51

Re: CalcRC- RC kalkulačka - rychlost a rozměr aut, databáze LiPO a jiné...

Frčíme do světa smile smile

http://img9.rajce.idnes.cz/d0902/1/1743/1743611_327290f4cdf7da16ee6ba7f812d16f9a/images/calc_ve_svete.jpg?ver=2

Savage FLUX HP tuning - Futaba 4PL  / Multiplex Funcopter v2         byl E-Savage
naše RC kalkulačka        Foto   Video       www.rc-models.cz/

52

Tak a už jsme ve světě smile smile smile

http://img9.rajce.idnes.cz/d0902/1/1743/1743611_327290f4cdf7da16ee6ba7f812d16f9a/images/calcrc_mare.jpg?ver=2

Savage FLUX HP tuning - Futaba 4PL  / Multiplex Funcopter v2         byl E-Savage

53

Jojo, dobra reklama je polovina uspechu. Za chvili budeme mit vlastni hvezdu ve vesmiru... big_smile

XRAY T3R, Traxxas Ken Block, Axial SCX10 Hilux, Axial Wraith, Tamiya Scania R620 - Spektrum DX3E, DX3C, Futaba 4PL
Beta 1400, Multiplex FunCub, Ikarus vznášedlo - Spektrum DX7, FrSky Telemetry
www.mojemodely.cz, www.calcrc.com

54

Jen tak dal kluci, drzim palce.

Traxxas Summit, Special Ocelwagen
Axial EXO TERRA buggy, Axial Wraith.
Zatím nejlepší bylo EXO

55

Ahoj hoši, jak víte kolik je přesně limit pro to aby nechytli celníci balík?

Team Durango DESC410 V2 PRO a DJI Phantom F302
Quadcopter, České Silnice, youtube

56

Jak to vime? No, jsme mooooc sikovny. smile
A ted trochu skromne, je to jednoducha matematika. Ale je to dost ukonu, proto jsme ten vypocet udelali. Jinak ten vypocet neni vubec tajnej, nedavno jsme ho resili v tlacharne...

XRAY T3R, Traxxas Ken Block, Axial SCX10 Hilux, Axial Wraith, Tamiya Scania R620 - Spektrum DX3E, DX3C, Futaba 4PL

57

Jsem zde nový a prográmek jsem si stáhnul a musím uznat moooc pěkně udělaný a přehledný.Velká pochvala.

1:10 HIMOTO NASCADA 4000 NiMh,Equilibrium 3.5
RC mini buggy 1:52 mikro autíčko do obývaku big_smile

58

Fik napsal:

Tak a už jsme ve světě smile smile smile

http://img9.rajce.idnes.cz/d0902/1/1743/1743611_327290f4cdf7da16ee6ba7f812d16f9a/images/calcrc_mare.jpg?ver=2

JJ jeste koupit sidlo v Silicon Valley (česky Křemíkové údolí) a mate to komplet...

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/3/3f/SJPan.jpg/800px-SJPan.jpg

Ale RC kalkulacka je vyborna vec. Diky za ni...

HB D8Te: Mamba2, Leopard 4092 1480KV, Hitec HS 7955TG, Pro-Line Trencher X 3.8
Losi Micro SCT 
Dron DJI F550 NazaM V2 Taranis na ceste...          http://wormsnake.rajce.idnes.cz

59

V Silicon Valley vedle Mrkvosoftu? Tam neni misto pro dva giganty, MS by se musel prestehovat! big_smile

Jinak diky za pochvaly. Jsme radi, ze se libi. Uvidime, co budete rikat zitra... wink

60

Jo jářku......uvidíme.....

61

Zdravíme přátele RC modelů
Máme tu po roce opět Štědrý den a naše kalkulačka – jak už se stává skoro tradicí - svojí nejnovější "vánoční" verzi 2.5.0
Co je nového? Noo pevně doufáme že Vám uděláme radost…..
Za samostatnou zmínku stojí především zbrusu nová interaktivní záložka LIPO FILTR s opravdu sofistikovaným vyhledáváním baterií z HobbyKingu mimo jiné třeba podle rozměrů a hmotnosti, což spousta z Vás snad ocení. Na HobbyKing filtru takové určitě nenajdete. Databáze aku bude průběžně aktualizována – na záložce máte možnost si vždy zkontrolovat zda máte poslední verzi (tlačítko s modrou šipkou). Navíc přímo z tabulky filtru můžete lipolku nejen zobrazit, ale i přejít na její  www stránku…. No a na ostatní věci jistě přijdete sami.
Dále nový výpočet v záložce COUNTERSTEER a nový obrázek v záložce EXTRA
Též nový design - snad se bude líbit.
V neposlední řadě  jsme přidali pod stromeček nových 113 modelů, 28 motorů a 14 nabíječek
Tak šťastné a veselé.......
R.Tomeček & V.Fiala
http://www.calcrc.com

2.5.0
* nová záložka LIPO FILTR
* v záložce EXTRA nový obrázek pro zapojení HV serva
* v záložce COUNTERSTEER nový výpočet pro délku řemenu

* přidány 4 modely: Team Losi Night Crawler, TeknoRC TKR500-EB48, Axial SCX-10 Jeep Wrangler, Mugen MBX-6R     
* přidáno 6 modelů HPI (Ken Block WR8 Flux, HB TCXX kit, E10 drift, HPI Blitz Flux, HPI HB D812, HPI HB R10)
* přidány modely od výrobců HongNor(18) a Arrma(6)
* přidáno 9 modelů Team Associated B44.2, B44.1, 10RC5.1, SC8.2e, SC10GT, GT2, SC10B, ProLite 4x4 SC,  APEX
* přidáno 5 modelů Kyosho Scorpion XXL VE, DEX Demon, Ultima RB6, Sand Master, Nexxt, KF01
* přidány 3 modely Serpent S411 FF, Tamiya Lunch Box, Yokomo GT                               
* přidány modely Mugen MBX-7, Traxxas Nitro Slash, Ansmann DNA Buggy
* přidáno 5 modelů Schumacher (CAT K1, Cougar SV2, Cougar SVR, Fusion 28 Turbo, SupaStox)
* přidány 5 modelů XRAY (NT1R, RX8 2012, XB4, XB9, XT8 2009)
* přidány 2 modely Duratrax (835B, Nissan GT-R)
* přidány 2 modely Teeam Durango (DESC210R, DEST210R)
* přidáno 24 modelů Himoto (Bowie, Centro, Crawler RCF-8, Drift TC, EDC-16, EXB-16, EXM-16, EXT-16, Formula Car, Katana, Mastadon, Mayhem, MEgae MT10, Megae XB10, Mini Rock Crusher, Rock Crusher, SCT-16, Shootout, Spatha, Spino, Tanto, Tyronno, Vega8 XB, Ziege)
* přidáno 5 modelů MCD (Cheetah MT V4, Monster V4, Race Runner V4, W5, X4 Rally)
* přidáno 14 modelů Nanda (BD8E, BD8R, BD8SC-E, BD8T-E, DK1, NR-10, NRX-10D, NRX-10R, NRX-12, NRX-8, NT-10, Pathfinder, Raptor-E, Spirit)

* přidáno 14 nabíječek (Hitec X2-400, Equilibrum Twin 80, Nosram Stealt Touch Evolution, Ansmann Racing xBase Ultimate, Ansmann Racing xMove Deluxe,  Dynamite Passport Ultra, Dynamite Vision Ultra, Turnigy Mega 400W x 2, Turnigy Fatboy 8 1300W, Turnigy 10XC 10S 400W, Turnigy MAX80W, iCharger 306B, SkyRC QUATTRO B6 80W, TrakPower VR-1 Dual Racing Charger)
* přidáno 6 brushless motorů ModelCraft, 17 brushless motorů Tekin Redline Gen2, 3 nitro motory Ansmann, nitro motor Duratrax G-27CX, 3x Traxxas nitro

* doplněny převody modelů Axial EXO a Axial AX-10 Ridgecrest
* opravena chyba ve filtru modelu (nezobrazovaly se modely v měřítku 1/36)
* opraveny obrázky u modelů Graupner Radicator 3.0, WP flash 3.0 a Roadfighter ST
* opraveny chybné odkazy na www stránky u RC modelů
* v záložce EXTRA opravený obrázek pro zapojení UBEC
* u cz lokalizace opravena chyba při načítání kurzovních listů (při offline došlo k chybě)

62

Už som ju stihol nainštalovať ale pri spustení  my píše Error:  File access is danied 80004005

Mám: Xray XT8,    FlySky-GT3C, Raytronic C14,    (losi raminator na predaj)
Bolo: himoto emxt-1, HPI firestorm flux, Savage flux XL
http://foxo66.rajce.idnes.cz/

63

I to se bohuzel obcas stane. Ale na 99% bude chyba na Tvych oknech. Stahnul si verzi .zip nebo .exe? Jakou mas verzi OS? Pokud Ti to stale nechodi, pisni mi na skype nebo ICQ, dame to dohromady... smile

64

Když stáhnu verzi .exe dělá mi to to samé jako FOXOVI, ale když stáhnu .zip tak se to jede v pohodě. Tak skus stáhnout .zip .

Traxxas Summit 1:10 2,4Ghz,
Traxxas E-maxx 1:10 2,4Ghz, Mamba Monster. Tatra 815 4x4 - pokus o expedice, stavba...
http://andryxd.rajce.idnes.cz/

65

Tak jsem trochu hledal a neco jsem nasel. Cyyba neni v .exe verzi, ale ve Windows. Pokud se instalace jenom odklika a program se nainstaluje do Program Files, skonci pusteni programu vyse uvedenou chybou. Pri instalaci do jineho adresare to maka. Ted uz jenom prijit na to, kde je zakopanej pes... sad
Blby je to, ze to dela jenom nekde a jenom nekomu, coz se dost blbe hleda. Ale uz vim, co budu delat na Stedry den. big_smile
Chlapi date mi info, jaky OS mate?

66

Já mám Windows 7.

Traxxas E-maxx 1:10 2,4Ghz, Mamba Monster. Tatra 815 4x4 - pokus o expedice, stavba...

67

AndryxD napsal:

Já mám Windows 7.

Mas 32bit nebo 64bit?

Nahodil jsem novou verzi .exe, muzes to pls zkusit?

68

Funguje to bezproblému, vše v pořádku. Mám 32bit

69

Se z tech woken pos...! No aspon se nebudu pres svatky nudit.
Diky za info

70

Jsem ateista, ale díkybohu že pan programátor vstává tak brzo smile jinak..... smile

71

Stáhnul jsem zip verzi a funguje naprosto vpohodě.Dobrá práce. Jinak mám W7 32bit i 64bit a na obou jede bez problému.

1:10 HIMOTO NASCADA 4000 NiMh,Equilibrium 3.5
RC mini buggy 1:52 mikro autíčko do obývaku big_smile

72

Diky za info. Problem neni v .zip verzi ebo .exe verzi. Problem byl v tom, ze ta .exe verze se instalovala do Program Files a tam si wokna hrajoou na nejaky pristupovy prava. Musim zjistit, co se jim najednou prestalo libit. Ale na netu uz je opravena .exe verze, ktera se instaluje jinam, kde je to bez problemu...

73

Tak už my to ide. Dík za rýchlu opravu.

Mám: Xray XT8,    FlySky-GT3C, Raytronic C14,    (losi raminator na predaj)
Bolo: himoto emxt-1, HPI firestorm flux, Savage flux XL
http://foxo66.rajce.idnes.cz/

74

Mám problém, v záložce "výpočet rychlosti" mi nelze vybrat typ pneu(jinak vše funguje). Zkoušel jsem program odnistalovat a znovu nainstalovat (soubor .exe), tak i přesto to nejde. Mám Win XP profesional.

PS: předchozí verze fungovala OK

Naposledy upravil: vrkal (24. 12. 2012 22:59:07)

HPI E-Firestorm, Dualsky XC 800tf, Dualsky Z5 9,5 G2

75

Diky za info. Zkus prosim znovu stahnout verzi z internetu. Po nainstalovani bude mit oznaceni 2.5.0a a pak mi dej pls echo, jak to vypada. Diky