1

Téma: EZ-start do hpi

ahojky koupil sem si do mé buginy (trophy 3,5) motorek nitro bull 21 a otazka zni zda by na tenhle motorek šel přidělat ez-start z traxxase http://www.rctech.net/forum/attachments … g_1084.gif pořípadě co vše by se na tom motorku muselo vymenit aby to tam pasovalo volnoběžny ložisko je jine díky za každou radu :-)

2

Re: EZ-start do hpi

Tak to asi nepůjde , řeš to spíš rotostartem.

- -  Servis RC modelů :     Fotky    Videa    Blog    Zvuk    Tel:  608 249 147  - -

3

proc by to neslo ? málo místa nebo jinej zadrhel ? smile
na savage to jde je to i na youtube http://www.youtube.com/watch?v=qcWwloWYnFs ta zelena podložka je jen aby ez-start dosedl na motorek ma na sobě vystouplej kroužek ,tak proto ta podložka
druha věc je že by to chtělo poupravit koleno k výfuku.
roto start sem měl než se rozštípl ten malej pastorek a než se rozsypal motorek yikes a taháni za šnůrku nic moc :)no hold když se daří tak se daří

4

nevím jestli sem to neměl dát spíš do dílny nebo do tlachárny kdyžtak sorry a prosím o přesun

5

Umístěné je to dobře , ale problém je v tom že kompatibilita mezi výrobci je problematická a dokud nebudeš mít ty dva komponenty které chceš spasovat v ruce abys je mohl vyzkoušet , tak nic nezjistíš. EZ start Traxxas mám doma , ale tvůj motor neznám.

Navíc sis koupil motor kterej se tu ani pořádně neprodává , proč sis nekoupil rovnou Traxxas motor.
Každej výrobce a každá řada motorů má jinou přírubu zadního vika a informace že EZ start má někdo na HPI je irelevantní , když ty máš jinej motor.

- -  Servis RC modelů :     Fotky    Videa    Blog    Zvuk    Tel:  608 249 147  - -

6

traxxas motor je cenovkou někde jinde :-) vím že i kvalitou ,ale na to moje poježdění ten nitrobull stačí,akorát se mi ten ez-system líbi že je to při jednom

7

Je to jenom zátěž navíc, lepčí je startbox.

8

Je pravdou že to je zátěž, ale nedám dopustit na EZ-start Traxxas. Mám Slayera a takto startovat je prostě paráda.
Jasně že mam také startbox na ostatní auta. Zvažoval jsem také doplnit do dalších aut, ale upustil jsem od toho. Postačuje mi startbox.

Dan
..................................................................................
Durango DNX8 1/8 (Nitro), Rampage XB 1/5 (Naturál), Duratrax 1/8 835E (elektro)