1

Téma: Prosím o pomoc zkušené

Ahoj všem.Před  delší dobou jsem si koupil  rc model Pirate monster truck 4wd 1:8 s motorem Hyper 21. Nějakou dobu jsem s ním jezdil bez sebemnšího problému.Pak jsem ho půjčil kamarádovi a jak už to tak bejvá,vrátil mi  model bez komplet spojky a tahovýho startéru. Psal jsem na několik stránek a někdo mi neodpověděl vůbec,jiný mi zase odepsali,že bych k tomu měl mít katalog s náhradníma dílama.Ano,měl jsem ho,jenže bohužel,manželka,když uklízela,tak mi ho vyhodila.Tak jsem se chtěl optat vás zkušenejch,jestli je vůbec možné dohledat věci,které na model potřebuji,abych si zase mohl zařádit a nebo to mám vyhodit??? Předem vám děkuji za odpovědi,protože už jsem opravdu zoufalej :-(

2

Re: Prosím o pomoc zkušené

Mluvíš o autě Hobao Pirate.  https://www.youtube.com/watch?v=qZS_XY2EaDs
Na tenhle motor už věci nejsou dostupné , jedině bazar.
Tak by bylo asi lepší koupit jinej třeba i bazarovej motor.

- -  Servis RC modelů :     Fotky    Videa    Blog    Zvuk    Tel:  608 249 147  - -

3

Re: Prosím o pomoc zkušené

Ano,to je přesně on. Takže ani jinou spojku a ni jinej startér tam dát nemůžu a fakt nejlepší řešení je koupit jinej motor??? Já se v rom absolutně nevyznám.Každopádně děkuju za odpověd.

4

Re: Prosím o pomoc zkušené

Něco by tam určitě pasovalo , ale muselo by se to vyzkoušet a to nemáš jak , jedině s tím zajít do kameného RC shopu.

- -  Servis RC modelů :     Fotky    Videa    Blog    Zvuk    Tel:  608 249 147  - -