1

Téma: Aké nové baterky do E Revo s Brushless?

Nazdar,teraz mám baterky Turnigy 5200 mAh 2S2P 7,4V 30C hardcase a chcem kúpiť nové,buď rovnaké alebo Turnigy 5000mAh 2S1P 7.4v 30C,no neviem sa rozhodnúť,ktoré by boli lepšie a prečo...Diky wink

E-Revo 1:10 s Brushless

2

Re: Aké nové baterky do E Revo s Brushless?

Paralelní články v packu jsou jen na škodu a na snížení ceny. Doporučuju tedy 2S .... 2S2P raději ne. A zvolit raději větší kapacitu nebo "C" , 150A pro E-Revo neni žádná sláva.

- -  Servis RC modelů :     Fotky    Videa    Blog    Zvuk    Tel:  608 249 147  - -

3

Re: Aké nové baterky do E Revo s Brushless?

Diky,tak ja som spokojný s tými čo mám a stačilo by mi,takže vzal by som ich znova,ale zaujíma ma,že ak by som zobral miesto nich Turnigy 5000mAh 2S1P 7.4v 30C,či by tých 200 mAh menej vadilo...nechcem ísť do horšieho,buď rovnakého,alebo lepšieho,ale skôr rovnakého,lebo peňaženka moc nepustí :-D

E-Revo 1:10 s Brushless

4

Re: Aké nové baterky do E Revo s Brushless?

200mAh už je zanedbatelá kapacita.

- -  Servis RC modelů :     Fotky    Videa    Blog    Zvuk    Tel:  608 249 147  - -

5

Re: Aké nové baterky do E Revo s Brushless?

Do kolika korun to má být ?

- -  Servis RC modelů :     Fotky    Videa    Blog    Zvuk    Tel:  608 249 147  - -

6

Re: Aké nové baterky do E Revo s Brushless?

Tak chcem z HK,tak jedno stojí 23,41 USD a druhé 23,60 USD,ale tak k tomu aj poštovné ešte...viacej nechcem dať...som rozmýšľal aj o obyčajných teda nehardcase,ale sa bojím,že ten bordel čo sa tam dostane ich môže prepichnúť,alebo inak zničiť...

E-Revo 1:10 s Brushless

7

Re: Aké nové baterky do E Revo s Brushless?

Já jsem obal nikdy nějak neřešil , tím spíš u E-Reva když má zavíratelné kastlíky.

- -  Servis RC modelů :     Fotky    Videa    Blog    Zvuk    Tel:  608 249 147  - -

8

Re: Aké nové baterky do E Revo s Brushless?

Nazdar,dneska som chcel objednať niektoré z nich a dal som do košíka a poštovné mi ponúka kuriérom len a to $53.18 alebo $35.87 za poštovné,nechápem,prečo mi to neponúkne cez flat rate?? Má niekto s tým skúsenosti? kukal som aj tú nano tech čo som mal dakedy aj pri nej to isté píše aj jednu zippy som skúsil tiež to isté... hmm vždy keď som objednával šlo bez problémov cez flat rate a teraz nejde... Tak teraz neviem skade a čo vlastne objednám za podobné peniaze...

Naposledy upravil: metalbreath (03. 03. 2014 21:46:24)

E-Revo 1:10 s Brushless

9

Re: Aké nové baterky do E Revo s Brushless?

Ač je tvůj dotaz OT dovolím si odpovědět - je to pravděpodobně díky tomu, že obj. z čínského skladu, odkud se již nedá posílat běžnou air-mail poštou balík s LiPol bateriemi....

Ad hardcase - souhlasím s Lukidol, na revo mám několik sad baterek a žádná není hardcase.....

E-Revo brushless (Spektrum DX4S 2,4GHz, RC Toro 150A + LRP Dynamic 8 2000kV (sensored), byl LRP iX8, Foxy 120A, Tekin Rx8i s Novak HV 6,5T)
Team Associated SC10 4WD (DX4S 2,4GHz, RC Toro 150A, LRP X12L SC 5.5T) a Losi Micro SCT BL

10

Re: Aké nové baterky do E Revo s Brushless?

Viem,že je to troška off topic,ospravedlňujem sa... a díky za reakciu...len čo teraz odkiaľ objednám lipolky???? Poznáš nejaký podobný shop? ten hardcase som chcel kvôli tomu len,lebo do kastlíkov sa dostali kamene a bordel...

E-Revo 1:10 s Brushless

11

Re: Aké nové baterky do E Revo s Brushless?

No zkus zvolit EU sklad, bude to sice dražší, ale s rozumným poštovným...jinak asi nic nevymyslíš.

E-Revo brushless (Spektrum DX4S 2,4GHz, RC Toro 150A + LRP Dynamic 8 2000kV (sensored), byl LRP iX8, Foxy 120A, Tekin Rx8i s Novak HV 6,5T)
Team Associated SC10 4WD (DX4S 2,4GHz, RC Toro 150A, LRP X12L SC 5.5T) a Losi Micro SCT BL

12

Re: Aké nové baterky do E Revo s Brushless?

Diky,to už ide chvalabohu a keď odtiaľ objednám budem platiť clo? Lebo teraz neviem či objednať zvlášť po jednej,alebo oba naraz...

E-Revo 1:10 s Brushless

13

Re: Aké nové baterky do E Revo s Brushless?

Z EU skladu se clo na Sk neplatí

Hormann TK09, XRAY XB2 1/10, LRP S10 1/10
WLtoys V977, Yak 55 EPP
http://mirekdusek.rajce.idnes.cz/                    https://www.youtube.com/channel/UCWWa3e … ivRaFj-riQ

14

Re: Aké nové baterky do E Revo s Brushless?

Ahoj modeláři jaky by jste mi doporučili baterie do e-reva 1/10 brushless chci to mit hodne silný a rychly:) takze asi budu volit 6s a nevim jestli je lepsi koupit treba turnigy 3s 5000 mah 40c nebo original traxxas 5000 mah 25 C. Nevim prave jestli treba ty origo budou lepsi ale nemají tak vysoké C když uz jsou ty baterky tak drahé tak nechci udelat hloupou koupi tak se tu ptám smile..děkuji moc za odpověď

15

Re: Aké nové baterky do E Revo s Brushless?

Kde budeš aku kupovat ? Jaký máš kombo ? Do kolika peněz ?

- -  Servis RC modelů :     Fotky    Videa    Blog    Zvuk    Tel:  608 249 147  - -

16

Re: Aké nové baterky do E Revo s Brushless?

Kupovat asi v Česku .. Mam  verzi se stridakem tak bych chtěl  3s 5000 mah do série , a co jsem našel tak to bude stát tak kolem4 tisic bych to videl?

Naposledy upravil: Filip rc18 (18. 03. 2014 18:09:28)

17

Re: Aké nové baterky do E Revo s Brushless?

Takže tam máš hradní výtvor - Mamba Monster ? Měl bys lepší koupit je z HK.

- -  Servis RC modelů :     Fotky    Videa    Blog    Zvuk    Tel:  608 249 147  - -

18

Re: Aké nové baterky do E Revo s Brushless?

Jj  přesně tak:) no nevim co je hk:)) a mohl bys mi nějaké doporučit 3s nevim jestli je lepsi koupit original?diky za info

19

Re: Aké nové baterky do E Revo s Brushless?

HK = http://www.hobbyking.com/hobbyking/stor … sp?whl=EUR

- -  Servis RC modelů :     Fotky    Videa    Blog    Zvuk    Tel:  608 249 147  - -

20

Re: Aké nové baterky do E Revo s Brushless?

No z Ameriky objednávat nemuzu je to pro me složitější udelat si úcty atd....

21

Re: Aké nové baterky do E Revo s Brushless?

To je EU sklad. Origo aku jsou samozřejmě předražené. Ve 3S aku s vhodnou tloušťkou není až takový výběr , ale na origo bych se vyprdnul.

- -  Servis RC modelů :     Fotky    Videa    Blog    Zvuk    Tel:  608 249 147  - -

22

Re: Aké nové baterky do E Revo s Brushless?

Tak ze tady si nemusím dělat neco jako na eBay nebo pres pay pal? No prave se mi taky nechce do tech origo...

23

Re: Aké nové baterky do E Revo s Brushless?

No , platí se to stejně , ale tak to můžeš koupit přes někoho. A vybral sis tam ?

- -  Servis RC modelů :     Fotky    Videa    Blog    Zvuk    Tel:  608 249 147  - -

24

Re: Aké nové baterky do E Revo s Brushless?

Jo tak vybral bych si . Ale nevim pres koho to koupit moc lidi co si objednávaj takhle neznám..

25

Re: Aké nové baterky do E Revo s Brushless?

Co tyhle : http://www.bighobby.cz/www-bighobby-cz/ … 3S-35C-70C

- -  Servis RC modelů :     Fotky    Videa    Blog    Zvuk    Tel:  608 249 147  - -