1

Téma: Potřebuji poradit s výběrem off-road auta

čau lidi,  potřeboval bych poradit s výběrem off-road modelu, poměr 1:10 (1:8) a to takový, aby hodně vydržel, více méně do terénu na velkou louku, do lesa, nějaké ty menší skoky a taky do vody. Cena cca 10.000,- +/- nepotřebuji ale ty nejdražší modely a nej ať je to kompletní abych nemusel dokupovat spoustu drobností. Nechci se zabývat stálýma opravama. Vím, že je tu toho spousta napsaného, některá témata už jsou příliš stará, modely se nevyrábí atd. Byl bych rád, kdybyste mi poslali už konkrétní odkazy, kde se dají auta i koupit a za nej cenu. Už jsem toho přečetl moc, prohlídl hodně videí, ale nejsem z toho moudrý, protože na trhu je moc modelů a různých variant atd. Zatím se mi jeví nej modely od Traxxas ( E-maxx, E-revo, Slash a Stampede )  . Dík za jakýkoliv dobrý odkaz či radu.

Naposledy upravil: fenil (16. 10. 2014 22:20:32)

2

Re: Potřebuji poradit s výběrem off-road auta

No , v dnešní době už to chce střídavý pohon a k tomu alespoň dvě nebo dvoje aku a slušnou nabíječku.  Nabíječka 1500,-  ,  aku 2ks 1200-2500,-     ......... a zbytek auto - za to E-Revo nekoupíš.
Jo a s vodou bych si to ještě rozmyslel. wink

A spoustu drobností budeš dokupovat vždy. big_smile

- -  Servis RC modelů :     Fotky    Videa    Blog    Zvuk    Tel:  608 249 147  - -

3

Re: Potřebuji poradit s výběrem off-road auta

Pokud ježdění ve vodě myslíš projetí louží, tak to stříďák snese, pokud potápění, tak to chce stejně si s tím pohrát.

http://www.rc-store.cz/rc-modely-traxxa … k-110.html

Za tu cenu s připočtením nové nabíječky a náhradní baterky bych šel do toho stampede.

Slash 4x4 VXL, pokukuju po Summitovi, byvalo babyrevo