1

Téma: Nové auto

Dobrý den chtěl bych si koupit nové auto, na lítání po lese, nechci buggy, spíše něco takového http://www.asiatees.com/display?brand=T … amp;c=zrec myslíte že to stojí za koupi ? yikes Či je to na nic, asi by to chtělo nějaké úpravy proti prachu atp. tak předem díky za jakoukoliv odpověď...

2

Re: Nové auto

Po lese ? To jedině v asfaltovým lese. big_smile
Do lesa potřebuješ auto jiné konstrukce.

- -  Servis RC modelů :     Fotky    Videa    Blog    Zvuk    Tel:  608 249 147  - -

3

Re: Nové auto

Do lesa bych volil spíš nějakého Monster Trucka. Já začínal s Himotem, co mne stálo něco kolem 3000 Kč a jsem celkem spokojený.

Já: HPI Trophy 4.6 truggy, XRAY XB4 2013 (LRP 6,5k+LRP Spin PRO), Himoto EMXT-1 na vrakáči smile (už nikdy víc...)
Táta: Fiat Abarth 124 (rallye legends)     
                                                                                                                                   -Přeju hezký den smile

4

Re: Nové auto

Myslel jsem po lesních cestách, mě se bugy a monstery nelíbí, spíš nějké rally big_smile

5

Re: Nové auto

Auto z tveho odkazu je ciste silnicni, bude mit problemi i na horsim asfaltu, tyhle chcou nejlepe cisty asfalt s jemnym zrnem...

HB D8Te: Mamba2, Leopard 4092 1480KV, Hitec HS 7955TG, Pro-Line Trencher X 3.8
Losi Micro SCT 
Dron DJI F550 NazaM V2 Taranis na ceste...          http://wormsnake.rajce.idnes.cz

6

Re: Nové auto

No my máme doma Fiata Abartha (ten co je v mém podpisu). Není to čistě jen onroad, zvládne to i posekanou trávu. Když světlou výšku zvedneš úplně co to de, tak to má nějaký 2 cm. Ale to je opravdu max a pružiny jsou proto dost tvrdý. Takže asi budeš muset jít do jinejch cenovejch výšin. Další možnost je nějaká slušná bazarovka. Toť můj názor.
honzino04

Já: HPI Trophy 4.6 truggy, XRAY XB4 2013 (LRP 6,5k+LRP Spin PRO), Himoto EMXT-1 na vrakáči smile (už nikdy víc...)
Táta: Fiat Abarth 124 (rallye legends)     
                                                                                                                                   -Přeju hezký den smile

7

Re: Nové auto

Jeste takova aletrnativa je short course. Nezkousel jsem to presne, ale myslim, ze na max nastaveni dostanu slashe tak 5 cm nad teren , dal jsem i 8minovy kola, tak to je dalsi cca 0,5 az 1 cm

Slash 4x4 VXL, pokukuju po Summitovi, byvalo babyrevo