1

Téma: Team Associated RC8Te - zkušenosti

Ahoj,

rád bych se dozvěděl něco výše o této truggy - co vydrží, co hlavně odchází, ceny dílů oproti jiným značkám atd?

Jezdil sem rok Losi 8eight 2.0 truggy, vydržela fakt hodně, ale vadily mi ty míry v palcích a také když už něco odešlo, tak to levné nebylo.

Díky

2

Re: Team Associated RC8Te - zkušenosti

Obávám se, že odpověď od přímého majitele asi nedostaneš, na vlastníka RC8T jsem tady nikdy nenarazil. Někdo se zmínil, že ten podvozek viděl na závodech s 6S baterkou... Kdysi se mi líbíl, ale odradilo mě, že v čr není rozšířenej a taky už mě neba konverze z nitra. Takže dobudoucna koukám už jen na čistě E podvozky...

Naposledy upravil: Dovi (25. 03. 2015 14:38:33)

1:8 LRP S8 TXe                      1:8 Losi 8ight 2.0Te                     1:10 Duratrax Evader DT

3

Re: Team Associated RC8Te - zkušenosti

Díky za odpověď,
to, že není rozšířený znamená, že bude problém i s díly?

A co třeba Mugen MBX6 truggy - odolný? Ceny dílů asi jako Losi, co?

4

Re: Team Associated RC8Te - zkušenosti

Pokud mohu doporučit elektro truggy tak za mě určitě Mugen MBX7T eco. Sám tuto truggy vlastním a jízdní vlastnosti skvělé,pár much tam je ale dají se lehce odstranit...

***X Ray XB8 ,X Ray XB8e ,Mugen MBX7T eco ,DX4R***

5

Re: Team Associated RC8Te - zkušenosti

Díly na RC8T asi nikdo mít skladem v čr nebude, takže všechno objednavat a čekat a čekat. Zase základní věci jdou nakoupit předem (třeba ramena) a taky mi příjde, že na truggy jsem potřeboval náhradních dílů minimum. Takže to nemusí být takový problém. Spíš jde o to, že RC8 se vyrábí už dlouho a je otázka jak dlouho ještě bude. Aby jsi nedopadl jako já s LRP S8T, kterou přestali vyrábět bez přímého nástupce a s dílama do budoucna to bude asi bledé...

LuisVII:
Mugen MBX7T eco je zajímavej. Pivot ball mi nevadí, jen je divný ten přední kardan zkz zpěru, ale snad to funguje. Jak je s dílama? Taky všechno objednávat? A které mouchy máš na mysli? Docela mě ten podvozek zajímá...

Dále mi příjde hodně zajímavá Team Durango DEX8T a snad i TeamC T8TE V2, ale to už je spíš diskuze do vlákna "Výběr konkrétního auta"

1:8 LRP S8 TXe                      1:8 Losi 8ight 2.0Te                     1:10 Duratrax Evader DT

6

Re: Team Associated RC8Te - zkušenosti

A není náhodou ta zmíněná T8TE nástupcem RC8? .......že by pasovaly díly... smile

Jinak ten Mugen MBX7 je zajímavý, ale moc peněz to poskládat - auto, elektronika atd.

7

Re: Team Associated RC8Te - zkušenosti

Myslíš že tu Asso RC8T přestavíš levněji? Original konvezní kit stojí 130 dolarů a kit od Tekna 140 bez pošty a dph. Všechnu elektoniku musíš dát do Mugena i RC8T...

1:8 LRP S8 TXe                      1:8 Losi 8ight 2.0Te                     1:10 Duratrax Evader DT

8

Re: Team Associated RC8Te - zkušenosti

Ne, ne, já to myslel jinak.......... šlo mi o to, že auto bych mohl mít komplet a pojízdné, ale nerad bych brečel v případě nedostatku ND, proto jsem se ptal, zda by mohly být totožné s T8TE.
Protože  jedna věc je čekat na objednané věci, ale druhá a horší, že už díly nebudou k sehnání a auto k ničemu.

9

Re: Team Associated RC8Te - zkušenosti

Aha. Tak T8TE určitě není nástupce, ani nemá s RC8T nic společného. Zcela odlišné horní rameno přední nápravy atd... As dílama máš nejjednodušší si tady http://www.teamassociated.com/cars_and_ … ls_setups/ stáhnout Parts List a podle čísel dílů zkusit hledat na netu, kdo a kde díly nabízí... A základní díly pak objednat případně i do zásoby...

1:8 LRP S8 TXe                      1:8 Losi 8ight 2.0Te                     1:10 Duratrax Evader DT

10

Re: Team Associated RC8Te - zkušenosti

OK, dík moc za odpověď.

11

Re: Team Associated RC8Te - zkušenosti

Zdravím.. díly na RC8 nebo RC8T seženeš bez problémů u pelikána a některých jeho prodejců. díly na to stále jsou, tak se není čeho bát. podvozek jako takový je tank, jede to a velice nic se nekazí.

Xray XB8e'16/Tekin 2050kv/Xerun 150A/Savöx/Graupner X-8N
Xray XB4/Trackstar 5,5/Dualsky XC870TF/Savöx
Team Associated SC10 4x4/Trackstar 4,5/Dualsky XC850TF/Savöx

12

Re: Team Associated RC8Te - zkušenosti

Nedávno jsem si pořídil lehce jeté Asso RC8 v e-konverzi. Zatím sbírám zkušenosti. Jak nějaké nabydu tak se pochlubím. Pokud máte někdo vlastní zkušenosti a rady, budu za ně rád.

Team Associated RC8T e-Conversion, 1:8
Himoto Zenit Truggy, 1:10