1

Téma: ECX Ruckus Monster Truck 4wd VS Traxxas Stampede 4wd

Ahoj, chci si koupit mé první auto a uvažuju buď o ECX Ruckus Monster Truck 4wd 1:10 se stejnosměrným motorem nebo Traxxas Stampede 4wd 1:10 rovněž se stejnosměremm. Pro ECX Ruckus hovoří fakt že je oproti stampíkovi o cca 10cm větší a zhruba 1500Kč levnější. Co myslíte, je to ECX dobrá volba, nebo raději připlatit a koupit menšího stampíka? Děkuji za rady.

2

Re: ECX Ruckus Monster Truck 4wd VS Traxxas Stampede 4wd

Hola,já mám Ecx Ruckus cca 3 měsíce ale 2WD,sem spokojen ale v základu není asi žádné auto ideál,také silnější baterku budeš chtít určité,takže další peníz k tomu a jak si to tady začnes  procitat,tak přejdes na Lipo ( jako já ) začátečník
Je tady inzerát na Stampede,tak bych se nato poinformoval
http://inzerce.modelbazar.cz/inzerat/Tr … x4/591118/

E-REVO XERUN 150A  2250 kv  Dx3.0

Bylo: ECX Ruckus 2WD 3250kv

3

Ruckuse jsem našel nejlevnější za 6900 a stampede za 7 777, rozdíl 877 Kč, neznám kvalitu ECX, i když mi bylo řečeno, že je lepší než himoto, ale Traxxas je Traxxas, základ je stejný jako u Slashe a to je držák.

Počítej ale do budoucna lepší baterku a nabíječku.... cca 2 000 celkem.

nebo kouknout po nějakých bazarovkách.

Slash 4x4 VXL, pokukuju po Summitovi, byvalo babyrevo

4

O ten cenový rozdíl mi moc nejde. To ECX mě hlavně láká kvůli toho, že je o dost větší než stampík a blíží se téměř měřítku 1:8. Spíš mi jde o kvalitu ECX, ať to něco vydrží a nezpravuju to hned po první jízdě. Jinak nabíječku mám vlastní:-)

5

Traxxas je rozhodně držák, s tím chybu neuděláš. Slash má 60 cm, ale je to skoro jen probloužené stampede o přední a zadní nárazník.

Slash 4x4 VXL, pokukuju po Summitovi, byvalo babyrevo