1

Téma: Savage Flux Expedition Car

Tak jsem se - ovlivněn Polyho SCXkem - rozhodl, že tento rok nezničím na Fluxovi ani šroubek lol
Flux se totiž pro letošek stává expediční kárkou (někdy i s kárkou) lol
Pravý scale zatím kupovat nemíním, ale nikdy neříkej nikdy. Nicméně jsem v tomhle asi jako Dovi - velký se mi prostě líbí smile

Převod doznal radikální změny ze stock pastorek/spur 20/44 na 12/52 - celkový převod auta je nyní místo 15ti 30,94 – na chlup jako má stock Axial Wraith  big_smile a jen o fous míň než SCXko….
Mám dva diferáky navíc, tudíž došlo k jejich totálnímu uzamčení tavnou pistolí a přehození na expefluxe.
Napájím dvěma 3S aku do paralelu – 10000mAh, jízdní doba po první 3hodinové expedici na Choustník byla 1:30hod čistého jízdního času (měřeno wattmetrem)
Kombo jsem nechal původní a rovnou říkám, že to žádná cukatura není, tochu jsem poladil nastavení reglu a lehký převod tomu ještě pomohl. Samosebou plechovce nebo senzorovýmu kombu se to v citlivosti pomalé jízdy nevyrovná, ale já jsem spokojen. A myslím že Poly potvrdí, že je to naprosto v pohodě.
Servo se vykoupalo v Plastidipu - pro jistotu smile
Servosaver šel natvrdo.
Na tlumiče se vrátily zpět měkké pružiny a olej jsem zatím dal “vodičku” 10WT, ale asi to zkusím bez oleje – jen vducháče. Polyho SCXko se s nima fakt pěkně pohupuje… no uvidíme příště lol
Zbývá doupravit a ověsit doplňkama kastli - ochranný rám na rampu už jsem dodělal, anténu taky (pořádnej jeep bez antény prostě pro mne není to pravý)
Tak ještě naviják, nové kola (s lepším vzorkem na šplhání), nový přední a zadní nárazník, řidiče........ a prostě porád něco..

Tady první rochnící rychlý videjko toho "mastodonta" tongue

Savage FLUX HP tuning - Futaba 4PL  / Multiplex Funcopter v2         byl E-Savage
naše RC kalkulačka        Foto   Video       www.rc-models.cz/

2

Re: Savage Flux Expedition Car

lol sice jsem natáčel (holt, musím se pochlubit), ale ten zvuk si nějak nevybavuju. Kurde to je ale brumla lol

Je: E-Revo VXL / SCX10 - Jeep Wrangler Rubicon / Axial Wrangler Wraith / Spektrum DX3C / Hitec Eclipse 7 PRO
Byl(o): Cross Tiger / Savage 3,5ccm / E-Revo VXL / E-Maxx 3908 / Blade Dancer / Gama 2100 / Scout
FOTO▼▲▼VIDEO▼▲▼WEB

3

Vitej mezi nami Vlado. smile Tohle je takovej ten prechodovej mustek, nez dojdes ke koupi poradneho trialu. wink
Ale libi se mi to. jen mam obavu z te tavky v diferaku, zda to udrzi. Ten zvuk, to asi nebudou prevody, co to je?

XRAY T3R, Traxxas Ken Block, Axial SCX10 Hilux, Axial Wraith, Tamiya Scania R620 - Spektrum DX3E, DX3C, Futaba 4PL
Beta 1400, Multiplex FunCub, Ikarus vznášedlo - Spektrum DX7, FrSky Telemetry
www.mojemodely.cz, www.calcrc.com

4

Pomalu se rýsuje nový expediční čenich, přidáno aktivní chlazení na sud a nová "stoupací" kola

http://img10.rajce.idnes.cz/d1003/6/6105/6105284_c76c63ac6558d0168e1665df9a30e026/images/DSC00115.jpg

Dnes parádní výstup na Blaník
http://fik33.rajce.idnes.cz/Akce%2C_exp … C00079.jpg

http://img10.rajce.idnes.cz/d1003/6/6105/6105284_c76c63ac6558d0168e1665df9a30e026/images/DSC00125.jpg?ver=2

Savage FLUX HP tuning - Futaba 4PL  / Multiplex Funcopter v2         byl E-Savage

5

Libi se mi ten predni naraznik s navijakem, to je fakt pekny. Co to mas na tom soudku zepredu?

XRAY T3R, Traxxas Ken Block, Axial SCX10 Hilux, Axial Wraith, Tamiya Scania R620 - Spektrum DX3E, DX3C, Futaba 4PL
Beta 1400, Multiplex FunCub, Ikarus vznášedlo - Spektrum DX7, FrSky Telemetry
www.mojemodely.cz, www.calcrc.com

6

Fik napsal:

..... přidáno aktivní chlazení na sud .....

starej pc chladič s ventilátorem, aby se pivko nepřehřívalo smile smile

7

Kluci ten terén vám závidím,nádhera tam by se summit vyřádil smile

Je: E-firestorm,yokomo dib 2
Bylo toho hooodně smile
http://pavlos12.rajce.idnes.cz/