1

Téma: ECX Monster Truck 1:18 Smash -jak ho vylepšit???

dobrý den, před půl rokem jsme dostal model ECX Monster Truck 1:18 Smash. Model mě baví,ale když jsem se koukal na nějaká videa zjistil jsem,že se dá model upravit aby jezdil rychleji. Je to můj první model a celkově moje první zkušenost s modely takže o tom skoro nic nevím,tudíž nevím čím bych to mohl zlepšit. Poradil bysme někdo co si mám dokoupit? děkuji za jakekoliv rady :-)

2

Re: ECX Monster Truck 1:18 Smash -jak ho vylepšit???

To tě vyjde dost draho : musel bys koupit střídavé kombo , RC soupravu a aku.    - odhadem 3500,-:D

- -  Servis RC modelů :     Fotky    Videa    Blog    Zvuk    Tel:  608 249 147  - -

3

Re: ECX Monster Truck 1:18 Smash -jak ho vylepšit???

Nevim proc by mel kupovat novou rc soupravu atd..Bohate mu staci koupit stridavy set (motor + regulator) od ezrunu ktery je urceny pro modely 1:16. Ted otazka zda to vleze i do modelu 1:18.
Jinak ten stridavy set se da sehnat kolem 2000Kc

Turnigy Desert Buggy Brushless 2WD 1:10
Himoto Monster EMXT 1 4x4 RTR 1:10 (verze 2014)

4

Re: ECX Monster Truck 1:18 Smash -jak ho vylepšit???

možná místo bezmyšlenkovýho psaní příspěvků by bylo lepší mlčet a před tím kouknout na net a zjistit že je regl a příjmač sloučenej!!!!!! pak bys tady nepsal tyhle hloupý odpovědi.
ale je možný že jsi tak hustej že to dovedeš vyměnit v tej krabičce a přepájet to tak aby mu zůstala stávající RC.

Naposledy upravil: axetom (04. 01. 2014 18:01:14)

Tamiya TT01-e->Buggy Tamiya DF-02->MT Himoto EMXT-1 ->nejhorší co jsem kdy měl:( -> SC LOSI STRIKE->SC Durango DESC210->SC TLR22SCT
Sanwya 2,4GHz // iPhone 4S // Audi A4 B6 Quattro :-)

5

Re: ECX Monster Truck 1:18 Smash -jak ho vylepšit???

Tyjo konecne tu nekdo modelare hspracing trochu sprazil... (a pritom slusne a logicky big_smile )
Stejne me pripada ze je to jen marketingovej robot jistyho webu.


K tematu ja bych 18tinku netunil, ale jestli te modelarina bavi setril bych na vetsi model, s vetsimy molely je mnohem vic zabavy, ale jsou nesrovnatelne drazsi bohuzel sad .

Naposledy upravil: Wormsnake (04. 01. 2014 21:08:45)

HB D8Te: Mamba2, Leopard 4092 1480KV, Hitec HS 7955TG, Pro-Line Trencher X 3.8
Losi Micro SCT 
Dron DJI F550 NazaM V2 Taranis na ceste...          http://wormsnake.rajce.idnes.cz

6

Re: ECX Monster Truck 1:18 Smash -jak ho vylepšit???

Tak to se omlouvam ale nenapadlo me ze by to mohlo byt vse v jednom. V 90% pripadech byvaji tyto komponenty vzdy samostatne.
Takze mas dve moznosti

Turnigy Desert Buggy Brushless 2WD 1:10
Himoto Monster EMXT 1 4x4 RTR 1:10 (verze 2014)

7

Re: ECX Monster Truck 1:18 Smash -jak ho vylepšit???

U malych meritek to zas tak neobvikle neni je to spise caste.

HB D8Te: Mamba2, Leopard 4092 1480KV, Hitec HS 7955TG, Pro-Line Trencher X 3.8
Losi Micro SCT 
Dron DJI F550 NazaM V2 Taranis na ceste...          http://wormsnake.rajce.idnes.cz