1

Téma: použití oleje

Ahoj hledal jsem ale nenasel zda se da použít olej do diferencialu take do tlumičů( mam to auto co je na profilu) popřípadě pokud nekdo ví kolik oleje potřebuji do všech 8 tlumičú  díky za každou odpoved

Naposledy upravil: nemiem (11. 02. 2014 12:29:33)

FG Bigfoot Monster Truck 2WD 1/6

2

Re: použití oleje

Já jsem teprv začátečník, ale mám pocit, že do diferenciálu se dává olej (podstatně) hustější než do tlumičů. A množství bych odhadl na jednotky ml (tak okolo 5-8ml) na jeden tlumič...

Naposledy upravil: poutnik (11. 02. 2014 12:56:08)

3

Re: použití oleje

Jo to se dává ale vyčetl jsem ze bych mel použít viskozitu oleje 2000 což je i do diferaku ale nevím jaký je v tom jiný rozdíl

FG Bigfoot Monster Truck 2WD 1/6

4

Re: použití oleje

Já jsem teda do tlumičů použil viskozitu 700, ale koukám že v eshopu (rcauta) mají v kategorii "olej do difu" a "olej do tlumičů" stejné viskozity, do tlumičů tedy od nižších... tak nevím... asi to lze do obou...

5

Re: použití oleje

Oleje by měli být složením stejné a neměl by být tudíš problém se záměnou. Já jsem to taky zaměňoval a bez problémů. Oleje do tlumičů a difů mají jinou hustotu a proto jsou rozděleny do těchto dvou skupin

- -  Servis RC modelů :     Fotky    Videa    Blog    Zvuk    Tel:  608 249 147  - -

6

Re: použití oleje

predpokladam,ze mas FG.Do difu dej vazelinu,kdyz jsem jezdil FG,daval jsem tam A00,do tlumicu musi prijit silikonovy olej,nejlepe do monstra 2000 do vsech .

hormann HT3v3