626

Re: MAD TRUCK 4x4 RTR 1:10

OK diky za TIP. wink

627

Tak jsem nakonec koupil regulator EZRUN 60A Sensorless Brushless ESC RC 1/10 Hobbywing V2.

http://img24.imageshack.us/img24/5229/ezrun60a.jpg

A ted se jeste rozhoduji zda koupit na MAD TRUCKa motor 9T nebo 13T. Co by jste mi doporucili?

1) eZRun 9T 4300kv RC Brushless Motor Hobbywing
2) eZRun 13T 3000kv RC Brushless Motor Hobbywing

628

Zdravím, před x lety jsem si koupil Mad Truck od firmy Heng Long, delší dobu jsem s ním nejezdil a teď bych rád znovu začal, ale zjistil jsem, že motor nefunguje. Potřeboval bych poradit s výběrem nového motoru a i regulátoru. Již se v tom moc neorientuji a nerad bych koupil něco nevhodného. Nevím jestli koupit stejnosměrný či střídavý motor, ale hlavně potřebuji aby motor byl dostatečně silný.

Děkuji za návrhy :)

629

Dobry den priatelia.

Mad Trucka  so STRIEDAVYM motorom som dostal darom a ako letecky a raketovy modelar mam bohuzial trosku "problem" spravne pochopit  funkcnost regulatora pre auto .. prosim nemajte ma za blbca ale .. je mozne ze by bol od vyroby nastaveny regulator pre MAD TRUCKA zakupeneho v CR (spolu so spomenutym striedavym motorom) tak,ze by fungoval len v pripade ze by bola krivka plynu na vysielaci nastavena NAD 80% ? Akonahle nastavim na vysielaci plyn pod 80% tak regulator len pipa a pipa .. a pipa...  ak ho vratim nad 80%, regulator "nastartuje" a auto jazdi. Az po tejto akci mozem stiahnut krivku plynu POD 80% a a uzivat si kludnej jazdy. (nemam iny auto regulator na testovanie a s letecky zase neviem donutit pracovat na originalnom mad truckovom vysielaci)
Moc by som ocenil pripomienky a tipy.
DIK
Martin