1

Téma: Problémy, nevím s čím

Dobrý den, mám takovej malej, velkej problém, včera jsem jezdil, jako jindy, ale tentokrát jsem měl na autíčku ručodomo udělanou krabičku, aby tam nelítalo tolik bordelu, ta krabička je celkem uzavřená ale né uplně, vzduch se tam dostane, ale prostě mi to přestalo jezdit, kolečka zahíbají, motůrek vrčí, ale netočí se kolečka, prostě to jen řve a stojí, předem díky za jakoukoliv radu.

2

Re: Problémy, nevím s čím

A převody z kontrolované?

E-REVO XERUN 150A  2250 kv  Dx3.0

Bylo: ECX Ruckus 2WD 3250kv

3

No , to je dotaz , jen ti tam chybí to nejdůležitější : co je to za auto ?
Ale moje koule říká ......... sakra nemůžu jí najít.

- -  Servis RC modelů :     Fotky    Videa    Blog    Zvuk    Tel:  608 249 147  - -

4

Podvozek TL-01

5

Lukidol napsal:

No , to je dotaz , jen ti tam chybí to nejdůležitější : co je to za auto ?
Ale moje koule říká ......... sakra nemůžu jí najít.

A promin že jsem novej, spíš jsem potřeboval vědět čím by to mohlo být, tak nemusíš být hned tak ironický

6

Má věštecká koule už je tady známá , takže spíš humor než ironie. wink
Zkontroluj hlavní převod - pastorek/spur

- -  Servis RC modelů :     Fotky    Videa    Blog    Zvuk    Tel:  608 249 147  - -

7

Bohužel se na to dostanu asi až o víkendu, jsem věčně nějak zaneprázdněn sad Pak napíšu, co zjistim. big_smile

8

Lukidol, tak už jsem se na to dostal, a zjistil jsem, že to ozubené kolečko normálně spadlo z motůrku, tak když už jsem byl v tom že jsem to vyndal, tak jsem omyl celej podvozek, pak jsem to nandal, ale když teď "přidám plyn" tak tam něco jakoby, dře, cvaká, myslíš si že by to mohlo být způsobeno tím že to dře o šroubek? Protože si nejsem jistý že jsem to dal do stejné zdířky jako to bylo. big_smile Díky za odpověď.

9

A pak jsem ještě vlastně chtěl se zeptat ohledně tlumiče, není to plasťák, bude to asi ALU, žlutá pružinka, prostě když ho "zmáčknu" tak se mu nechce vrátit, ostatní tlumiče, ty jsou stejné samozřejmě, tohle nedělají.

10

záleží na způsobu plnění tlumičů dělá to s nebo bez pružiny?

11

Právěže ten tlumič to dělá s pružinou, je žlutá, tedy jestli na tej barvě záleží, jestli se tak rozděluje tvrdost nebo. big_smile A díky předem

12

Nevím jak je to u tvých pružin (výrobce/auto-podvozek) ale obecně ano podle barvy, já na svým mám barevné proužky.
Každopádně tlumič rozebrat a zkusit znovu naplnit, je možné že (ted mi vypadl název big_smile ) na pístu jak je to gumové těsnění s dírkami. Tak je možné že je to nějak poškozená. Taky sem přec začátečník můžu se mýlit, nejhůře někdo opraví.
Stejně bych to rozebral.

Naposledy upravil: Dargen (20. 02. 2015 13:27:18)

13

Bud je tlumič přidřený nebo ohnutý.

14

Ok, tak na to taky juknu, a ještě proč to tam dře ? yikes předtím to nedělalo, ostatně jdu zkusit posunout(otočit) ten motor a nacpat to do jiné zdířky