551

Re: Misto na jezdeni Praha-Opatov

Dovi napsal:

Tak jsem si dneska dal soukromou brigadu na zběr kamenu a draha je stale nesjizdná. Teda větsi cast uz je sucha, nejde jen ta zatáčková pasáž. Navíc někdo na kole rozryl pěkně menší skok a okolí.  Ach jo.

Tak mu přeji, až přijde příště jezdit, ať si nabije trošku rypáček wink ...

S pozdravem, Aleš.
Mugen Seiki  - MBX6 eco; Spektrum - DX3C; Savöx - 1267 MG; XERUN (2250 kV + 80 A)
Align - T-rex 550 E, Graupner HoTT MX-20

552

Re: Misto na jezdeni Praha-Opatov

Na neděli se chystá i navrtávání odvodňovacích děr, ještě by to chtělo nějaký koberec. Nemá někdo?

E-Revo Brushless, 2.4GHz, Kyosho MP9e, Futaba 4PL, Raytronic C60
http://revopmtnec.rajce.net/

553

Re: Misto na jezdeni Praha-Opatov

parada ked sa podari to navrtanie dier..

Idete niekto dnes jazdit...? Cca 17:00..?

HPI E-Firestorm Flux 2,4GHz
Xray 808e 2010

554

Re: Misto na jezdeni Praha-Opatov

Cago
V nedeli dorazim i s malou pomocnici.
Na zakladaci schuzi to vidim 50:50 at bude kdykoliv

555

Re: Misto na jezdeni Praha-Opatov

PMTNEC napsal:

Na neděli se chystá i navrtávání odvodňovacích děr, ještě by to chtělo nějaký koberec. Nemá někdo?

Sežeňte si kontakt na nějaké podlaháře, ti jsou přímo u zdroje při výměnách koberců ve velkých openspace kancelářských budovách.

HPI Blitz, Dualsky XC550TF, Nosram Stock Spec 10.5T, 2S LiPol 6150mAh

556

Re: Misto na jezdeni Praha-Opatov

Zdravím ve spolek,
dneska jsem se byl podívat na této dráze a vypadá dobře a rád bych zašel někdy zajezdit. Mám Traxxas Slayer Pro 4WD spalováka. Bohužel zítra to nezvládnu dorazit a pomoci tak snad příště.

Dan

Dan
..................................................................................
Durango DNX8 1/8 (Nitro), Rampage XB 1/5 (Naturál), Duratrax 1/8 835E (elektro)

557

Re: Misto na jezdeni Praha-Opatov

Zítra na brigadu dorazím v 9.30...

1:8 LRP S8 TXe                      1:8 Losi 8ight 2.0Te                     1:10 Duratrax Evader DT

558

Re: Misto na jezdeni Praha-Opatov

Tady je pár fotek z dnešní brigády. (fotil můj malej syn)

http://milda20.rajce.idnes.cz/Brigada

Ahoj Milan

Caster Buggy EX 1,5 Pro, Caster Buggy SK-10 4WD, SANWA M11X

559

Re: Misto na jezdeni Praha-Opatov

čauko omlouvam se ze sem neprisel ale byl sem po nocni a tak vyzdimanej ze sem usnul ve dverich skoro :-/

Fanoušek ajtý ---> Nově fanoušek ercé ^^
1/8 HB Lightning stadium 2 PRO - Ele. conversion (home made) - CCMamba regl, 1200KV motor, 6s

560

Re: Misto na jezdeni Praha-Opatov

milanm napsal:

Tady je pár fotek z dnešní brigády. (fotil můj malej syn)

http://milda20.rajce.idnes.cz/Brigada

Ahoj Milan

Super, mladý dokumentarista udělal pěkné momentky, šikula. Díky všem, za účast na brigádě, ještě k Valné hromadě, vzhledem k tomu, že se drtivá většina zatím vyjádřených, přiklonila k datu konání 18.9., zarezervoval jsem salonek na toto datum. Je tedy již znám pevný termín zakládající schůze.

MCD 4WD  Futaba 4PL 2.4 GHz

561

Re: Misto na jezdeni Praha-Opatov

OK, takže 18.září v 18:30, píši si wink

S pozdravem, Aleš.
Mugen Seiki  - MBX6 eco; Spektrum - DX3C; Savöx - 1267 MG; XERUN (2250 kV + 80 A)
Align - T-rex 550 E, Graupner HoTT MX-20

562

Re: Misto na jezdeni Praha-Opatov

ahoj, tak tady jeste nejaky akcni foto z nedele http://www.uloz.to/xKbmpn8/auticka-9-9-2012-chodov-zip

Stampede VXL 4x4 Brushless

563

Re: Misto na jezdeni Praha-Opatov

Tak jsem dnes kolem poledne byl otestovat jak se mi bude jezdit s Traxxas Slayerem Pro 4WD  nitro a bylo to zajímavé.
Budou koberce po celé dráze? nějak mi dělaly problém a v zatáčkách jsem se dostával na střechu. Jinak ostatní povrch byl v pohodě. Případně dejte vědět kdy půjdete někdo jezdit, ať se něco přiučím. Díky

Dan
..................................................................................
Durango DNX8 1/8 (Nitro), Rampage XB 1/5 (Naturál), Duratrax 1/8 835E (elektro)

564

Re: Misto na jezdeni Praha-Opatov

Koberce jsou take v pohodě, jen musis změnit styl průjezdu zatáčkou. Přechody mezi ruznymi povrchy mi príjdou naopak jako zajimave zpestření. Nějaké koberce se ještě budou přidavat, ale cela draha myslim vykobercovaná nebude.

1:8 LRP S8 TXe                      1:8 Losi 8ight 2.0Te                     1:10 Duratrax Evader DT

565

Re: Misto na jezdeni Praha-Opatov

Je to stylu, který mi moc nejde, ale musím se ho naučit.

Dan
..................................................................................
Durango DNX8 1/8 (Nitro), Rampage XB 1/5 (Naturál), Duratrax 1/8 835E (elektro)

566

Re: Misto na jezdeni Praha-Opatov

Koberce v zatáčkách? 
To nevím tedy....

Hobao Hyper 8, 1/8 Buggy ; LRP Shark Monster 1/18
Bylo: Kyosho DBX, Kyosho MP777

567

Re: Misto na jezdeni Praha-Opatov

Dík za pěkné fotky.

botomi napsal:

ahoj, tak tady jeste nejaky akcni foto z nedele http://www.uloz.to/xKbmpn8/auticka-9-9-2012-chodov-zip

Caster Buggy EX 1,5 Pro, Caster Buggy SK-10 4WD, SANWA M11X

568

Re: Misto na jezdeni Praha-Opatov

Fotky jsem stáhl a jak bude trocha času, hodim je na web. Pokud někdo ještě máte, PM.

- Mořeplavec

LRP S8 BXe Team + Mamba monster 2200 + GT3B
Equilibrium PROFI 2,0 350W, Dualsky 6S@4450

569

Re: Misto na jezdeni Praha-Opatov

Cago chlapci.
Dovezu nejake stare vlnene koberce, dva tusim
A mam dotaz.
Co podlahova krytina? Takova ta stara komunisticka panelakova? Je nam nejak k uzitku?

570

Re: Misto na jezdeni Praha-Opatov

Je někdo ochotný z okolí naší dráhy, pujčtit svoje auto na foceni příští týden? Potreboval bych idealně nějakou leštěnku buggy 1:8 a také nějaké malé měřítko, připadně jiné auto v hezkém stavu. S modelem se nebude jezdit, poslouží pouze jako rekvizita. Vyzvedl bych si ho večer pred focením a následný den ho vrátil. Díky bližši info přez SZ

Naposledy upravil: Dovi (12. 09. 2012 14:54:46)

1:8 LRP S8 TXe                      1:8 Losi 8ight 2.0Te                     1:10 Duratrax Evader DT

571

Re: Misto na jezdeni Praha-Opatov

Můžu půjčit, ale leštěnka to asi už není no ... taková ta fialová mrška - Mugen wink

S pozdravem, Aleš.
Mugen Seiki  - MBX6 eco; Spektrum - DX3C; Savöx - 1267 MG; XERUN (2250 kV + 80 A)
Align - T-rex 550 E, Graupner HoTT MX-20

572

Re: Misto na jezdeni Praha-Opatov

Ja muzu zapujcit male revo (stock), pac jsem bez serva. Mozna by slo i trosku vylestit :-)

573

Re: Misto na jezdeni Praha-Opatov

Nedele 16.9. cca v 15:00 jezdeni, prida se nekdo?

S pozdravem, Aleš.
Mugen Seiki  - MBX6 eco; Spektrum - DX3C; Savöx - 1267 MG; XERUN (2250 kV + 80 A)
Align - T-rex 550 E, Graupner HoTT MX-20

574

Re: Misto na jezdeni Praha-Opatov

Jedem do hute

**XRAY XB9 Brushless**                                                         **Xray XSCT-projekt ve vystavbe**
Bylo:HB-D8Te E-Revo, Serpent S811 brushless, Xray 808e, Losi 8ight Te 1.0,  Schumacher CAT SX, HPI E-Firestorm FLUX.

575

Re: Misto na jezdeni Praha-Opatov

Ja vim, ale treba nekdo ne smile. Ja jdu dopoledne na strelnici, tak Hut moc nestihnu zda se.

S pozdravem, Aleš.
Mugen Seiki  - MBX6 eco; Spektrum - DX3C; Savöx - 1267 MG; XERUN (2250 kV + 80 A)
Align - T-rex 550 E, Graupner HoTT MX-20