1

Téma: Matky na unašeč savage

Ahoj.Chtěl bych se zeptat jestli se dají sehnat matky na unašeče na savage x ty velkoplošné stříbrné.Ty maji obráceny zavit a nikde je nemohu najít. jsou akorát všude jen ty černé ale ja na dvě kola potřebuji ty stříbrné. Našel jsem je akorát v setu s 17mm unašeči a to navíc maji všude vyprodané. set má číslo 86821 .Dík za každou radu

2

Re: Matky na unašeč savage

Ahoj,

podle mě žádné matky na Savage X nemají obrácený závit, všechny jsou s pravým závitem.
Je to tak na X4.6 i na Fluxovi.
Taky unašeče kol mají pravý závit. O levých závitech vskutku nevím - a pokud něco takového existuje,
pak to bude nějaká nestandardní alternativa.

Od HPI jdou matky sehnat jen v setu s 17mm hexy a piny  t.j. 86821, nebo Z680.
V obou případech mi přišly v černém provedení.

Já teď používám daleko lepší zbůsob uchycení kol:
http://www.integy.com/st_prod.html?p_pr … Y9i9kpIXAk

a jelikož mám i kola s 24mm hexem, tak mám i toto:
http://www.hpieurope.com/piw.php?lang=e … tNo=102530

Ty původní matky se neustále povolovaly, kola mi utíkaly z auta, hexy se v ráfkách zakousávaly, apod.
Teď to mám v klidu smile.

Mirek

Savage FLUX GT-2 RTR 2,4GHz + CastleLink / Savage X4.6 Nitro GT-2 3sp Reverse + LRP C3-STX Pro 2.4 GHz FHSS / BULLET MT Flux RTR / 2x Tamiya Monster XBPro Mighty Bull RTR / Raytronic C60

3

Staré modely Xka mají obrácený závit a nejdou opravdu sehnat. Možná je bude mít Michal Pála někde v šuplíku. smile Zavolej mu na 777 208 596.

22 kol, z toho 6 ve vzduchu. 2x Axial, 2x Kyosho, 1x Multiplex, 1x Hacker. smile
Bylo: hodně, hlavně buggyn. smile

4

hopik napsal:

Staré modely Xka mají obrácený závit a nejdou opravdu sehnat. Možná je bude mít Michal Pála někde v šuplíku. smile Zavolej mu na 777 208 596.

Takže mám raději koupit nové unašeče a bude klid že big_smile ono černých matek mám dost ale ty stříbrné obracené už ne.
unašeče jsem našel akorát tyto 86065 ale chtěl bych je v kalené verzi ale maji trochu jiny rozměr a jsou na fluxe...

5

Koupě nových pravotočivých, je za rozumné peníze, jen bych si předem zjistil, zda jsou velikostně stejné. Ale asi snad ano.

22 kol, z toho 6 ve vzduchu. 2x Axial, 2x Kyosho, 1x Multiplex, 1x Hacker. smile
Bylo: hodně, hlavně buggyn. smile

6

Aldacvalda napsal:
hopik napsal:

Takže mám raději koupit nové unašeče a bude klid že big_smile ono černých matek mám dost ale ty stříbrné obracené už ne.
unašeče jsem našel akorát tyto 86065 ale chtěl bych je v kalené verzi ale maji trochu jiny rozměr a jsou na fluxe...

Ahoj,

myslím, že klidně můžeš koupit tyhle tvrzené unašeče (vydržej snad všechno):
86928  SUPER HEAVY DUTY AXLE 8x11x44mm
http://www.hpieurope.com/piw.php?lang=e … rtNo=86928

... koukni se na těch hpi stránkách na jaká auta všude pasujou.

Sám je mám na Fluxovi a Savage X4.6ce, a naprostá spokojenost.

Ten co Ty píšeš (86065) má jinak rozměr 8x9x44mm.

Mirek
smile

Savage FLUX GT-2 RTR 2,4GHz + CastleLink / Savage X4.6 Nitro GT-2 3sp Reverse + LRP C3-STX Pro 2.4 GHz FHSS / BULLET MT Flux RTR / 2x Tamiya Monster XBPro Mighty Bull RTR / Raytronic C60