1,626

Re: HPI Savage FLUX

rozdiel je hlavne v rozmeroch poloosy. flux a xl a novsie x 4,6 modely maju na napravach poloosy s priemerom konca 11mm a starsie X modely maju poloosy s priemerom 9 mm takze ked vymenis unasace na tie z fluxa budes musiet vymenit aj poloosy a aj tie "axle"  na strane kolesa

1,627

Re: HPI Savage FLUX

Jasne to viem že budem musieť vymeniť všetko preto sa pýtam ci to má význam.  Ale asi to vymením....

Mám: Xray XT8,    FlySky-GT3C, Raytronic C14,    (losi raminator na predaj)
Bolo: himoto emxt-1, HPI firestorm flux, Savage flux XL
http://foxo66.rajce.idnes.cz/

1,628

Re: HPI Savage FLUX

bude to kvalitnejsie ale ked ti funguju tieto tak to nemas preco menit

1,629

Re: HPI Savage FLUX

Fungovať funguje ale teraz to je dosť na košu takže to budem meniť všetko preto sa pýtam.

Mám: Xray XT8,    FlySky-GT3C, Raytronic C14,    (losi raminator na predaj)
Bolo: himoto emxt-1, HPI firestorm flux, Savage flux XL
http://foxo66.rajce.idnes.cz/

1,630

Re: HPI Savage FLUX

Kluci, máte někdo zkušenosti s gumama HPI GT ze Savage 25, nebo z čeho? Jsou stejně měkký jako GT 2 ze 4,6-ky/fluxe? Chtěl bych něco tvrdšího než standartní, páč ty nejsou na rychlejší ježdění. Taky se mi líbí Super Mudders (2. odkaz)

http://www.hpiracing.com/en/part/4464
http://www.hpiracing.com/en/part/4878

Historie: Academy Road Runner II, Tamiya Dirt Thrasher, Carson E-Crasher, HPI Firestorm flux + HPI Blitz brushless.
Současnost: HPI Savage Flux, Thunder Tiger Phoenix/AT-10 (synův)

1,631

Re: HPI Savage FLUX

čus uvažuju nad koupi sevage flux HP nějaky rady tipy, jedine z čeho mam obavy ty unašeče

HPI blitz Novak Havoc pro SC balistic 6.5z,Team Losi 8ight Truggy Argus a5 3.5cc
Sanwa MT4 FHSS4

1,632

Re: HPI Savage FLUX

Rad a tipů je zde dost, stačí si to pročíst smile tongue

Savage FLUX HP tuning - Futaba 4PL  / Multiplex Funcopter v2         byl E-Savage
naše RC kalkulačka        Foto   Video

1,633

Re: HPI Savage FLUX

:-D cca 10stranek a nic zajimaviho a rad jsem nenašel

HPI blitz Novak Havoc pro SC balistic 6.5z,Team Losi 8ight Truggy Argus a5 3.5cc
Sanwa MT4 FHSS4

1,634

Re: HPI Savage FLUX

A aké rady a tipy by si chcel počuť? Spýtaj sa konkrétne a určite ti dakto odpovie. Nerieš veci vopred, chybu stým auto neurobíš.
Tých unášačov by som sa nebál savage flux ma v základe HD, ja som mal ešte tie obyč male z savahe 4,6 ak sa ich bojíš preto ze si čítal moje príspevky... A aj tie vydržali toho  pomerne dosť.

Mám: Xray XT8,    FlySky-GT3C, Raytronic C14,    (losi raminator na predaj)
Bolo: himoto emxt-1, HPI firestorm flux, Savage flux XL
http://foxo66.rajce.idnes.cz/

1,635

Re: HPI Savage FLUX

A v jednom z odkazů v mém podpisu taky jistě něco najdeš wink

Savage FLUX HP tuning - Futaba 4PL  / Multiplex Funcopter v2         byl E-Savage
naše RC kalkulačka        Foto   Video

1,636

Re: HPI Savage FLUX

Já jsem poměrně smolař, řekl bych, ale kamarád je prasátko a Savage mu drží a drží.... A to nějakou údržbu jako co je v diferácích, tlumičích, jak vypadají ložiska moc neřeší.

Historie: Academy Road Runner II, Tamiya Dirt Thrasher, Carson E-Crasher, HPI Firestorm flux + HPI Blitz brushless.
Současnost: HPI Savage Flux, Thunder Tiger Phoenix/AT-10 (synův)

1,637

Re: HPI Savage FLUX

Fik napsal:

A v jednom z odkazů v mém podpisu taky jistě něco najdeš wink

jj koukam krom udržby good akorat furt jsem nějak nezjistil ty unašeče jak na 10tině 5mm hřidel

HPI blitz Novak Havoc pro SC balistic 6.5z,Team Losi 8ight Truggy Argus a5 3.5cc
Sanwa MT4 FHSS4

1,638

Re: HPI Savage FLUX

Nechci rýpat, ale pokud jsi tady nenašel, že by s unašeči byl nějaký problém, tak v nich asi není.

Savage Flux HP, 2.4G, E-Revo Brushless, Savage XS SS, Axial Wraith, Latrax Teton,
Night Crawler, TRX-4

1,639

Re: HPI Savage FLUX

jj ale furt nevim ne když vydim ty 5mm hřidele na osmině kde važi kolo skoro pul kila, ok v poho pokud to drži  asi ho objednam z us

Naposledy upravil: michyy02 (27. 01. 2015 10:43:51)

HPI blitz Novak Havoc pro SC balistic 6.5z,Team Losi 8ight Truggy Argus a5 3.5cc
Sanwa MT4 FHSS4

1,640

Re: HPI Savage FLUX

Chtěl jsem se zeptat všech Fluxařů, co jezdí na originálních kolech (hlavně pneu). Kola včetně pneu nebyla nikdy super vyvážená, ale při jízdě s autem jsem neviděl žádný problém, tak jsem nic extra neřešil. Ale teď pří jízdě na rovném povrchu auto poskakuje (rychlost cca 30 - 40 km/h) a vibrace se projevují do celého podvozku (velké namáhání ložisek). Na sněhu při přidání plného plynu jsou vibrace opravdu veliké, připadá mě, že se pneu nepravidelně deformuje! Nejvíce na zadních kolech, uložení se mi zdá v normálu. Chtěl jsem se zeptat, zda je na tohle nějaký lék? Určitě jsem zde četl podlepení pneu páskou a zalepení dírek v discích kol! Pomůže to? Moc se mi nechce do sundávání pneu z důvodu poškození pneumatik.
Díky všem za vyjádření.

HPI Savage Flux HP
Bylo Traxxas Stampede 4x4

1,641

Re: HPI Savage FLUX

Lukidol napsal:

Plastidip  :  http://mojemodely.cz/_plastidip/plastidip.htm

Plastidip úplně super věc!

Pouze chci upozornit na tenhle e-schop http://www.plastidip-shop.cz objednávka dorazila cca po 20 dnech a po několika telefonických urgencích. Když jsem zboží objednával, bylo skladem! Jen jsem se chtěl podělit o tuhle zkušenost.

HPI Savage Flux HP
Bylo Traxxas Stampede 4x4

1,642

Re: HPI Savage FLUX

Domm napsal:

Chtěl jsem se zeptat všech Fluxařů, co jezdí na originálních kolech (hlavně pneu). Kola včetně pneu nebyla nikdy super vyvážená, ale při jízdě s autem jsem neviděl žádný problém, tak jsem nic extra neřešil. Ale teď pří jízdě na rovném povrchu auto poskakuje (rychlost cca 30 - 40 km/h) a vibrace se projevují do celého podvozku (velké namáhání ložisek). Na sněhu při přidání plného plynu jsou vibrace opravdu veliké, připadá mě, že se pneu nepravidelně deformuje! Nejvíce na zadních kolech, uložení se mi zdá v normálu. Chtěl jsem se zeptat, zda je na tohle nějaký lék? Určitě jsem zde četl podlepení pneu páskou a zalepení dírek v discích kol! Pomůže to? Moc se mi nechce do sundávání pneu z důvodu poškození pneumatik.
Díky všem za vyjádření.

Doplňující informace: používané baterie 4S

HPI Savage Flux HP
Bylo Traxxas Stampede 4x4

1,643

Re: HPI Savage FLUX

Tak určitě mám vodu v kolech.  2x zadní pneumatika po cca 350g a přední cca 300g. Tak jsem pneu začal sundávat a vůbec to nejde. Už jsem to i vařil, ale žádná změna!!! Kola prostě mají svoji hlavu! Nemáte někdo nějaký typ na sundání pneu z ráfků! Ženská se na mně dívá jak na vola, když mě doma viděla vařit pneumatiku lol a ještě jsem vzal hrnec. Díky za rady, už mě pěkně berou čerti.

HPI Savage Flux HP
Bylo Traxxas Stampede 4x4

1,644

Re: HPI Savage FLUX

Dal jsem je péct do trouby!

HPI Savage Flux HP
Bylo Traxxas Stampede 4x4

1,645

Re: HPI Savage FLUX

Kdyby jsi si pohrál s ostrým skalpelem, máš už dávno hotovo.... a bez smradu a bez poznámek od drahé půle lol

Savage FLUX HP tuning - Futaba 4PL  / Multiplex Funcopter v2         byl E-Savage
naše RC kalkulačka        Foto   Video

1,646

Re: HPI Savage FLUX

Zkusím je nechat v troubě cca na 45 min pouze na 110 - 120 stupňů a voda by se mohla odpařit? Nemůže někdo zvážit jedno kolo? Abych mohl porovnat, zda se už blížím k cíli? Děkuji

HPI Savage Flux HP
Bylo Traxxas Stampede 4x4

1,647

Re: HPI Savage FLUX

ja je měl na topeni scčka kola a vyschly v pohodě , na obvodu gum cca 2diry a odstředivá sila uděla svoje

HPI blitz Novak Havoc pro SC balistic 6.5z,Team Losi 8ight Truggy Argus a5 3.5cc
Sanwa MT4 FHSS4

1,648

Re: HPI Savage FLUX

Ty vymejšlíš věci. Dej je uvařit a máš je dole bez poškození.

- -  Servis RC modelů :     Fotky    Videa    Blog    Zvuk    Tel:  608 249 147  - -

1,649

Re: HPI Savage FLUX

Nedávno jsem odřezával gumy na EXO páč vložky byly úplně kantáre.S vodou se tam dostal i bordel a z vložek byl šmelc. Vpředu mám nový obyč a vzadu dvou složkový z Vaterry.To je parádička.Stačilo jednu stranu odříznout skalpelem a gumu převlíknout na druhou stranu.

Axial, Vaterra, Kyosho, Tamiya, Asso.

1,650

Re: HPI Savage FLUX

Lukidol napsal:

Ty vymejšlíš věci. Dej je uvařit a máš je dole bez poškození.


Tak trouba zabrala pěkně! Já za to nemůžu, že vaření vůbec nepomohlo.

Naposledy upravil: Domm (31. 01. 2015 18:37:33)

HPI Savage Flux HP
Bylo Traxxas Stampede 4x4