1

Téma: Epoch 1/43 Indoor Racer

Ahoj,
zháníme s kámošem mini autíčka,něco kolem měřítka 1:43.
Jde nám o hodně malá auta,s proporcionálním ovládáním,takových těch "China" aut s ovládáním jenom doleva/doprava/dopředu/dozadu je dost ale s kvalitním ovladačem jsem žádné nenašel.
Akorát ten Epoch 1/43 Indoor Racer ale nevím kde se dá koupit.
Existuje ještě něco v takovím měřítku?Cena roli nehraje
Díky

EDIT:ještě jenom doplním že to nemusí být zrovna 1:43 ale třeba iWaver kterej má 1:28 už je moc :-)

2

Re: Epoch 1/43 Indoor Racer

No ještě bych mrknul na Kyosho NaNo, nebo Team Losi Micro T atd...

3

Re: Epoch 1/43 Indoor Racer

To Kyosho vypadá dobře,dá se koupit v ČR?

4

Re: Epoch 1/43 Indoor Racer

No tak podle gůůůglu ho maj jen na mipě. Ovšem ta cena, tak to je palba big_smile

5

Re: Epoch 1/43 Indoor Racer

Neni to tak drahy nahodou. Kolik bys chtel, aby to stalo? Furt jen penize penize   :x

Tekin!

6

Re: Epoch 1/43 Indoor Racer

no když vezmu, že jsem za tuhle cenu kupoval Sharka rtr big_smile

7

Re: Epoch 1/43 Indoor Racer

Hů,4300kč se mě zdá jako dost za takovou malou potvoru,sice sem říkal že na ceně nezáleží,ale todle sem nečekal.
Škoda,že nemají skaldem toho Epocha,ten se prodává za 50$ + poštovný,ale je vyprodanej.

8

Re: Epoch 1/43 Indoor Racer

Ale zase nadruhou stranu,má to 2,4Ghz ovladač a vypadá fakt dobře,ach,ale ta cena  :evil:
Má ho někdo,může ho trošku popsat,jestly za to stojí,nebo při první jízdě ulítnou kola  big_smile

9

Re: Epoch 1/43 Indoor Racer

Tak potom radím ty Losinky. My je jezdíme s kolegou v práci big_smile

10

Re: Epoch 1/43 Indoor Racer

ahoj vy máte losi micro t uvažuju že si ho koupím tak na 99 procent big_smile ale chci se zeptat kolik vydrží na jedno nabití.Dočetl jsem se že je to "držák" a prý snese i větší skoky.Závěrečná otázka jestli je dobrý ja s nim ještě nikdy nejezdil ani s takovím měřítkem tak nevim. Pls odpovězte díky Adam.

11

Re: Epoch 1/43 Indoor Racer

ty mini baterky nejsou nic moc, kdyz byla starsi jezdil sem mozna 10minut, proto kdyz jsem zase shanel micro tak jsem koupil micro desert trucka abych tam mohl dat vetsi baterku aniz bych musel delat velke upravy na aute, treba by to vyresila lipolka, ale s tema v micrech nejezdim, moc s nema ani neskacu tak ti v tom neporadim nejvetsi skok asi byl asi pul metru kdyz mi auto spadlo, zatim sem nic krom pastorku nerozbil a pokud chces velke skoky tak budes muset chodit na skatepark nebo si udelat neco doma na koberci nebo na hladkem betonu, auto ma problemy kdyz nejezdi na hladke plose, pridam odkaz s fotkama kde mam upraveny podvozek na vetsi baterku
http://jencek8.rajce.idnes.cz/micro-T_m … RAMINATOR/

E-REVO Brushless / Summit  / Sakura D3 drift / MICRO-DT / MICRO Raminator /
E-REVO VXL / MICRO-T / HPI BLITZ / SAVAGE flux hp / (bylo) 
http://jencek8.rajce.idnes.cz/

12

Re: Epoch 1/43 Indoor Racer

Díky moc tak losinka je doma přesnějí micro T od Pecky modeláře smile už jí mám zajetou a je to zábava s tim drandit po obýváku big_smile a skáču s ní tak max 20 cm do dálky a to odpružení no to je super ale asi si dokoupim ještě jednu baterku smile