1

Téma: Sprint 2 a závody ?

Zdravím,
chci se zeptat, jestli bych mohl jet s tímto podvozkem (Hpi Sprint 2 flux) závody resp. stačilo by jiným podvozkům ?
Samozřejmě by to byly závody kategorie hobby a měl bych tam předepsaný motor, ale spíše jak by to zvládalo konstrukčně.
Předem díky za odpovědi.

Himoto Nascada :-)

2

Re: Sprint 2 a závody ?

Jasně, že jo. V nejhorším budeš poslední :-) Ale věř, že v podvozku to často není. Spíš v rukách.

TLR 22 SCT 2.0 + TLR 22 4.0 2WD + LCRacing sand buggy 1:14 + LCRacing EMB-1 + TeamC 2WD buggy Jekkyl 1:10 + onroad Basher BSR BT-4 1/10 4WD 1:10 + LRP Blast TC rallye => bývalo Himoto Zenit MT model 2014 2,4GHz 1:10, SWORKZ S104 EK1, TeamC TS2 Team Edition 2WD 1:10 short, Serpent Cobra 1:8 Buggy, HSP Troian 1:16

3

Re: Sprint 2 a závody ?

V podstatě jediné co je potřeba, dát dopředu pevnou osu bez diferenciálu. Já když si chtěl vyzkoušet kategorii F1, tak jsem koupil HPI Ten za tácek a byl jsem s přehledem v Áčku do finalovek :-)

1/8 Mugen Seiki ..MBX6-TR e.../Flux 2200...Mugen Seiki ..MBX7R Eco.../Tekin 2650
**Xray XB4
http://intertrack.cz/

4

Re: Sprint 2 a závody ?

Jak to myslíš ?

Himoto Nascada :-)

5

Re: Sprint 2 a závody ?

Tento podvozek je tak akorát do Hobby a soudruhům se moc nepovedl.
Klidně s ním začni, ale neinvestuj do něj žádné peníze na víc, ten podvozek se ladí velmi špatně (spíš vůbec).
Raději našetři na podvozek jiný, ve tvém okolí Xray nebo Yokomo. Kluci na závodech ti rádi poradí co a jak.

Naposledy upravil: 3p0 (10. 04. 2015 16:23:14)

6

Re: Sprint 2 a závody ?

Aha, díky za radu, jinak teď se mi celkem dost líbí Yokomo BD7RS, tak se chci zeptat co na něj říkáte ?
Předem díky za odpovědi.

Himoto Nascada :-)

7

Re: Sprint 2 a závody ?

Yokomo BD7RS je velmi dobrý odrazový můstek i pro kategorii Stock. Pořízením neuděláš špatně. Ale jestli jsi na začátku závodění, koukej na bazar, občas se tam za podobnou cenu objeví profi verze.

8

Re: Sprint 2 a závody ?

No vím že bazarovka je asi nejvýhodnější ale chci spíše jistotu a to znamená nový model, navíc podvozek si chci sám sestavit. smile

Himoto Nascada :-)