1

Téma: Prosim o radu!!

Caute borci,

Planujem si zaobstarat auto truggy,elektro, 2WD , 1:10(niesom sice pevne rozhodnuty ale zda sa mi to zabavnejsie jazdenie oproti 4WD), cena cca 5-6 tis. Jazdit by som chcel na lahsiom terene ,sem tam skoky,sem tam mláka,Viete mi poradit nieco s najlepsim pomerom cena/výkon/kvalita?
Som novacik a nerad by som kupil nejaku blbost... keby bolo na mne tak kupim podla toho ktore sa mi paci   ale je mi jasne ze zrovna taketo veci je vzhlad asi to posledne co by ma malo zaujimat. Ale velmi sa tomu este nerozumiem tak preto vas prosim o radu... Dik za kazdu odpoved..

Naposledy upravil: zorzo1 (23. 04. 2014 19:47:47)

2

Re: Prosim o radu!!

Ahoj,tak za mě,pokud chceš,aby to trochu taky frčelo:
pokud nechceš jezdit něco jako expedice a tak.Na to zas trochu víc jiný auto.

4wd
Střídaví motor a regulátor
Li-pol baterie
A tu truggy.  Nebo i monstříčka.
Pak asi záleží kolik do toho chceš dát,protože časem určitě lepší baterie,nabíječku....

Já jsem prostě zastánce TRAXXAS. Asi všichni tady měly jiná a levná autíčka,prošly si svým a pak stejně přešly a skončily u osvědčených značek.
Jako za 6000Kč jsou už dobrý auta použitý z bazaru.A budeš k tomu mít určitě i plno dílů
a dalšího příslušenství.

Dneska jsme zase honily Emaxxe a jak říkám.Pomalu po kopečkách to jde taky a po rovince na plný plyn taky.

Traxxas EMAXX - HPI Flux Tork 2200Kv + regl. HPI Q-Base Brushless

Himoto Monster truck 1:10 rozprodán na díly.Ale byl fajn, když zrovna fungoval.

3

Re: Prosim o radu!!

Jen poznámečka - ze 4WD pokud budeš mít chuť uděláš 2WD jednoduše - odpojíš přední kardan a frčíme, ovšem obráceně to jen tak nepůjde wink
Proto bych volil 4WD

Savage FLUX HP tuning - Futaba 4PL  / Multiplex Funcopter v2         byl E-Savage
naše RC kalkulačka        Foto   Video

4

Re: Prosim o radu!!

Ten Traxxas mi uz par ludi radilo takze asi mas pravdu.. ale popravde niesom velky zastanca bazaru  teda aspon nie pri tomto.. ohladne toho 4WD tak neviem ci velmi by som to chcel kedze udajne predsa len predok auta je viac nachylnejsie na narazy a predny pohon asi nebude lacna zalezitost ak by som to roztrepal :-)

5

Re: Prosim o radu!!

Nárazům se určitě nevyhneš.Ale někdy to vydrží strašně,že ani nechápeš a jindy špatně trefíš
kolem do rantle nebo kamene(většího) a něco ulomíš.
Ale max. rameno nebo čep ramene.Ale oprava za nový díl v ceně 250Kč třeba.
Takže pohon 4WD hned nezrušíš.Neboj.
Plus nějaká ta údržba samozřejmě.
Většina to měla tak, že koupí levnější auto,pak něco zruší,chce ho tunit a pak zjistí, že už se tuning nevyplatí a do auta nasypaly plno peněz  a pořád je to špatný.A nikde nic.

Taky mám bazarové, a pokud si něco neurazím o paletu nebo strom,co máme na naší super ,,trati,,:-)
tak jsem na to nesáhl.Koukni


http://wumat.rajce.idnes.cz/Maxxas/

Traxxas EMAXX - HPI Flux Tork 2200Kv + regl. HPI Q-Base Brushless

Himoto Monster truck 1:10 rozprodán na díly.Ale byl fajn, když zrovna fungoval.

6

Re: Prosim o radu!!

tak na zaciatok som si zabstaral LRP s10 tx blast 2  tak dufam ze ma nesklame.. smile