na nějakýho "chytrýho" dědka, ale to je třeba ignorovat tongue /to je ostatně všude a se vším/

Tom

21

Re: Brno a okolí

Dnes jsem blbnul v Blučině u bazénu bmx draha sice plechová ale oto věčí prdel big_smile

https://www.google.cz/maps/@49.0581222, … GITrPg!2e0

Naposledy upravil: Standa34 (02. 10. 2014 20:15:16)

Jeep JT special Trial, Axial F-150 trial,
Axial scx10 Toyota Hilux
http://standa35.rajce.idnes.cz/

22

Re: Brno a okolí

Mam Tamiya Nitrage 5.2

Tamiya Nitrage 5.2. (3.5 motor) 5.2. je na renovaci

23

Re: Brno a okolí

v pondělí 17.11. jdeme jezdit na Stránskou skálu  kdyžtak sz lol

Jeep JT special Trial, Axial F-150 trial,
Axial scx10 Toyota Hilux
http://standa35.rajce.idnes.cz/

24

Re: Brno a okolí

Dokázal by někdo navrhnout dráhu tak, aby byla vhodná pro RC bugy 1:10 a zároveň po ní mohly jezdit děti na kolech? Podklad je hlinitopísčité hřiště o rozměrech zhruba 30*50 metrů.

25

Re: Brno a okolí

Kde se nachazi takovy placek??? A jak je to s pripadnym pristupem na drahu - uzavrena spolecnost/open space, placeny vstup...nejaky staly - placeny spravce drahy...

HPI WR8 Flux - Upgrade 5/2014 - Mamba Monster 2 ESC + NC1512-2650kV motor + chladič/ventilátor, ALUMINUM THREADED SHOCK SET (67-87mm), Futaba 4PLS + R2104GF + R304SB
HPI Bullet ST 3.0, Nabíječka+Zdroj - Raytronic C60, Power X-80